BEEMKA - KLUB
BEEMKA KLUB

OFFTOPIC MOTORYZACYJNY - Wyjeli mi prawko ..

LuKaSzQ18 - 2005-02-14, 21:50
Temat postu: Wyjeli mi prawko ..
Nic dodać nic ując:(
Marcin - 2005-02-14, 22:07

Punkty???
LuKaSzQ18 - 2005-02-14, 22:35
Temat postu: :((((((((((((((
:( kurde doslownie jestem zalamny ręce mi sie trzesa ale napisze...a wiec tak mialem 3 mandaty jeden na 10 punków drógie na 10 pónktów i trzeci na 6 pónktów..jak dostalem te 2 pierwsze to poszlem na kurs zeby mi skasowali 6...no i bylem pewien ze mam 14...ok potem 3 mandat wpakowali mi 6 ale po tym szkoleniu mi niezdjeli i zrobilo sie 26 puktów dzisa zatrzymuje policja do kontroli i wychodze ze prawko do zatrzymania......najgorze jest to ze na ten egzamin mozna isc po roku otrzymania prawa jazdy a ja poszlem wczesniej ale ta baba w wordzie powiedziala konkretnie ze moge przyjsc wplacilem uczestniczylem i niby powinno byc oki a oni mi niezdjeli tych ponktów..:(CO ja mam robic?gdzie sie udac?

center - 2005-02-14, 23:21

w 1 roku posiadania prawka nie moge Ci zdjac 6 punktow...
i masz tylko 21 pkt z tego co pamietam...
dopiero po 1 roku posiadania mozesz isc na kurs, ktory kasuje 6, a zdobyc mozesz 24...
a to ze babka Ci powiedziala ze mozesz isc to wiesz 8)
mozesz jakos powalczyc o odzyskanie kasy, ale to tez czarno widze, chciales wziasc udzial to wziales, chciales zaplacic, zaplaciles, wolna wola wiec...
nauczke dostales najmocniejsza, ale moze dzieki temu nastepnym razem nie nacisniesz tak mocno...
przykre to ale prawdziwe...

Łukasz - 2005-02-14, 23:55

....jowo..Współczuję....Może nie błysnę humorem, ale BMW produkuje też rowery :wink: bez urazy, trzymaj się!
Jednemu zabrali za jazdę na drinku i 20 km do panny woził go betą kumpel i mieli przyzwoitkę :D :D :twisted: :!:
Pozdrawiam

slawo - 2005-02-15, 00:07

Lukasz co Ty jeszcze wywiniesz kolego? :( bardzo zle BAAAARDZO zle
Marcin e30 - 2005-02-15, 01:44

człowiek uczy sie na błędach, szkoda tylko że nie na cudzych

musisz jakoś to wytrzymać, ale jest pewien plus - zaoszczędzisz troche kasy na benzynie

HAMANN E30 - 2005-02-15, 02:55

no to masz pecha a sezon tuz,tuz no chyba,ze bedziesz jezdzil bez PJ ale musisz poszukac mniej rzucającego sie w oczy autka :wink:
nokerman - 2005-02-15, 06:45

HAMANN E30 napisał/a:
no to masz pecha a sezon tuz,tuz no chyba,ze bedziesz jezdzil bez PJ ale musisz poszukac mniej rzucającego sie w oczy autka :wink:


no niema co :!: :!: :!:

grunt to dobra rada :!: :!: :!: :!:

NO COMMENT'S :? :?

korzuch - 2005-02-15, 07:23

yo!
Hm dostałaes 2 mandaty po 10 punktów i to nie dało ci nauczki ze cos nie tak z twoja sztuką prowadzenia ??Co to brawura czy popisy przed dupą??Chyba ze po kazdym mandacie miałes super orgazm :wink: musze sam sprubowac ale mnie z roboty wywalą :wink:
pozdrawiam

Marcin - 2005-02-15, 09:45

Łukasz biorac pod uwage twoj styl jazdy to byla tylko kwestia czasu. Ale z drugiej strony Policjanci, ktorzy cie skontrolowali i zabrali prawko byc moze uratowali ci zycie... Teraz bedziesz mial czas zeby sobie wszystko przemyslec i zastanowic sie, ze sa miejsca gdzie sie mozna poscigac i sa takie gdzie lepiej tego unikac. Domyslam sie, ze te dwa mandaty po 10 punktow dostales nie na autostradzie tylko na terenie zabudowanym.

