BEEMKA - KLUB
BEEMKA KLUB

OFFTOPIC MOTORYZACYJNY - SILNIKI HYBRYDOWE <eeehhhh :/>

Anonymous - 2005-01-13, 19:38
Temat postu: SILNIKI HYBRYDOWE <eeehhhh :/>
co wam powiem to wam powiem...ale zbliżają sie wielkimi krokami czasy , w ktorych bedziemy podlaczali swoje cudenka do kontaktu:/ niebedzie już tego cudnego gangu garów ....ani tej podniety że zapalił bez problemu i nietrzeba pchac:P Kto jest za mną i za pare lat bedzie opłakiwał ze mną przy wodzie ognistej kochane spaliniaki??<beczy>hehe ...to beda straszne czasy:]
Anonymous - 2005-01-13, 19:47
Temat postu: dobrze by było
oj niewiem niewiem....:/ wiekszosc producentów opiera się na ogniwach:/ na wodorze silniki strasznie szybko sie grzeja..mozliwe ze ogniwa wyprą tłokówki...oczywiscie jestem jak najbardziej przeciw!!i bede zasówał z transparentem!! ODDAJCIE NAM ROPE!!:)
kazik - 2005-01-13, 20:27

Cytat:
Nie bądźmy groteskowi

Ja lubie napęd elektryczny, fascynuje mnie on i wcale bym się nie obraził jakbym mił jeździć kiedys BMW na prund. W końcu RWD będzie zawsze i odpowiedni współczynnik kg/km też

A m20 ... tak jak wszystko ... muzeum ... a dźwięk będzie mozna znaleźć tylko w formie cyfrowej

Dlamnie natomiast to będą straszne czasy :cry: .Zamiast wyciągać z silnika tłoki,korbowody czy zawory w poszukiwaniu koników mechanicznych to z elektrycznego silniczka wykręce sobie co najwyżej szczotki :cry: :cry: :cry:

Anonymous - 2005-01-13, 20:52
Temat postu: ehhhh
no tak..bede mial zwolenikiow i wrogow:]ale jakos niewyobrazam sobie zycia bez mordowania sie przy benzyniakach...jednak to ma swoj urok..takie auta z silnikiem elektrycznym niemaja duszy...sa jak lodówka czy pralka..niewiem jak wy ale dzwiek pracujacujacych garow poprostu mnie uspokaja i jak je slysze to wiem po co zyje:]
mocry - 2005-01-13, 22:00

Cytat:
...ani tej podniety że zapalił bez problemu i nietrzeba pchac:P


Hehe, ja tam za tym nie bede tesknil :D Nieznosze tego stresu rano :mrgreen:

Jacek E30 - 2005-01-13, 22:16

BUHAHAAAAAAAAAA . Skąd te wieści prosze powiedzcie mi skąd ?? ??????? Hybrydy to nie powiem co - kogo bedzie na to stac ... Jak narazie to silnik spalinowy ma jakąś przyszłość tylko oczywiście w innym wydaniu - EKOLOGIA , EKONOMIA I BIOPALIWA ITP -na to sie patrzy !! ! A gadanie ,że zaraz nam ropy zabraknie to tez nie powiem co !! ! Im dalej czas leci tym tą rope gdzies ktos jakies złoza odnajduje , starczy jej na naprawde długi okres . Tylko prosze mi tu nie mowic , że ja cos bredze !! ! Jestem studentem na Politechnice Poznańskiej na Wydziale Maszyn Roboczych i Transportu , kierunek Mechanika i Budowa Maszyn , specjalność Silniki Spalinowe - moimi wykładowacami są profesorowie liczący się w świecie jezeli chodzi o silniki spalinowe i właśnie stąd ta moja wiedza ( np Prof Jerzy Merkisz , Antoni Iskra , Wiesław Zwierzycki - zresztą za dużo tu pisac najlepiej wejdzcie sobie na strone Polibudy poznanskiej ) Mało tego Instytut Silników Spalinowych przy PP jest jednym z największych tego typu placówek na świecie !! !
P.S. Aha-jeżeli ktoś twierdzi , że silnik V8 jest generalnie lepszy w konstrukcji niz rzędowa szóstka to niech się puknie mocno młotkiem w łeb-to tak na marginesie .

slawo - 2005-01-13, 22:18

Oj nie nie,nie zamienie wystrzalow z wydechu i smrodu niespalonego do konca paliwka na jakies scierwo elektryczne....elektryczne to ja moge miec lusterka :)
Menel - 2005-01-13, 22:20

HEHEHEHEHE :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: DOBRE... (JACEK I SLAWO)
cinek_sw - 2005-01-13, 23:32

LUKAS napisał/a:
Jacek K. E30 325i napisał/a:
P.S. Aha-jeżeli ktoś twierdzi , że silnik V8 jest generalnie lepszy w konstrukcji niz rzędowa szóstka to niech się puknie mocno młotkiem w łeb-to tak na marginesie .

To mi się podobało :D
Mi tez :D :D :D
Bruner - 2005-01-14, 06:38

Jacek K. E30 325i napisał/a:
Aha-jeżeli ktoś twierdzi , że silnik V8 jest generalnie lepszy w konstrukcji niz rzędowa szóstka to niech się puknie mocno młotkiem w łeb-to tak na marginesie .

Wiem ze to troche OT, ale mozesz to rozwinac? Zawsze mnie to interesowalo a nie mial mi kto wytlumaczyc co i dlaczego, a budowy maszyn niestety nie studiuje :(

Max - 2005-01-15, 16:52

A ja tam uważam, że nie ma co się martwić, bo jak narazie, to jeszcze jesteśmy w szczerym polu w tematyce alternatywnych silników. :wink:
Bruner - 2005-01-15, 17:35

Do Jacka: PW chyba nie dziala, jak mozesz to wyslij mi to jeszcze raz na maila
Jacek E30 - 2005-01-16, 21:42

Wszystko w swoim czasie ! Narazie to przyszedł czas sesji no i związane z tym nauki . Ale mysle ze szybko to ogarne i przedstawie ten temat , chcialbym takze wyjasnić kwestie wyzszosci silnika R6 nad V8 ( oczywiscie w osobnym temacie ) !! ! Musicie byc cierpliwi . POZDRO .

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group