BEEMKA - KLUB
BEEMKA KLUB

OFFTOPIC MOTORYZACYJNY - Takie pytanie nie nurtuje od dłuzszego czasu....

BADYL - 2005-02-05, 00:11
Temat postu: Takie pytanie nie nurtuje od dłuzszego czasu....
...kazdy z was siedzi w tym necie po kilka godzinczytacie na temat bmw a nie przyszło Wam na mysl zeby popisac jakies artykułu??

- o ogumieniu
- amumulatorach
- nowych bryczkach BMW
- o wymianie uszczeli pod głowica
itd??????????????

To jest powód tego ze sie rozwija ale nasze forum a nie stronka główna.

cinek_sw - 2005-02-05, 00:21

taaa, Kirek artykuł dot. nowego BMW serii 3 Cabrio napisałem i wysłałem jakieś dwa miechy temu.... jakoś narazie go nie widze... :shock: skoro nie został umieszczony to stwierdziłem że dalsze pisanie nie ma narazie sensu, rozumiem że masz dużo pracy, odwalasz wiekszość roboty klubowej itd.... ale mam nadzieje że znajdziesz chwile czasu żeby go wrzucić na strone główną :wink:
Bruner - 2005-02-05, 00:27

Eeeee... Jakby Ci to powiedziec... Twoj artykul o nowej trojce jest od dawna w dziale "artykuly". Chyba ze jakis inny Cinek go pisal :wink:
A co do pisania artykulow (lub raczej nie pisania), to ja to widze tak: wielu z nas ma spora wiedze, lub stosy materialow na jakis temat, ale nie kazdy potrafi pisac. Np mi by bylo glupio wyslac artykul, ktory nie byl by napisany na odpowiednim poziomie. Wymagam od innych, ale tyle samo (albo wiecej) wymagam od siebie. Czesto dziwie sie co za baran wypocil jakis tekst i nie chcialbym zeby ktos to samo myslal o mojej pracy. Po prostu jak nie potrafie, to sie za cos nie biore. Co nie znaczy ze nie potrafie, pomysle nad tym :wink:

cinek_sw - 2005-02-05, 00:32

Bruner ale ty czytasz napisałem: BMW 3 Cabrio i to 320d... a i owszem jeden artykuł mój jest ale on dotyczy ogólnie nowej serii 3 e90... :wink:

pozdro Bruner... :wink:

Bruner - 2005-02-05, 00:36

Ups... Niedoczytalo mi sie :oops: Tak to jest jak sie jednym okiem czyta forum, drugim oglada telewizje, a w tym samym czasie przegrywa CD :wink:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group