BEEMKA - KLUB
BEEMKA KLUB

OFFTOPIC MOTORYZACYJNY - nareszcie wyjechalem !!!

kamil - 2005-05-10, 21:47
Temat postu: nareszcie wyjechalem !!!
No wkoncu skonczylem swoj wozek.Cala noc w warsztacie do 4 rano Póżniej kierunek Toruń przedpremiera!! Nie wyspany,ale warto. Co wy na to jakie wasze zdanie jak sie podoba?? http://www.gtr.promo.pl/i...oto_big_684.jpg
SmasherE30 - 2005-05-10, 22:01

Całe nadwozie lakierowałeś?
Mi się efekt podoba. Generalnie podobają mi się przeróbki przodu e36 na e46 po lifcie.
Wprost nienawidze kompaktów ale swojemu nadałeś charakteru i wygląda bardzo przyzwoicie :D

Jest super :mrgreen:

Jako kolejna przeróbkę proponowałbym poszerzenie tyłu ... znaczne :wink:

Gasper - 2005-05-10, 22:47

Bardzo fajnie to zrobiłeś. Tak jak mój przedmówca - nie lubię compaktów, ale ten mi się naprawdę podoba! 8)
loko - 2005-05-10, 22:56

a ja uwielbiam ten kolor.... a poszerzenia zrób sobie takie w stylu M3GTR 8)
Marcin - 2005-05-10, 23:45

Wyglada bardzo fajnie a co najwaznijesze profesjonalnie. Szkoda tylko, ze usunoles listwy boczne bo teraz jest zbyt lyso.
Daniel - 2005-05-11, 08:55

Spoko - autko wygląda ekstra!
HAMANN E30 - 2005-05-11, 09:14

szczeze mówiąc autko wpadlo mi w oko,stałem ze trzy autka od Ciebie i zrobiło na mnie pozytywne wrażonko.
P.S. ...muza też pozytywnie pukała..pozdro :wink:

cinek_sw - 2005-05-11, 14:50

jest śliczna pierwszy kompakt który mi się spodobał... ładne alu i kolorek, może jeszcze kilka fotek od tyłu i w środku .... 8)
kamil - 2005-05-11, 15:25

nie mam jeszcze fotek jakotakich ale lada dzien cos sie wykombinuje i pokaze wszystkim. Mam jeszcze duzo roboty przy niej bo wyjechalem w nocy z piatku na sobote od lakiernika.Nic nie spalem zeby zdazyc na majówke,ale warto bylo, swietna impreza.W garazu czeka jeszcze cale zawieszenie obnizone sportowe, sportowy wydech.Waham sie jeszcze nad delikatnym przyciemnieniem szyb,w planach jeszcze blenda na tylna szybe, inne lampy tylne i moze zderzaczek,a i felgi w srebrny jasny brokat co wy na to??
Marcin - 2005-05-11, 17:31

Brokatowe auta to wedlug mnie maksymalna wiocha, totalny meksyk i wszystko co najgorsze. Na majowce bylo E36 Cabrio w brokacie, syf jak beret :evil: Wieś tanczy i spiewa :evil:

Daruj sobie Kamil takie akcenty nawet na felgach, szczegolnie, ze masz fele Breyton, czyli nie byle jakie.

PZDR

KotSylwester - 2005-05-11, 20:06

Hmm... nie wydaje się wam że ten lakier ma cienie? tzn na koncu drzwi i na poczatku tylnego błotnika... jakis taki jest jak opalony czlowiek tu mniej tam bardziej... ale przodzik fajny, tez przykukałem na zlocie. Jaki to lakier?
mira_croft - 2005-05-11, 22:02

ja je widziłąm na majówce.....prezentowało sie nice....bardzo ładne!
Miruś

świr E-36 - 2005-05-18, 18:19

Jak dla mnie E36 to E36 a takie przeróbki jakoś mi nie leżą, taki już mój gust, wole oryginał. Ale muszę przyznać że ładnie wszystko dopasowane co jest rzadkością, a oglądałem w Toruniu dość dokładnie no i najważniejsze że kolor fajny bez brokatu jak na tym E36 Cabrio. Czyli ładnie wyszło, ale nie moje klimaty, ale Gratulacje.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group