BEEMKA - KLUB
BEEMKA KLUB

OFFTOPIC MOTORYZACYJNY - Trening do GT Drifting Cup 2005

Domel - 2005-03-31, 15:22
Temat postu: Trening do GT Drifting Cup 2005
Witam :)
http://www.streetracing.p...31b5eac6c0c7b6a
Czy ktoś z P-nia się wybiera??
Ja chyba skocze ale jako widz...

Pozdr

BaStI - 2005-03-31, 15:31

Ja raczej też będę ale jako widz :?
Jacek E30 - 2005-04-01, 14:52

Ja tez jako kibic , ale z mojej ekipy ktos na pewno bedzie startował !! ! Ciekaw ile wiary sie zjedzie , każdy tak gada , że lubi wchodzic bokiem a jak sa zawody to nigdy nikogo nie ma !! ! Na ostatnich zawodach to 90 % aut to z wielkopolski , jeżeli ktoś naprawde ma pojecie o drifcie to niech przyjezdza i pokaze swoje umiejętności !! ! Wiem , ze dla niektórych może byc daleko ale bez przesady taka impreza zdarza sie raz na jakis czas .
Pablo - 2005-04-18, 10:54

A wiec bylem, startowalem i bylo zajebiscie!!!! Jak na pierwszy raz bez przygotowania (nie bylem na treningach) to wydaje mi sie ze spoko mi poszlo, tym bardziej ze dostalem noty 7 7 7 a wygrani mieli po 8 8 8:) Zjebalem ostatni przejazd, ale niestety sprzeglo juz mi sie zrobilo avtomat i mialem kiepskie czucie. Ale i tak chyba niezle. To jest link do trzech mich fotek jakie znalazlem juz w necie. Bylo zajebiscie i dziekuje bardzo ekipie z Poznania, Bartkowi jego bratu i Markowi, bo dzieki nim tam bylem! Dzieki CHOPAKI!!!! :)
http://212.87.228.230/~la..._male.part4.rar
jak bede mial cos wiecej zapodam (moj numer 30) :)

cinek_sw - 2005-04-18, 12:10

ładnie ładnie jakiś filmik by się przydał 8) 8)
Pablo - 2005-04-18, 18:27

bedzie i filmik i jeszcze pare fotek, tylko musze znalezc serwer. A jestem w szoku bo becia zaladowana 4 osobami,4 kolami w bagazniku,i plecakami poszla na zwezkach ponad 240 km/h!!! Wogole jestem w ciezkim szoku jak dobrze moje malenstwo sie sprawilo i na autostradzie i podczas zawodow :) pozdrowionka
Jacek E30 - 2005-04-19, 23:53

Widziałem PABLO jak śmigałes naprawde dobrze Ci to wychodziło :lol: mam nadzieje , że następnym razem sie poznamy , chcałem podejśc i zagadać ale nie wiedziałem , że Ty to Ty - nie pisałes nic , że bedziesz na drifcie ( chodzi o ten temat ) a wiesz jak jest nie chciałem robić z siebie jakiegoś dupowłaza czy cuś , pozdrowienia ze stolicy E30 M-technic i driftingu .
P.S. Na słynnego łyche to mi brak słów chłopak sie po prostu ośmieszył .........................................................

Pablo - 2005-04-20, 11:11

Dzieki :) sam nie wiedzialem ze bede, dopiero w sobote udalo mi sie w pracy zamienic i praktycznie na ostatnia chwile sie zdecydowalem. Powiem szczerze, ze juz mialem zrezygnowac, jak tam zobaczylem fury, ten zakret itp. a jeszcze jak sie dowiedzialem ze wiekszosc byla na treningu 3 tyg wczesniej, to juz wogole zalamka :) ale jakos sie przelamalem i poszlo, choc zly jestm na ostatni przejazd, nerwy i spalone sprzeglo wziely gore :) ale fajnie ze uwazasz ze niezle mi poszlo :) Szkoda ze nie potrzedles, ale nic straconego, bo pewnie w lipcu bede na zawodach :) Pozdro!! P.S.a czym jezdzil lycha, bo nie jarze?
duchPW - 2005-04-20, 12:37

oko - to zapodawaj ten filmik :D
Kosa - 2005-04-20, 13:01

Pablo napisał/a:
bedzie i filmik i jeszcze pare fotek, tylko musze znalezc serwer.


hej jak chcesz mozesz wrzucic na mojego ftp pozniej poudostepniam :)

tylko ewentualnie kiedy

pozdr

Jacek E30 - 2005-04-20, 14:28

Na pewno sie poznamy !! ! A łycha jezdził jakims ala pickupem E30 czarnym ( wogóle ten człowiek ma dla mnie wyobrażnie - ta jego niebieska E30 po TJUNINGU - aż sie płakać chce ) pozdro .
mira_croft - 2005-04-20, 16:37

no gratuluje udanego startu....i kolejnych mam nadzieje!!
:wink:
Miruś

Pablo - 2005-04-20, 17:08

http://www.driving.tivi.net.pl/poznandrift/
tu jest kilka fotek z imprezki, filmiki zapodam pozniej, bo narazie nie mam czasu sie bawic. A rzeczywiscie, pick up jezdzil jak kamikadze....


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group