BEEMKA - KLUB
BEEMKA KLUB

OFFTOPIC MOTORYZACYJNY - kopiują BMW ??

bachus - 2005-01-15, 20:46
Temat postu: kopiują BMW ??


o to nowy pontiak - a własciwie pierwszy SUV tej firmy - czy nie sądzicie ze przód jakby od BMW (nerki) i gdyby nie znaczek pontiaka na grillu ielu pomyslałoby ze to kolejna wersja X5 ?? swoja droga nawet ładne auto :P

ChriS - 2005-01-16, 09:11

Pontiac to sportowa marka koncernu GM i tyle ma wspólnego z BMW.Jechałem kiedyś Firebyrdem 5.0 V8 poza dżwiękiem z pod maski żadna rewelacja.
mocry - 2005-01-16, 09:48

Ten na samej gorze faktycznie podobny do BMW. Nie dosc, ze ma nerki :wink: to jeszcze te zaciagniete lampy. Niech zostaiwa bmki w spokoju i sobie sami cos wymysla :P
bachus - 2005-01-16, 09:48

te nerki to juz dawno widiziałem , przeprojektowywałem kiedys nawet piontiaca ale to co zobaczyłem w tym SUVie przeszło moje oczekiwania. Nie dosc ze to ato na prawde przypomina mi BMW (w przeciwienstwie do poprzednich ich produkcji) to jeszcze ten przód na prawde mi się podoba :shock: co więcej gdyby na masce widniał znak naszej marki nie wstydziłbym sie nim jezdzic, a przyjęcie nowego modelu serii X w tej formie nie byłoby trudne
cinek_sw - 2005-01-16, 15:09

noo w końcu uczą się od najlepszych... :mrgreen:
Anonymous - 2005-01-22, 10:08

mhm
rzeczywiście strasznie podobny :/ dobrze czy źle? niby BMW wychodzi na jakiś wzór ale traci na oryginalnej stylistyce w ten sposób... tak mi się wydaje przynajmniej :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group