BEEMKA - KLUB
BEEMKA KLUB

OFFTOPIC MOTORYZACYJNY - Reebok Ayrton Senna Racing

Łukasz - 2005-01-26, 08:34
Temat postu: Reebok Ayrton Senna Racing
Widzieliście może w sklepach Reeboka nowe buty wzorowane na rajdowym obuwiu, podpisane na "rzepie" Ayrton Senna :twisted: ? Dokładnie dopasowane, sznurowane, za kostkę - idealne do jazdy samochodem - czarne, żółte i czerwone, cena 349 PLN
Co Wy na to?
Pozdrawiam

duchPW - 2005-01-26, 09:05

no to drogie jeśli tylko do jazdy samochodem.... ja tam mogiem jeździć nawet w gumiakach.... byle do przodu :P
Marcin - 2005-01-26, 09:08

Ja w moim aucie podrozuje tylko w pantoflach, zeby dywanikow nie pobrudzic 8) :lol:
nokerman - 2005-01-26, 09:49

a poco wam buty w samochodzie??
Pioter_W aż tak masz brudno?? :twisted:

najlepsze czucie autka jest bosą stopą (ew. przez czystą skarpetkę) :twisted:

center - 2005-01-26, 10:09

calkiem fajne
buciki

sarna1 - 2005-01-26, 11:57

kurde moze i fajnie miec takie buty - ale nie z podpisem nieboszczyka .... :(
korzuch - 2005-01-26, 12:24

yo!
Ja tam mam klapki z autografem ks.Jankowskiego mówie wam super sie prowadzi :wink:
pozdro

Daniel - 2005-01-26, 12:50

korzuch napisał/a:
yo!
Ja tam mam klapki z autografem ks.Jankowskiego mówie wam super sie prowadzi :wink:
pozdro


Ja też chcę miec takie klapki!!!!!!!!!!! :lol:

SmasherE30 - 2005-01-26, 13:11

ja polecam Pumy halówki ... waskie, cienka i elastyczna podeszwa, a sznurówki schować w but i jazda ... super się w nich jeździ. no i tańsze .. 99-159zł.

Jak mam jechać samochodem to muszę zakłądać ine obuwie bo w Beemce w swoich Filach, czy jakiś natenczas traperach to naciskam 2 pedały na raz :? :oops:

Swoją droga trzeba sobie sprawić komplecik; rękawiczki podszyte zamszem i buciki :twisted:

cinek_sw - 2005-01-26, 15:04

Pioter_W napisał/a:
ja tam mogiem jeździć nawet w gumiakach....


chciałbym to zobaczyć :lol: :lol: :lol:

duchPW - 2005-01-26, 15:04

Cytat:
Pioter_W aż tak masz brudno??


.... aż tak to nie.... z reguły, a prawda jest taka, że na buty a'la airton senna tylko do jazdy mnie nie stać, za to na odkurzacz na stacji czasem się wyda.... więc wolę jeździć w zwykłych adidasach byle by nie robiły takiego psikusa jak Smashowi

Anonymous - 2005-01-26, 15:39

a jesli juz rozmawiacie o butach..... (niczym baby)

ja mialem okazje wracac do domu boso - prawie 600KM z golymi nogami (w skarpetkach)

jak dojechalem do domu to w skarpetach byly dziury a na nogach odciski

NIGDY NIE KOMPCIE SIE W JEZIORZE 600KM OD DOMU JESLI NIE MACIE ZAPASOWYCH BUTOW W AUCIE!!!

Marcin - 2005-01-26, 15:41

JiM napisał/a:
a jesli juz rozmawiacie o butach..... (niczym baby)

ja mialem okazje wracac do domu boso - prawie 600KM z golymi nogami (w skarpetkach)

jak dojechalem do domu to w skarpetach byly dziury a na nogach odciski

NIGDY NIE KOMPCIE SIE W JEZIORZE 600KM OD DOMU JESLI NIE MACIE ZAPASOWYCH BUTOW W AUCIE!!!


hahaha
Jim to ty daleko masz do jeziora :D

Anonymous - 2005-01-26, 15:48

nie no.. blizej tez sa jeziora, ale do tej blondynki tak daleko bylo :-) ))
Bruner - 2005-01-26, 18:02

SmasherE30 napisał/a:
Jak mam jechać samochodem to muszę zakłądać ine obuwie bo w Beemce w swoich Filach, czy jakiś natenczas traperach to naciskam 2 pedały na raz :? :oops:

