BEEMKA - KLUB
BEEMKA KLUB

OFFTOPIC MOTORYZACYJNY - Dzwiek...tlumiora

urbi - 2005-02-22, 22:09

nioe mam tego filmika ale pamietam ze byl tam utwor
THE CARDIGANS i to jest z gry gran tourismo czy jak to sie pisze ale nie pamietam nazwy :/

SmasherE30 - 2005-02-22, 22:10

przelot od kolektora, a na końcu supersprint, albo wogóle nic i koniecznie odchudzone koło zamachowe

a tak poza tym to nie osi±gniesz takiego dxwięku kiedy masz seryjny silnik co kręci sie do 6250RPM :?
na teledysku masz ferrari 360 modena ta wesję usportowiona z pięknym dĽwiękiem wydechu własnie ... przykto mi ... nie do podrobienia.

HAMANN E30 - 2005-02-23, 03:37

jesli chodzi o tak piekny dzwiek jaki jest na filmiku to raczej bedziesz zmuszony wydac pare pln na modyfikacje układu wydechowego,zauwaz ze takie maszyny jak na filmiku maj± sportowe kolektory wydechowe i napewno dolot po modyfikacjach no i stożek,co daje tez rasowy dzwiek :wink:
a co do Ferrari to pamietaj,ze jest tam TURBOSPRĘŻARKA,dlatego słyszysz jaki piekny pomruk daje to cudo.
pozdro 8)

bachus - 2005-02-24, 22:52

ja co prawda mam m20b20 i całkowicie przelotowo,ale dzwiekmam szklany jak w sportowychautachcojuz mi dokucza :) wiec łumik moge odsprzedac :) (PW) dzwiek - hmmmm.... jakbys butelki do tłumika włozył potłuk i dał w pi*** w sumie pięknie ale hce zmienic :) tłumik koczy sie jednym owalem - nietypowym ale polerowanym i cały czas swieci :) (ewentualnie zamienie na tłumik od diesla BMW ;] wsuper stanie mój to i niech ten diesla tez taki bedzie :)
mira_croft - 2005-02-25, 18:05

Misiek......"w piz....."to słowa oznacza przepraszm co!!!!!!!!!!!! :twisted: wyartykułuj mi je...bo mam wrazenie ze to brzydki wyraz??? :evil:
Miru¶

slawo - 2005-02-25, 19:04

Ej Mirus bylo "dal w pi***" co moze oznaczac :
- dal w piodloge
- dal w piekarnik
itd itp :)
czy Tobie przeszly jakies brudne mysli po glowie? :) cmok

bachus - 2005-02-26, 14:30

...dał w pitke miało być :)
mira_croft - 2005-02-26, 14:48

to fajno chłopaki.....a już miałam kobiece złe przeczucia!!!!!!
:twisted:
Miru¶

cinek_sw - 2005-02-26, 15:58

no to¶cie so pogadali o tłumikach heheheheheheheheh :P :P

ps. i żeby nie było że sobie posty nabijam... :wink:

SmasherE30 - 2005-02-26, 19:26

A ja bym chciał żeby mój silniczek tak chodził i tak brzmiał jak to:
http://members.roadfly.org/fastherthanu/CGT4.mov :wink:
prawy klik i zapisz jako


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group