Wspolczuje sytuacji.

PZDR

cinek_sw - 2005-02-15, 10:16

ehhhh już wcześniej Wam mówiłem że to jest niezły Kamikadze z tego Łukaszka.... :cry: a i dziwi mnie to, że wplepiając Ci ten trzeci mandat gliniarze nie powiadomili Cię o stanie twojego konta z punktami... chyba powinni to zrobić??

Rozumiem że najwicześniej odzyskasz prawko za pół roku??

Pozdro i daj znać jak cała sytuacja się wyklaruje....
3maj się Łuki

sarna1 - 2005-02-15, 11:05

shit happens ale to tylko twoja wina ;) do nikogo nie mozesz miec pretensji, teraz sam musisz odpokutowac....
LuKaSzQ18 - 2005-02-15, 17:04
Temat postu: A WIĘC NIEDA RADY..:(
TAK WIEM MOJA WINA...ALE WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO BEZ PODSTAWNIE PRZYJOŁ MNIE NA 2 KURSY DOSZKALAJĄCE KTÓRE MIAŁY ZMIEJSZYĆ LICZBĘ PUNKTÓW. MAM W DOMU ZAŚWIADCZENIA NA KTORYM JEST DOKŁADNIE WYPISANY PARAGRAF Z KODEKSU KTORY MÓWI ŻE NIEMOGŁEM Z TEGO KORZYSTAĆ A PRZY PRZYJMOWANIU NA TEN KURS SPRAWDZALI ILE MAM PRAWO JAZDY PODAWALEM WSZYSKIE DANE SWOJE I KIEDY ZOSTAŁO WYDANE??WIĘC JAKIM CUDEM ONI MNIE NA TO PRZYJELI.DZIS JEŹDZILEM ŁATWILEM CALY DZIEN JUŻ BYŁA CHWILOWA DECYZJA ŻE MAJĄ MI ODDAĆ GDZIE PO 20 MINUTACH DZOWNI PANI Z BYDGOSZCZY ŻE JEDNAK ZATRZYMAĆ BO DOPIERO SAMI SIĘ DOPATRZYLI ŻE NIEMAM ROKU PRAWA JAZDY.POWIEM WAM ŻE W PEŁNI CZUJĘ SIĘ ODPOWIEDZIALMY ZA TO CO SIĘ STAŁO ALE CI PANOWIE Z WORDU MUSZĄ CHYBA PONIEŚĆ KONSEKWENSCJE JEST TAM PODPIS PIECZĄTKA I WSZYSTKO NAPISANE JAKI PARAGRAF Z KTÓREGO MI TO WYDALI A TAM DOKLADNIE PISZE ŻĘ NIEMOGE..WIĘC UWAŻAM ŻE ZOSTAŁEM OSZUKANY I TO 2 RAZY!!!! PRZECIEZ NIE KAŻDY CZŁOWIEK MUSI ZNAĆ PRZEPISY A KTO JE MA ZNAĆ JAK NIE WYDZIAŁ RUCHU DROGOWEGO PRZECIEŻ NIEPOSZEDŁEM DO PRZEDSZKOLA TYLKO DO KONKRETNEJ PLACÓWKI ..NIECH KTOŚ PODDPOWIE CO POWINIENEM ZROBIĆ I CHŁOPAKI PROSZĘ NIEMÓWCIE ZE URATOWALI MI ŻYCIE CZY COŚ BO TO GŁUPIE PORÓWNANIE...I DZIWIE SIĘ ŻE TAK PISZECIE ALE NIKOMU Z WAS NIEWIERZE ZE KTOS NA 40 NA GODZINE JEDZIE 40 GDZIE SA 2 DOMU NA KRZYSZ I NIKOGO NIEMA...WRĘCZ NIEMOŻLIWE A ŻE MAM TAKIEGO PECHA TO NIEMOJA WINA..:(
BM 6 - 2005-02-15, 17:19