Bez przesady, ja jezdze w glanach (podeszwa ok 1 cm, wiec ciensza niz w niektorych "adasiach") i wbrew pozorom nie mam zadnych problemow, ani z trafianiem w pedaly , ani z wyczuciem. No chyba ze masz rozmiar 50 :wink:

rogaś318 - 2005-01-26, 19:33

mi najlepiej sie jezdzi w conversach na dyskoteke i adidasach response.. do biegania..
a w pantoflach nie lubie.. ;)
:D

SmasherE30 - 2005-01-26, 19:48

Bruner napisał/a:
No chyba ze masz rozmiar 50

No średni rozmiar buta jaki na mnie pasuje to jest 48. File które mam teraz mają rozmiar 48,5 i sa cholernie szerokie, dla stabilności, bo to bucorasy do kosha są :wink: (bardzo wygodne i ciepłe - na zimę w sam raz :lol: ) Ale inne wcale nie są lepsze. Wyjątek stanowią te halówki Pumy. Rozmiar 48 ale podeszwa cieniutka z przodu a na pięcie cienka poduszka ale to już nie ma znaczenia. Wazne że sa w miarę wąskie i leciutkie.

A właśnie ... obudowe dolną kolumny kierownicy wyrwałem z tych dalszych zaczepów bo mi stopa utknęła :? A utknęła mi dlateg że już tam było lekko poluzowane i zwisało roszkę i była szpara. Niezłe zonki byly ... gaz w podłodze i nie moge nogi wyjać :oops: ... teraz jeżdże bez tego :roll:

center - 2005-01-26, 23:14

ja tam wole kulturalne buciki, 46 wchodzi idealnie...
w sportowkach nawet nie probuje, teraz co mam 49 sa idealne :)

mira_croft - 2005-01-27, 13:41

Jim do blondynki chyba było za głeboko!!!!!!!!!buuuuuuhhehehhe...ja prowadziłam na bosaka i jeszcze lepiej mi sie deptało gaz niz w szpilkach!!!!!!!!...calus
ps.te reeboczki fajne...szkoda ze ten napis w sumie tyle psuje.....buiaki
Miruś

LUKAS - 2005-01-27, 17:44

Mnie swego czasu świentie jeździło sięw trampkach... :twisted:

Cena: 8zł na stadionie :twisted:



hehehheee :lol: :lol: :lol: kto da mniej :P

bachus - 2005-01-29, 20:49

ja polecam z kolei buty do kosza - zalezy tez jakie ale juz kilka par z rzeu uzywam i nie narzekam - dobrze się w nich jezdi i wspaniale chodzi ;]
Max - 2005-01-31, 18:28

a dla mnie w każdych dobrze się jeździ - trzeba tylko chcieć zjednoczyć się z samochodem, a nie narzekać :wink:
Łukasz - 2005-01-31, 19:51

Nie bez znaczenia jest w jakich butach jeździmy....W lekkich, dopasowanych, z cienką podeszwą i w typie sportowym szybciej zareagujesz na zmianę sytuacji na drodze, nie mogą być za szerokie, bo naciśniecie niechcący 2 pedały na raz...Śmiem twierdzić, ze wielkie buty do kosza, to nie najlepsze wyjście, to samo półbuty skórzane, trekingi ....Bodajże Lucas już trampki pochwala i z tego wszystkiego są naj.... :twisted:
Pozdro(oczywiscie niekoniecznie buty jak w temacie topiku :twisted: )

center - 2005-01-31, 21:51

trampki sa najlepsze patrz "fast and furious' :)
mira_croft - 2005-01-31, 22:18

a tam wy sie znacie.....kobiecie najlepiej prowadzi sie w szpilkach bo ma wysoko piete....co daje jej szybsza,Latwiejsza reakcje depniecia pedału gazu czy hamulca,bo zauwazcie stópki mamy jak ksiezniczki malenkie, a pedały wysokie i duze.....oj tam plaskie dobre tez....ale jak nie wiecie jak sie prowadzi w szpilkach to lipa chłopaki..konkretna lipa..hahhaha!!!!!!!!! :lol:
Miruś

Max - 2005-02-02, 16:09

truskawka napisał/a:
[...]ale jak nie wiecie jak sie prowadzi w szpilkach to lipa chłopaki..konkretna lipa..hahhaha!!!!!!!!! :lol: [...]


I niech tak lepiej zostanie...

LUKAS - 2005-02-05, 09:35

center napisał/a:
trampki sa najlepsze patrz "fast and furious' :)


hehe ale w tym jest dużo prawdy. Spójżcie na obówie np. firmy Sparco, cieniutkie, lekkie dopasowane do stopy. A trampki to jakby ich namiastka ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group