BEEMKA - KLUB
BEEMKA KLUB

OFFTOPIC MOTORYZACYJNY - Gliny...

Zbychu - 2004-12-14, 21:20
Temat postu: Gliny...
Co wy tam za wrednych ch..ów macie w tej warszawie.
Sprawa wygląda następująco. Koleś przycholował z gebelsowa E36, cieszył się jak dziecko jak ją zarejestrował i opłacił.
W zeszłym tygodniu pojechał do rodziny do Wawy. Jechał z kumplem i gdzieś na skrzyżowaniu przypadkiem zajechał komuś drogę. W sumie nikomu nic się nie stało, oba auta były całe. Były... Bo gość od razu wyskoczył z auta i.... z buta w drzwi. Był to 2-metrowy osiłek w czarnej skórze. Kumpel sie wystraszył... jedynka i w piz.... Zaczął spieprzać. Co się okazało ten typ to był tajniak, gliniarze zrobili na niego obławę i go dorwali. Wyrwali go zza kólka, grozili bronią, pomęczyli na komendzie, wlepili 500 mandatu i puscili do domu.
I za co? Za to że się wystraszył kolesia co wyglądał jak z mafii. Każdy by pomyślał ze auto chcą mu zwinać.
Nawet gość sie nie poczuł do wziecia winy na siebie za wgniecienie drzwi.
Żeby jeszcze coś się jemu stało...
Toż to rozbój w biały dzień, gliny ponad prawem??
Ten tajniak mógł to inaczej załatwić, podejść machnąć blachą i byłby spokój... Qrwa...

korzuch - 2004-12-14, 21:40

yo!
:shock: no comennts :shock:
pozdro

kazik - 2004-12-14, 21:55

HWDP
Anonymous - 2004-12-14, 22:04

1) CHWDP
2) Niech kolega się cieszy że go nie ostrzelali jak w Poznaniu.
3) Ja bym go rozjechał i powiedział że próba rozboju była.Tylko świadków potrzeba.

Miki - 2004-12-14, 22:07

wlasnie ja tez w kochanej stolicy dostalem swoj pierwszy i jak narazie jedyny (odpukac) mandat :evil: :evil: :evil:
e-30 - 2004-12-14, 22:24

kiedyś tajniak zrobil podobna jazde mojej mamie..tyle ze uderzył w maske (poloneza) i urwał lusterko


P.s zajechala mu droge...Szkoda ze mnie przy tym nie było...
mandat przyjela bo wiadomo kobieta spanikowana..

Marcin - 2004-12-14, 23:09

We lbach sie sq@#$%% poprzewracalo. Moze by tak sie za przestepcow wzieli. Ale tak jak wspominalem, jak moga oberwac to ich nie ma ale na kobiete naskoczyc to co innego..................Pierwszy raz w zyciu podpisuje sie pod CHWDP!!!!!!!!!!!
BADYL - 2004-12-15, 06:37

Niestety tu w stolicy to sam czysty sajgon - to sie nazywa brak dowartosciowania bo ich nie stac na takie bryki i zal im dupe sciska a po drugie ten słynny mit "czarna bawara".
PepiS - 2004-12-15, 13:06

Tak wlasnie robia wieśki na wystepach w stolycy 8) HWDP :!: :!: :!:
Łukasz - 2004-12-15, 23:52

Niestety większośc psów, to sfrustrowane złamasy....A jak byłem mały chciałem być gliną...O żesz ty w mordę.... :twisted:
center - 2004-12-16, 00:15

ale z tego co widze to tylko stolica tak szaleje, w reszcie miast jest looz...
takze jak bede mial jechac do warszawy to zostawie autko kilka km przed...:)

Max - 2004-12-16, 14:39

jarekson napisał/a:
[...]
3) Ja bym go rozjechał i powiedział że próba rozboju była.Tylko świadków potrzeba.


Lepiej nie, bo jak by wyszło, że to tajniak, to choć byś nie wiem co mówił i jakich świadków miał, to w Polsce byś przegrał.

P.S.
Do sądu za takie zachowanie i pożadna kara np. grzywny dla takiego tajniaka.

Maciek e36 - 2004-12-16, 23:05

:evil: Dobry pies to martwy pies HWDP :evil:
duchPW - 2004-12-16, 23:26

Coś się 'chmurzy' w tym topicu - prognozuję rychłe zamknięcie.... jak tak sie dalej potoczy.