Nieznajomość prawa nie zwalnia od odpowiedzialności.
Jest to podstawowe prawo wszystkich praw!!!
Przykro mi, ale głowę trzeba mieć nie tylko na kapelusz, czy czapkę!
Współczuję, pozdrawiam i na pociechę przesyłam całusa - M. :wink:

worek - 2005-02-15, 17:58
Temat postu: prawko
witaj w klubie ja mam to samo musisz isć do wydziału komunikacji i poprosić o powturny egzamin i go zaliczyć celująco oczwyiście praktyke i teorie
Marcin - 2005-02-15, 18:41

BM 6 napisał/a:
Nieznajomość prawa nie zwalnia od odpowiedzialności.
Jest to podstawowe prawo wszystkich praw!!!
Przykro mi, ale głowę trzeba mieć nie tylko na kapelusz, czy czapkę!
Współczuję, pozdrawiam i na pociechę przesyłam całusa - M. :wink:


Droga BM6 akurat tutaj sie mylisz. Zasada "Ignorantia iuris nocet" nie odnosi sie do Prawa Administracyjnego.
Lukasz podaj mi podstawe prawna tych wszystkich uregulowan (innymi slowy gdzie sa te przepisy) i byc moze uda sie cos wykombinowac. Na poczatku na twoim miejscu napisalbym pismo do tego osrodka i opisal cala sytuacje. Moim zdaniem nie ma szans na zwrot prawka natomiast jest szansa na odzyskanie pieniedzy za kurs, gdyz zostales wprowadzony w blad.

PZDR

center - 2005-02-15, 18:50

dokladnie jak napisal Mcinek, na prawko nie masz co liczyc, tylko na kase...
ja za pare chwil dopisze jak to wyglada z pkt widzenia wladzy 8)

ps. z tego co wyczytalem w ustawie prawo o ruchu drogowym mozesz przystapic po zgloszeniu sie do WORD'u w terminie wyznaczonym przez nich bo informacje o zatrzymaniu Ci za pkt prawa jazdy otrzyma wydzial komunikacji w miejscu gdzie mieszkasz od komendanta wojewodzkiego policji...
a co do kasy za kurs odejmujacy 6 pkt to jedyna opcja mysle byloby napisanie pisma do dyrektora WORD'u z opisem okolicznosci i opisaniem pomylki jaka zaszla ( ty nie wiedziales o braku mozliwosci usuniecia punktow, a kobieta Cie nie o tym nie poinformowala)
tak czy inaczej czeka Cie troche nie jezdzenia autkiem...
powodzonka na egzaminie :)

bachus - 2005-02-15, 19:35

ja na 40 jade 20 na 50 - 30 LANS :) czasem depne. a powinienes chyba isc z tym do WORDu ale gdzies do kierownika. Ewentualnie do wydziału przestepstw gospodarczych złozyc skarge o oszustwo, gdzies za miecha,mo ze dłuzej dostaniesz kase ;]
HAMANN E30 - 2005-02-15, 23:28

nokerman napisał/a:
HAMANN E30 napisał/a:
no to masz pecha a sezon tuz,tuz no chyba,ze bedziesz jezdzil bez PJ ale musisz poszukac mniej rzucającego sie w oczy autka :wink:


no niema co :!: :!: :!:

grunt to dobra rada :!: :!: :!: :!:

NO COMMENT'S :? :?


