BEEMKA - KLUB
BEEMKA KLUB

OFFTOPIC MOTORYZACYJNY - konkurencja nie spi...

bachus - 2005-01-16, 16:20
Temat postu: konkurencja nie spi...
dzieki niektórym "osobnikom" aktywnym na forum zacząłem powaznie interesowac sie projektowaniem aut (dziękuje tym którzy mi to radzili). zacząłem sie temu przyglądac. zapisalem sie w siecie nawet na strone gdzie jest szkoła projektowania itp itd. Nie mogłem skorzystac z pełnej aktywacji poniewaz jest bardzo droga... Jest kilka rodzajów zapisu - płatne okrutnie: 2700 Euro, 1400 Euro...nie do tego jednak zmierzam
Miałem przyjemnośc korespondowania z projektantem Volvo. Torbjörn Eriksson pokazał mi materialy dotyczące modelu Volvo Sport. Konceptu zaprojektowanego przez niego i zaprezentowanego w Genevie, na Florydzie i innych swiatowych ostojach motoryzacyjnych pasji. Jego koncept został uznany za auto pokroju BMW Z4. Jest podobnych gabarytów jednak stylistyka jest tak futurystyczna ze bije na głowę naszego "kochanego Chrisa". Co gorsza te auta na prawde sie ludziom podobają... Sądzę, podobnie jak Torbjörn Eriksson ze nie mamy juz szans powrotu do normalnosci i nie mamy co liczyc ze BMW powróci do starych modeli... Chyba ze zdazy sie cud !
http://www.industridesign...port_Report.pdf tutaj link do pracy dyplomowej Torbjörn'a Eriksson'a traktującej o nowych pomysłach, inspiracjach itd. Widziałem tez inne jego prace... I uwierzcie ze swiat zmierza ku jednemu ;/

duchPW - 2005-01-16, 22:51

Smasher napisał/a:
A o projekty retro się nie martw ... będa zawsze i radzę Ci się właśnie interesowac Tym jak trafnie włozyć stary obazek w nowe ramki. Mało jest osób co to potrafią gustownie zrobić


bahus - skoro Smash radzi - nie masz wyjścia - dobre rady zawsze w cenie :lol:

bachus - 2005-01-17, 00:43

wiesz co Smash - jak zobaczyłem prace tych ludzi... podobnie pomyslałem ;/ W kompleksy wpędziły mnie prace Marleny Witek. Kobieta jest norlmalnie boginią rysunku dla mnie. Co ona zrobiła przyzadami do wizażu to poezja - E46 ///M3 massakra jak żywe, jak ze zdjęcia, jak we snie....

i do tego piękna pani :twisted:
www.marlena.witek.prv.pl


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group