BEEMKA - KLUB
BEEMKA KLUB

OFFTOPIC MOTORYZACYJNY - TRZEBA KUPIC GAZETĘ I ZESKANOWAĆ ARTYKUŁ

Daniel - 2005-04-18, 12:55
Temat postu: TRZEBA KUPIC GAZETĘ I ZESKANOWAĆ ARTYKUŁ
http://autoswiat.redakcja...sp?Artykul=9946
Prezes_ - 2005-04-18, 14:52

właśnie kupiłem AŚ. Mam zeskanować i tu wrzucić?? :roll: :?:
:P

Marcin - 2005-04-18, 15:05

[quote="prezes_"]właśnie kupiłem AŚ. Mam zeskanować i tu wrzucić?? :roll: :?:
:P [/quote

Jasne.

Prezes_ - 2005-04-18, 15:22

Się robi!! :P
a czyj ten czerwony pocisk?? po naklejce wnioskuję, że klubowicza beemki... :?: :wink:

Prezes_ - 2005-04-18, 15:49

Auto Świat nr 16 - 18 kwietnia 2005 8)

http://img199.imageshack.us/gal.php?g=as17rg.jpg

SmasherE30 - 2005-04-18, 15:56

Spektera :wink:
Łukasz - 2005-04-18, 16:35

rakieta Spectera :wink: , która cięła się z CZarną Smoczycą z Otwocka i ciupkę przegrała :wink:
Po co skanować? Bez jaj - kupcie sobie ten AŚ - 1.90 PLN, chyba nie majooontek....

Marcin - 2005-04-18, 17:31

Za leniwy jestem...


A poza tym Spekter mogles porzadnie umyc przednie felgi do zdjec :D

Daniel - 2005-04-18, 20:31

Jestem w szoku!! Taka gratisowa reklama dla klubu!!! :P
Szkoda że artykuł nie dotyczy samej beemki :?
Aż dumny jestem mimo że to nie moje auto 8)
Brawoo!

Darek W-wa 735 - 2005-04-18, 20:55

:lol: No SPEKCIU,ty mój "ŚWIATOWY"człowieku.Jaka ta twoja strzałka kiedyś była ładna,ho ho. :wink:
cinek_sw - 2005-04-18, 22:36

tak się zachwycają silnikiem hondy, a miałem okazję jeżdzić taką nieraz i nic nadzwyczajnego trzeba go kręcić a on i tak niebardzo jedzie, dla mnie kaszana BMW RULES 8) 8)
rogaś318 - 2005-04-18, 23:49

Specter!
A jak sie to robi zeby fura byla w gazecie??

SmasherE30 - 2005-04-19, 02:27

Jak chcecie się posmiać to spójrzcie na początek 4 strony. Przecierz to jest BMW z lat 88-90!! Tam jest m40!! 16 wentylków!! Skąd te dane że 8 wentyli??!! Ja pierdykam!!

I korozja ... jaka korozja?? Jeśli nie było uszkodzeń mechanicznych, przytarć, obić to po wrześniu 87 jak blachy sa cynkowane to nie ma żadnej korozji!! Niech ktoś kto ma szeroką lampe powie mi, że ma gdzies rdze to zrobie tak :shock:
Ja mam korozje właściwie tylko w komorze akumulatora i to taką że jak szmatka z WD40 przejechac to nic nie ma.

Potem ludzie czytają takie bzdury i się zniechęcają :evil:

A potem niżej w "przeglądy i dane regulacyjne" jest napisane że luzy zaworowe regulowane hydraulicznie. Spekter ... co się nie chwaliles że masz hybrydę jakąś :lol: :lol: :lol:

"wiele egzemplarzy poddano zabiegom tuningowym" :lol:
Wybaczcie ... szoda że nie wzięli jakiejś odpicowanej hondziafki :lol: :lol: :lol:

Sprzęgło wyeksploatowane to nic nowego ... hehe ale półosie?? czym charakteryzuja się wyeksploatowane półosie? Luzy w dyfrze? Bo nie rozumiem :?

Ceny części zamiennych tez wyssane z palca. Zamienniki błotnika sa po 140zł, a nie 210.