nie rozumiem zdziwienia! widze ze kolega nie mial nigdy zabranego prawka,poprostu trzeba spojrzec na to z innej strony i szukac innego rozwiązania!!!! a co do poczatku sezonu to kwestia dobrego miesiąca,także wybacz Nokerman ale naprawdwe nie rozumiem Twojego zdziwienia. Trzeba spojrzec prawdzie w oczy brak prawka = odstawienie fury! :roll:

LuKaSzQ18 - 2005-02-16, 22:18
Temat postu: O BOZE CO ZA KRAJ
BOŻE NO POLSKA TO JEST glupi KRAJ....glupi TO MAŁO POWIEDZIANE!!!!NO CYRKI..CAŁY DZIEN NA TELEFONIE NAGLE FACETKA MÓWI ŻE KOMENTAND Z BYDGOSZCZY WYDAŁ POLECENIE ŻEBY ODDALI MI TO PRAWKO...IDE PO PRAWKO...NAGLE TEN Pan Z KOMISARIATU MÓWIE ZE DZOWNILI Z BYDGOSZCZY I JEDNAK NIE BO COS TAM...OK..NO TO MÓWIE PAN JE WYSYŁA SZYBKO DO WYDZIAŁU KOMUNIACJI BO MI ZALEŻY NA TYM.JADE DO WYDZIAŁU KOMUNIKACJI PYTAM...CO SIE DZEJE JAK NIEMAM ROKU A ZABIERAJA MI ZA PUNKTY CZY PRZEZ JAKIS CZAS ZAKAZ WOGULE ROBIENIA ONA MOWI "CHYBA TAK" ALE NIEFIE WOŁA KOLEŻANKE TAMTA TEŻ NIEWIE KAŻA ZADZWONIC ZA GODZINE NO TO ZAWIAM SIE NA CHATE DZOWNIE ONI MÓWIĄ ŻE NIE MUSZE ROBIC KURSU I NIEMAM ZADNEJ KARY NA CZAS BEDE MIAL TYLKO PRZYDZIELONY EGZAMIN PRAKTYCZNY I TEORETYCZNY..ALE WSZEDZIE W NECIE PISZE ZE MUSZE ROBIC KURS CAŁY JA JUŻ NIEWIEM KOGO MAM SŁUCHAĆ PRZECIEŻ WSZĘDZIE SĄ TAKIE TĘPAKI ŻE SZOK:( KURDE TAKI NASZ LOS MIESZKASZ W TAKIM PAŃSTWIE ...
center - 2005-02-16, 22:59

po co masz robic caly kurs skoro juz miales prawko, tylko je straciles wiec nie masz umiejetnosci do prowadzenia autka...
wiec zeby zaczac znowu jezdzic musisz ponownie zdac egzamin tak teorie jak i praktyke...
i kropka...

Marcin - 2005-02-16, 23:17

Lukasz za kazdym razem jak ci cos powiedza w urzedzie to spytaj o dokladna podstawe prawna, takie gadanie pan w okienku jest nic nie warte. Pytasz o podstawe prawna, zapisujesz sobie ten konkretny przepis i potem w domu wskakujesz do netu i sprawdzasz. Bedziesz wiedzial jak jest a jak ci powiedziano.
Juz sie chyba zdazyles nauczyc, ze te baby czasem pojecia nie maja.

HAMANN E30 - 2005-02-17, 01:31

Łukasz,zadzwon do Centrum egzaminacyjnegio i spytaj sie czy musisz robic kurs od nowa czy tylko wytarczy egzemin na nowo,bo jest cos w tym ze jak masz niecaly rok prawko to na nowo kurs trzeba robic,dlatego tam spytaj.Napewno sa na bieżąco.pozdro :wink:
WujekDobraRada - 2005-02-17, 14:56

LuKaSzQ18 - a możesz nam zdradzić za co dostałeś te punkty ?? Jakie wykroczenia popełniłeś ?? 8)
slawo - 2005-02-17, 15:50