Panowie (i Panie też) wśród policjantów, jak w każdym środowisku (patrz beemiarze i topic 'jak zeszpecić...' ) są ludzie i taborety - nie ma się co zastanawiać.... po prostu kolo trafił na syfiarza

mnie jeden BORowiec kiedyś wywalił z pociągu złamawszy wcześniej nochala za to, że chciałem mu podziękować, że wyciągnął moją rękę z drzwi (byłem nieco nietrzeźwy :wink: ) ale koleżanka która nie była, była bardzo zaskoczona całą akcją - ja mogę nie pamiętać, ale ona widziała, że nie zrobiłem nic, co mogło by gościa wkurzyć .... dodam, że był to ostatni pociąg w tym dniu i musiałem (...) przeczekać całą noc w Koninie (albo w Kutnie - nie pamiętam.... taaaaka była zabawa)

nad ranem wracałem w garniturze i białej koszuli całej zalanej krwią (ze złamanego nosa) - dobrze, że miałem jeszcze kurtkę, w której nie mogłem jednak przez cały czas siedzieć w pociągu - mówię Wam musiało to fajnie wyglądać....

... z resztą to o wiele dłuższa historia :twisted:

tym nie mniej jednak nie uważam, że każdy BORowiec to ch*j - ja po prostu nie miałem szczęścia i spotkałem tego, który nim był :evil:

Stąd hasła w stylu HWDP itp. mnie rozwalają - kojarzy mi się to z latami 60-tymi i hasłami w stylu 'syjoności do syjonu' propagującymi generalną nienawiść do...

korzuch - 2004-12-16, 23:36

yo!
Ks. Jankowski powinien wam(i mi) udzielic kilku lekcji jak życ w społeczeństwie :wink:
pozdro

Marcin - 2004-12-17, 00:54

korzuch napisał/a:
yo!
Ks. Jankowski powinien wam udzielic kilku lekcji jak życ w społeczeństwie :wink:
pozdro


Buhahahhahahaha no to nam sie atmosferka rozluznila, hahaha

center - 2004-12-17, 09:03

hehehe....
moze ks. Rydzyk powinien nam dac pare rad w stylu 'jak zarobic 1 milion' 8)

Max - 2004-12-17, 20:50

...a raczej jak wydać ponad 1 500 000 zł :lol:
center - 2004-12-18, 00:29

z wydawaniem to podejrzewam ze nikt nie mialby problemu...
tylko jak zrobic zeby tyle wydac a na koncie wciaz bylo tyle samo...
chyba ze ma sie takie konto ze sie takiej 'drobnej' sumy nie zauwaza... :D
kosciol to najlepsza firma w Polsce 8)

bachus - 2004-12-18, 10:13

a ja mam pomysł jak zarobic te kase. W polsce praw jest takie ze go nie ma 8) koscciół mozna załozyc juz w klikanascie osób nas jest duzo wiecej. zakładamy organizacje koscielną i juz nie płacimy ceł i akcyz. :) bierzemy kredyt i budujemy se siedzibe. kupujemy po roku 5 nowych E65 z niemiec bez akcyzy i podatku, po kolejnych 3 miechach sprzedajemy z zyskiem... inwestjemy w wino mszalne - przywozimy jakies dobre - restauracje kupią od razu bo jest poowe taniej bez akcyzy ;] Czesc kasy inwestujemy w kampanię życia pomagając ludziom i inwestujemy w siedzibe by sie rozwijała. Ludzie zaczynaja widziec w nas pomoc a przyjaciele tych ludzi przychodzą na msze, przyprowadzają kolejnych przyjaciół. Organizujemy akcje pomocnicze. Ludzie juz nam wierzą.zaczynają dawac datki dla koscioła,i nwestując je w zagraniczne produkty podwajamy sumy. w koncu zaprzestajemy działalnosci humanitarnych. ludzie powoli przestają prychodzic, wierzyc... w koncu nie ma nikogo , koscioł sie rozpada z powodu braku wiernych. Kredyty bankowe zostaja umozone poniewaz społecznosc koscielna nie istnieje a kosciół to spolecznosc. on wział kredyt... jako organizacja. jako ze kosciół dochodów nie ma jako takich 8) obejdzie sie bez spłaty...

TAK W SKRÓCIE :D

od 12 roku zycia wymyslam rózne wałki :) mam jeszcze pomysły z dyskotekami bankami, i wiele.... tylko najpierw mature napisze i studia skoncze :)

urbi - 2004-12-18, 16:28

łoł !! !!!!!! jestem w szoku :D
mi bym tam wystarczyl taki maly walek zeby na e36 bylo :D no jak juz sa mega walki to m3 e30 :twisted:

Marcin - 2004-12-18, 17:09

bachus napisał/a:
bierzemy kredyt i budujemy se siedzibe


Taa, wszystko pieknie tylko pod co wezmiemy ten kredyt. Chcesz pozastawiac nasze Beemki :D :D :D

bachus - 2004-12-18, 21:33

Swoich maluśkich buni nie oddam :P Kredyty są dostępne bez poręczycieli dla kościołów :) trzeba tylko miec wiernych i to co sie zbuduje bedzie zabezpieczeniem ...
center - 2004-12-18, 22:51

wy sie nie smiejcie, bo tu nie ma nic do smiania...
jak dorwe aparat to zrobie pare fotek jak sie rozbudowaly Kace jesli chodzi o koscioly, karitasy, wydzialy teologiczne i domy opiekuncze dla ksiezy...
taki hajs i takie budynki ze mozna oszalec...dla potrzeb wydzialu teologicznego zamkneli ulice i zrobili tam deptak, to mowi samo za siebie :lol:

Max - 2004-12-23, 14:05

bachus, Ty to masz łeb :wink:
korzuch - 2004-12-23, 16:47

yo!
Ja sie pisze na ten kościół jakies konkrety może? :wink:
pozdro

duchPW - 2004-12-23, 17:36

spoko - spójrz na avatar kirasa ... i wszystko jasne - jakby co, to beemy kupimy w celach statutowo-wyznaniowych
Mariusz - 2005-02-20, 21:17

Powiem krótko:
Kompletnie nie macie pojęcia o Policji ...
Co prawda zdarzają się różne buce, ale to przecież nie jest każdy policjant !
Poza tym powinni do pracy przyjmować ludzi z powołania, a nie za pomocą znajomości ...
Wtedy na pewno by było lepiej ...

Melis - 2005-02-20, 22:13

Siemanko! Tak się dzieje nie tylko w stolicy!!! Z nich są twardzi męszczyżni :D ale jak mają przed sobą: kobiete, o połowe mniejszego, starszą osobę itp jak co do czego To wtedy to ciotuniom j.j brakuje :twisted: Ale raz widziałem na własne oczy prawdziwą sprawiedliwość :!: Dosłownie jak z filmu :!: :!: (bede opisywał bez nazw...) Bylem na pewnej dysce (takjiej troche wiejskiej...) i jak zwykle był tez na niej jak zwyle ten sam tajniak. prawdziwy wiracha taki wiecie co to nie on...i niby glina a natrykany :? . była juz końcówka dyski... wyjezdzała z parkingu Becia :lol: e34. kierowała nią jakas drobna laseczka (pasażerka z boku też była płuci pięknej). chyba nie dawno zdała prawko bo coś nie wychodziła jej wolna jazda na zatłoczonym parkingu...(ale nie było az tak zle). pech chciał ze akurat zatrąbiła na idocego ,,mega tajniaka" tan jak się wku...wił!!!! Pierd.... pięściami w maskę i zaczoł wyzywać ją od ku...!!!! no i teraz najlepsze :twisted: otwierają się tylne drzwi wychodzi gosciu o głowe nizszy ale za to zaje... wyrzezbiony 8) tajniak dostaje gonga który łamie jego nos, ząbki posypały mu się jak szkło z talerza, a na koniec zanurkował głową w szybie jakiegoś poldka :twisted: wszystko trwało moze z 1minute. gosciu wsiadł do beji i sobie spokojniutko pojechał (nawet bramkarze słowem sie nie odezwali :wink: ) . Normalnie tak mi sie to spodobało ze za tydzień byłem tam znowu ale juz nigdy nie widziałem tam już pana ,,sprawiedliwość" . 8) 8) 8) pzdro
Anonymous - 2005-02-21, 07:48

Patrzcie a kazde malw dziecko w dzieciństwie chce być gliną :( a potem takie po koksach w skórze latają i butują wszystko co sie da dać im klamke to zaczną strzelać do starszych:( myslą ze maja blache to mają władze Pie^%#^%$ skó&^$&^%#

PSOM mówimy stanowcze CHWDP:)


Jestem z Wami:)