O jeny jeny ... porażka (artykuł pisał niejaki Marcin Matus, może mu napiszemy kilka słów sprostowania :evil: :idea: zamieszczą je za tydzień w listach od czytelników :roll: )

Scigany - 2005-04-19, 05:08

silnik M40 ( 318i ) ma 8 zaworow, silnik M42 ( 318is ) ma 16 zaworow.
Łukasz - 2005-04-19, 08:55

Smasher znawco - M40 1.6 i 1.8 maja po 8 zaworów, 16 ma is.
A w ogóle artykuł jest tendencyjny...Gdzie te zabiegi tuningowe u Spectera?????? 8)
Ta skosnooka kupa (za szanownych Państwa przeproszeniem) w ogóle nie chce jeździć, a jak chcesz się poruszać jako tako to towarzyszy Ci ciągłe bzzzzyyyyczenie tego silnika od kosiarki :x .....Przednionapędowy japoniec - brrrrrrrr...... :evil:
A to zdjęcie Specter przodem na samym początku artykułu - bardzo owszem ładne, serio - wygląda ta Twoja prawie jak M3 :wink:

SmasherE30 - 2005-04-19, 12:29

:lol:
no łaaadnie
człowiek uczy się całe życie :lol: sorki za pomyłasa :D

Pawel-e30 - 2005-04-19, 19:02

hahahahahaha no bravo bravo spekter :lol:

Ps. dobrze ze niektóre elementy nie powypadały po drodze :twisted: :twisted: :twisted:

Łukasz - 2005-04-22, 21:30

kolega gość Marek pojechał....Specter co Ty na to????
Bruner - 2005-04-22, 21:33

Nie bardzo widze w ktorym miejscu to jest padlina. Chyba ze ktos jest amatorem wynalazkow przedstawionych w "jak zeszpecic BMW", dla takich ludzi kazda seria to padlina. A jak ktos nie lubi E30 i kazda jest dla niego zlomem, to jego sprawa, a pretensje niech kieruje do autora artykulu za taki a nie inny dobor modeli do porownania.
cinek_sw - 2005-04-22, 22:33

no wszystkim nie dogodzisz.... zawsze się znajdą jakieś słowa krytyki ale don"t worry be happy............. :D :D
Pawel-e30 - 2005-04-23, 11:08

Moim zdaniem spektera e30-tka jest ok ale jednak patrząc z boku mógł pomalować progi w kolorze czerwony, tylni pas i lusterka jezeli juz pomalował całe zderzaki na czerwono nie zostawiajac czarnego paska i malujac dokladke na czerwono to z boku troche nie ten teges wyglada patrzac na jej tył widać jeszcze na tłumiku czerwoną farbe i delikatny zaciek na pasie co osobiscie mi się nie podoba ale to szczegół w porównaniu do jego czerwono czarnego "kondona" na fotleu kierowcy :lol: :lol: :lol: trzeba było go zdjąć :wink:

Ale patrząc na to z innej strony i widząc spektera przed sesją zdjeciową który spogląda cały czas na zegarek żeczywiscie nie było zupełnie na nic czasu pozatym strasznie fotograf go poganiał dzwoniąc do niego :lol:

Spekter pozdrawiam i mysle ze twoją beemke zobacze jeszcze w nie jednej gazetce :lol: :lol: :lol:

Daniel - 2005-04-23, 12:48

Moim zdaniem o gustach i guścikach się nie dyskutuje. Dla mnie jest ok!

Reklamy produktów czy towarów tęż są bardzo różne. Jak to ktoś powiedział nie ważne czy dobrze czy źle ważne że o reklamie się mówi!!
A może właśnie gdyby nie te fotki w gazecie, to Pan Marek nawet by o nas nie wiedział. A tak, ma możliwość przynajmniej wypowiedzenia swojej opinii!! 8)

center - 2005-04-23, 14:02

a ja sobie kupilem ten numer i chwalilem sie nim na prawo i na lewo..
ze klubowa beemka i w ogole, i ludziom sie bardzo podobala, fajna jest, duzo wiecej wolalo to 'czerwone ferrari' niz tego przednionapedowca...
a jak gosciu jest taki madry to niech sie pochwali swoim cudem co dopiero wyjechalo z salonu..
mecza tacy ludzie, ktorzy sa mocni w gebie i przez neo...

Pawel-e30 - 2005-04-23, 16:12

również dołanczam sie do pozdrowień :twisted: :twisted: :twisted:

YYYYYYYY a z kąd wiadomo że Marek jest z garwolina :?: :?: :?:

ChriS - 2005-04-23, 16:46

Chciałem przypomnieć,że jest to rubryka o używanych samochodach i beemka spektera nie musi wyglądać jak z salonu.Na siłę można znależć egzemplarz jak z wystawy,ale nie o to chodzi,ma być pokazany samochód jeżdżący po ulicach.Ciekawe jak będą wyglądać te samochody za 7-10 lat ,ja stawiam na BMW.Pozdro
Pawel-e30 - 2005-04-23, 18:39

spekter napisał/a:
niech laszczy. :twisted:

buahahhahahhahaha nie mam wjęcej pytań :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group