BEEMKA - KLUB
BEEMKA KLUB

OFFTOPIC MOTORYZACYJNY - Ukradli radyjko

Carlos - 2005-03-21, 10:52
Temat postu: Ukradli radyjko
Wczoraj (21.03) po naszym spocie porzegnalem sie z radyjkiem :cry:
Po wybiciu szybki od strony kierowcy zlodzieje zawineli mi radyjko na ul. Skarzynsiego 9 przy silowni zaledwie 300 m od posterunku Policji. Oj nie mam szczescia ostatnio.
I jak tu lubic stolice :(

loko - 2005-03-21, 10:54

a mówiła mama zabieraj ze sobą :-/ współczucia... teraz możesz sobie założyć głośniejszy alarm i powiadamianie na pilota że bibczy ...
Mariusz - 2005-03-21, 22:35

No ja się mogę pochwalić tym, że wczoraj w nocy, wychodząc do pracy złapałem gówniarza jak mi chciał ukraść lusterka boczne. Zadzwoniłem po Policję i sie udało. Sprawa skierowana do sądu.
Ja przynajmniej miałem więcej szczęścia niż Carlos.

mocry - 2005-03-21, 23:48

Mi gnoje tez chcieli wydziubac radio i to samą dupe (winda i dlatego moze) bo panel zawsze zabieralem. Powylamywali mi oba zamki !@#$% Niestety trzymam fure pod blokiem wiec po tym wydarzeniu wywalilem tamto radio i zamontowalem kieszen, udalo mi sie kupic taka, ktora czyta mp3 wiec nic mi wiecej nie trzeba. Mysle, ze to jest jakis sposob na gnoi jednych. Albo montowac szuflade do paneli... Przynajmniej na radiu zlodziej nie zarobi :wink:
yoshi - 2005-03-21, 23:52

polecam oryginalne radio Bavaria :) a drugie radio w schowku :) (zamontowane, a nie trzymac :P )

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group