Wiec wyglada tak: Paly wysla wszytsko do komunikacji.Kumunikacja wystawi pismo na egzamin.Musisz zdac teorie i praktyke od nowa.Ale jest jedno ale - kogos kto nie mial jeszcze roku prawka i juz ma zabrane prawko za puknty tratuja jak psa,czyli licz sie z tym ze albo posmarujesz albo bedziesz zdawal prawko 10 razy :(
mira_croft - 2005-02-17, 16:28

albo przestaniesz klnąc..jak leci kolego..albo zafunduje ci bana na tydzien!!!!!!!!...bardzo mi przykro,ze ucinaja ci cos co lubisz..ale kazdy ci mowił jak do słupa, ze twoja jazda "trąci problemami"..tym b kolizją!!!..ale forum nie jest miejscem do wyzywania sie i przeklinania!!!!!!!!!
:evil:
ostrzegam poraz 1!
MIruś

center - 2005-02-17, 16:41

2 razy po 10 to pewnie za speeding powyzej 51 km/h...
a 6 podejrzewam ze tez cos w tym stylu :)
chlopak nie ma szczescia...

slawo - 2005-02-17, 18:51

Oj niesadze zeby szczescie tu mialo wiele do powiedzenia :)
fozgen - 2005-02-17, 20:47

to powiem to tak , jestem zawodowym kierowca i nie cierpie ludzi którzy nie mają w sobie pokory, strachu i wyobrazni , bo jak człowiek nie ma strachu to robi rzeczy nieobliczalnie - potencjalne zagrozenie , jak nie ma fantazji to niemoze sobie wyobrazic wielu rzeczy - co sie stanie jak przywali ...autem , w cos , lub kogos , jak nie ma pokory to nie zauwaza ze juz dostał 10 pkt, i cos jest nie tak , dostaje następne 10 pkt i dalej swoje ,
wybaczcie mi kolezanki i koledzy , trzeba byc naprawde ograniczonym żeby tego nie zajażyc
wybacz kolego ale .... powinni ci zabrac na 3 lata, a potem pozwolic przez nastepne 3 jezdzic z kims dorosłym , ale dorosłym a nie wiekiem ale umysłem .
osobiscie dostaje mandaty nie powiem .... za przekraczanie prędkośi , ale dodaje gazu gdzie moge i jak moge , poza tym tempo narzuca nieraz życie .... narazie dostałem wszystkie mandaty za jazde słuzbowym autem bo .... szef sie spieszył do .... a i tak on płacił bo wiedział ze mi kazał , punkty same sie kasuja bo bardzo rzadko sie spiesze ,

moi kochani jeszcze jedno słowo , walcze z jednym stereotypem przyjętym w polsce
mianowicie BMW - łysy , gruby , w dresach , wulgarny, szybki , agresywny na drodze , chamski, bez fantazji i bezczelny - taki jest obraz kierowcy bmw w polsce. staram sie to zmienic swoim postępowaniem
ale nie raz jak widze co robi inny kierowca bmw to krew mnie zalewa

ChriS - 2005-02-17, 21:05

Popieram fozgena w całości.Jeżdże dwoma samochodami w pracy Sierrą combi,a po pracy wiadomo Beemką.Jak przepuszczam kogoś Sierrą, nieważne czy pieszy czy samochód,to wszystko ok,ale jak zrobię to tuningowaną Beemką to ludzikom oczy się powiększają i nie bardzo wierzą w to co widzą-taki jest niestety stereotyp BMW a w szczególności tuningowanej Beemki.Pozdro
center - 2005-02-17, 21:09