Mariusz - 2005-02-21, 12:51

Melis napisał/a:
Siemanko! Tak się dzieje nie tylko w stolicy!!! Z nich są twardzi męszczyżni :D ale jak mają przed sobą: kobiete, o połowe mniejszego, starszą osobę itp jak co do czego To wtedy to ciotuniom j.j brakuje :twisted: Ale raz widziałem na własne oczy prawdziwą sprawiedliwość :!: Dosłownie jak z filmu :!: :!: (bede opisywał bez nazw...) Bylem na pewnej dysce (takjiej troche wiejskiej...) i jak zwykle był tez na niej jak zwyle ten sam tajniak. prawdziwy wiracha taki wiecie co to nie on...i niby glina a natrykany :? . była juz końcówka dyski... wyjezdzała z parkingu Becia :lol: e34. kierowała nią jakas drobna laseczka (pasażerka z boku też była płuci pięknej). chyba nie dawno zdała prawko bo coś nie wychodziła jej wolna jazda na zatłoczonym parkingu...(ale nie było az tak zle). pech chciał ze akurat zatrąbiła na idocego ,,mega tajniaka" tan jak się wku...wił!!!! Pierd.... pięściami w maskę i zaczoł wyzywać ją od ku...!!!! no i teraz najlepsze :twisted: otwierają się tylne drzwi wychodzi gosciu o głowe nizszy ale za to zaje... wyrzezbiony 8) tajniak dostaje gonga który łamie jego nos, ząbki posypały mu się jak szkło z talerza, a na koniec zanurkował głową w szybie jakiegoś poldka :twisted: wszystko trwało moze z 1minute. gosciu wsiadł do beji i sobie spokojniutko pojechał (nawet bramkarze słowem sie nie odezwali :wink: ) . Normalnie tak mi sie to spodobało ze za tydzień byłem tam znowu ale juz nigdy nie widziałem tam już pana ,,sprawiedliwość" . 8) 8) 8) pzdro

... i tak powstaje plotka.

Melis napisał/a:
PSOM mówimy stanowcze CHWDP:)

A taja jest reakcja narodu na plotkę.

Pogratulować ... tylko czego ? Głupoty ?

Jacek E30 - 2005-02-21, 13:02

W Polsce żyjemy Drodzy Panowie , w Polsce żyjemy ...
P.S. Nie mam pytań .

duchPW - 2005-02-21, 13:21

ej ludzie, to nie jest forum dla gówniarzy - jak chcecie sobie wypisywać CHWDP itp, to bierzcie swoje kredki i piszcie po ścianach na klatce... o ile was dozorca nie opierniczy

chcę Wam przypomnieć, że to jest forum poświęcone miłośnikom marki BMW, a nie bandyterce.... i jeśli ktoś przy okazji bycia miłośnikiem beemek kocha też bandyterke, to jego sprawa, ale niech się tu na ten temat nie wypowiada - Panowie - komu wy chcecie zaimponować :lol:

i zakończę staropolskim:
"...z czym do ludzi???" :wink:

Melis - 2005-02-21, 15:25

Mariusz!!!!!!!Czy ja napisałem: ,,PSOM mówimy stanowcze CHWDP"???!!!! Bo nie wydaje mi się!!!!!!!! Nie wiem o jaką plotkę Ci chodzi ale akcja podobała mi sie dlatego ze moim zdaniem dobrze ze gości odczuł swoją głupote na własnej skórze :!: :!: :!: czasami tak jest...jak nie jeb...esz to po normalnemu sam nie zrozumie... :!: I masz tez rację!!! cyt:,,Co prawda zdarzają się różne buce, ale to przecież nie jest każdy policjant !
Poza tym powinni do pracy przyjmować ludzi z powołania, a nie za pomocą znajomości ...
Wtedy na pewno by było lepiej ..." Sa wyjątki!!! nie mówie ze nie bo zanam nawet pare, ale czasami jak widze co oni wyprawiają to... scyzoryk się w kieszeni otwiera!!! chyba reszta tez tak sądzi bo tez juz nie mało widziała i doświadczyła.

pudzian - 2005-02-21, 16:49

Pioter_W napisał/a:
ej ludzie, to nie jest forum dla gówniarzy - jak chcecie sobie wypisywać CHWDP itp, to bierzcie swoje kredki i piszcie po ścianach na klatce... o ile was dozorca nie opierniczy

chcę Wam przypomnieć, że to jest forum poświęcone miłośnikom marki BMW, a nie bandyterce.... i jeśli ktoś przy okazji bycia miłośnikiem beemek kocha też bandyterke, to jego sprawa, ale niech się tu na ten temat nie wypowiada - Panowie - komu wy chcecie zaimponować :lol:

i zakończę staropolskim:
"...z czym do ludzi???" :wink:


ja mieszkam w domuku jedno rodzinnym i niestety niemoge sobie popisac po klatce :cry: pozdro :D :D :D :D :D :D :D :D

duchPW - 2005-02-21, 17:00

to idź do kumpli blokersów -że też ludziom trzeba wszystko podać na patelni.... a może powiesz, że nie widzisz patelni :?: :wink:
cinek_sw - 2005-02-21, 17:49

ehhh ludziska nie macie co robić???? lepiej pomyslmy nad gadżetami klubowymi, przejrzyjmy statut i skupmy się na sprawach ważniejszych...

Zamykam!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

i zaraz posypią się ostrzeżenia :evil: :evil: :evil:

Na GG sobie porozmawiajcie o tego typu sprawach.................a nie tutaj gnój robicie :evil:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group