BEEMKA - KLUB
BEEMKA KLUB

OFFTOPIC MOTORYZACYJNY - akcyza (ta nowa)

urbi - 2005-03-26, 15:24
Temat postu: akcyza (ta nowa)
przepraszam ale to moglo juz byc ! :(
pilnie potrzebuje wiadomosci na temat tego nowego powalonego podatku od pojemnosci a dokladniej kiedy on ma wejsc ... zalezy od tego moja przyszlosc a jeszcze bardziej mojej beemki bo nieb edzie mnie stac na zaplacenie 3 tys zl lub wiecej panstwu :(
slyszalem ze ma to wejsc od maja ale potrzebuje 100% informacji co i jak i KIEDY !
prosze o nei pisanie : "ale to juz bylo" tylko o konkretne odpowiedzi
POMOCY !

loko - 2005-03-26, 15:36

ciągnij ją teraz, zapłać najwyższą akcyzę i domagaj się zwrotu... tak jak było w tym artykule z auto-świata...
urbi - 2005-03-26, 15:42

no wlasnie teraz moze byc problem !
dlatego potrzebuje dokladnych informacji czy zaczac juz ostro rzezbic o kase i sie zapozyczac czy spokojnie sobie sciagnac w sierpniu !
naprawde pilne bo jak faktcznie ma wejsc to jutro przy rodzinnym stole zarzuce temat :wink:

loko - 2005-03-26, 16:26

tak czy inaczej zrobi to przed wejściem jakiejkolwiek zmiany a być może według tego co piszą wogóle nie zapłacisz akcyzy (zostanie zwrócona).. ale chyba niczego nie możemy być pewnie w naszym kraju :/
urbi - 2005-03-26, 16:44

tak wiem chce sprowadzic przed wprowadzeniem zmian ! ALE KIEDY ONE MAJA WEJSC ?!?!?!
prosze niech ktos napisze cos sensownego

center - 2005-03-26, 16:57

z tego co pamietam to wszyscy mowili o marcu tego roku, ale marzec sie konczy a tego jeszcze nie ma...ale w tym naszym kraju to diabli wiedza, pare dni i moze byc pozamiatane, wiec lepiej pociagnac teraz i sie cieszyc niz potem plakac...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group