****, nic dodac nic ujac...
co do mandatow to jak jak chce czasami depnac to pojawia mi sie wizja 500 zeta do zaplacenia i ile rzeczy za ta kase moznaby zrobic w beemce...
mysle ze jeszcze troche i to ze kretyni jezdza beemkami sie zmieni, ja sam czesto wpuszczam ludzi, a jesli stoi inna beemka to juz obowiazkowo, nie wiem czemu ale zawsze wydaje mi sie ze to jedna wielka rodzina...
a co do mlodosci i ostrego wciskania pedalu w podloge to coz, prawa mlodosci i czasami sie nie da przeskoczyc, mysle ze najbrutalniejsza metoda jest stluczka albo wypadek, wtedy zyskujemy pokore..
ja tak mialem na samym pozatku i musze powiedziec ze calkiem zmienilo to moje nastawienie do jazdy autem, pokora do maszyny przede wszystkim, a wlasne umiejetnosci albo wlasciwie ich brak tuz obok na drugim miejscu...
ale coz, potesknisz troche za jazda bo troche to potrwa nim dostaniesz termin, wydasz jeszcze troche kasy no i przede wszystkim zdasz, wiec...
i jak juz wrocisz za kolko to mysle ze zmieni sie Twoje nastawienie do jazdy...

LuKaSzQ18 - 2005-02-17, 22:08
Temat postu: okey
Czyli wszyscy mówicie mi...że jestem głupi za kierownicą???sorka **** ale powiem mi stary czy wierzysz w coś takiego jak pech?
schmier - 2005-02-17, 22:57
Temat postu: Re: okey
LuKaSzQ18 napisał/a:
Czyli wszyscy mówicie mi...że jestem głupi za kierownicą???sorka **** ale powiem mi stary czy wierzysz w coś takiego jak pech?


ej tam :-) nie przejmuj sie, Lukasz :-)

za to wkurzaja mnie wszyscy ci, którzy najezdzają na naszego LukaszQ18'a :-) bo co ?? niby sami tacy swięci ?? :-) jak wszyscy sa tacy swięci i zajefajni na drodze, to skąd tyle dzwonów w Polsce mamy ?? ;-> hehehehe... az tak wiele jest młodych, gniewnych w beemkach ?? czy więcej siwych starych dziadów w fordach, skodach i czapkach na glowie ?? :)

chcesz sie Lukasz zabic, to jezdzij szybko, adrenalina jest fajna, jednak musisz byc swiadomy tego, ze naprawdę nie jestes niesmiertelny :) pierwszy poważniejszy dzwon obetnie Ci jaja, uwierz mi i potem juz bedziesz jezdzil mądrze :-)

a z drugiej strony, skąd Wy cwaniaki wiecie ze chlopak:
- szpanuje przed panna ?? (nawet jesli, to co ?? nigdy tego nie robiliscie??)
- jezdzi 120km/h po osiedlowych uliczkach
- robi inne tego typu rzeczy ??

10 punktów dostać na "terenie zabudowanym" nie jest trudno ;D ile razy Wy jezdziliscie 100 km/h po centrum miasta wieczorkiem ?? :)

wszystkim cwaniakom, radze pojezdzic Waszymi bawarami 50km/h po miescie, i za kazdym razem jak przekroczycie tę magiczną barierę, pomyslcie jak to cfaniakowaliscie na forum wyzywając mlodego Lukaszka, od nieodpowiedzialnych, bezmozgich, dresopodobnych ludzi psujących wizerunek kierowców BMW (jakby to bylo takie istotne).

Finał, pewnie sie na mnie poobrażacie i dostanę bana na tym forum, ale nie lubie "świętoszków" :-) sorry, wkurzylem sie - NIE ODBIERAJCIE TEGO POSTU ZBYT OSOBISCIE :-) postawie na któryms zlocie jak sie w końcu pojawie przeprosinową Colę bezalkoholową ;D hehehe...

P.S. Z drugiej strony Lukasz, lubisz poszaleć, a nie wozisz ze soba w dowodzie stówki dla panów ?? :)

P.S.2 Swoją drogą zawsze fascynowali mnie ludzie, którym zależy na tym aby kierowcy BMW byli odbierani przez społeczeństwo tak, a nie inaczej :-> czemu ?? pytam sie czemu ?? nie fajniej jest po prostu kochac Beemki, nieważne kto nimi jeździ ??

cinek_sw - 2005-02-17, 23:29

widze ze temat powoli przeradza się w pierd***nie w podniebienie.... mielismy Łukaszowi pomóc w temacie odnośnie tego co zrobić żeby jak najszybciej odzyskać prawko, a nie roztrzygać czy jeździ za szybko czy za ostro czy za wolno czy do tyłu czy w bok czy po rowach... :evil:
teraz ma inne zmartwienie, nie chciałbym być na jego miejscu... :cry:

Temat zablokowany, jak coś się zmieni Łukasz to daj mi znać ,sie odblokuje.... :wink:

LuKaSzQ18 - 2005-02-22, 23:42
Temat postu: sprawa się kończy tak...
Dzisiaj zrobilem sobie wycieczke do wydziału komuniacji zapytać czy już sa dokumenty mówiące o zatrzymaniu? Pani mówi nazwisko do mnie ..ja podaje a ona to ten pirat kupe ludzi i jakies do mnie glupie wyzywiska od debili patrze jak na opetaną? wkurzylem sie i mówie ze pani niejest od kwestionowania mojej jazdy jest decyzja czy nie? a tam 3 stażystki do mnie tez sie coś odzywaja niewiem nawet po co :)Jedna do mnie mówie że ma 8 lat prawo jazdy i niema mandatu a ja do niej ze pewnie ze nie jak na rok robi 10 km po lipnie i to zgraciałym maluchem co ma tylko 1 i 2;) wpienila sie ;) droga mówi ze mam za cieżke buty a ja do niej że przeważnie na boso;) jednka coś wypełza że jest dezycja ze musze od nowa kurs i tp ;) ok mowie przyjmuje i tak nic niezmienie tylko na czasie trace;) i mówie im ze góra za miecha tu jestem po kwity a one do mnie ze raczej niemożliwe .to sie przekonaja;) zalatwilem kurs w tępie szybkim w 2 tygodznie jutro mam dac zaswiadczenie lekarskie i za 2 tygodnie mam kwity o ukonczeniu wice zapisuje sie na egzamin czeka sie we Włocławku 10 dni i musze zdac za pierwszym musze;) ... jak by te punta mialy na tył napęd to gites a tak to taką zapalniczką się meczy ;) POWODZENIA I DO ZOBACZENIA NA DROGACH 3MAJCIE KCIUKI ZEBYM ZDAL ZA PIERWSZYM >>>>> JAK ZDAM TO PRAWO OBJECALEM ZE BIORE PANNE JADE DO LIECHENIA I OBJECUJE SOBIE W SWIETYM MIEJSCU ZE MĄDRZEJE>>>> SPODOBALO MI SIE JAK JEDEN KOLES NAPISAL ZE MOZE ONI URATOWALI MI ZYCIE DZIEKI >

POZDRAWIAM:)

cinek_sw - 2005-02-23, 00:01

3mamy kciuk!!!!!!! widze że czegoś Cię to nauczyło, wkońcu nikt nie jest doskonały :wink: lusssssss i wracaj na drogi swoją Niunią jak najszybciej 8)
Pozdro :D

urbi - 2005-02-23, 00:06

zycze zdania z calego serducha bo swoj chlop jestes i lubisz przycisnac :wink:

ja za miesiac zaczynam robic papiery ... juz sie doczekac nie mgoe :(

Marcin - 2005-02-23, 00:25

Zycze powodzenia, widac, ze ta krotka rozłąka z samochodem juz cie czegos nauczyla.
A propos, to ja jestem ten koles co ci napisal, ze moze uratowali ci zycie.

PZDR :D

BM 6 - 2005-02-23, 17:30

Ja również życzę Tobie powodzenia i pamiętaj, że Bozia po to głowę człowiekowi dała, aby ta głowa myślała.
Trzymam kciuki i przesyłam caluska - M. :D

WujekDobraRada - 2005-02-24, 13:01

a ja życze ci więcej pokory w sobie 8)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group