BEEMKA - KLUB
BEEMKA KLUB

OFFTOPIC MOTORYZACYJNY - Nowa "3" jak Dacia Logan

Łukasz - 2005-05-11, 20:48
Temat postu: Nowa "3" jak Dacia Logan
Zobaczcie ostatni numer "Motoru", są zdjęcia nowej "3".....
Porażka, tablica rozdzielcza niby ergonomiczna itd, ale tak brzydka, że....Czarno, szaro i bez polotu, fotele wyglądają lepiej w Daci Logan , a cienki podłokietnik z tyłu, jakby go tuningowiec amator sobie przykręcił....
Kompletnie bez polotu i charyzmy....Dacia Logan i Lanos mają porównywalne wnętrza (tylko materiały ciut gorsze)
Co się kurka z tej firmy robi....
P.S widziałem ten samochód na żywo i ....nic w sobie nie ma, za grosz.....

duchPW - 2005-05-11, 21:22

a ja Ci powiem, że ze wszystkich nieparzystych dokonań pana CB - to jest moim zdaniem najlepsze (... bo 6=>6 :wink: )

ale fakt faktem, że to już nie ma tego charakteru, który posiadają nasze staruszki

Rafał - 2005-05-11, 21:40

nowe betki wygladaja troche jak z by byly z kraju kwitnacej wisni
BADYL - 2005-05-11, 21:43

O nowych produktach firmy BMW powinni napisac ksiazke NAJWIEKSZA PORAŻKA FIRMY BMW - CB na drzewo.

Jedyne auto z nowej lini to 5 tego nic nie przebije jest piekna cudna az do zakochania,nie powiem ale 7 po face-liftingu tez mi sie podoba.

Niestety nowa 3 to tak jakby nissan almera po face-liftingu.

Marcin - 2005-05-11, 22:41

Owszem co do nowej serii 5 to po pol roku ogladania wreszcie mi sie zaczyna podobac (ale to chyba zasluga M5), oczywiscie tylko z zewnatrz bo w srodku nie mozna uznac za BMW samochod, ktorego tablica rozdz. nie jest "skrecona" w strone kierowcy.
Nowa 7 juz bardzo przypomina MB S klasse oraz Lexusa LS a to nie dobra wiadomosc dla fanow aut z Bawarii. Zreszta najlepsza 7 to byla chyba E32 oraz E38.

PZDR

Jawor - 2005-05-14, 11:49

a ja myśle że jestesmy zabardzo przywiązani do rekinków, e30-tek, czy innych z lat 1980-1995....w niektorych środowiskach e36 to najwieksza porazka, w innych rekiny sa brzydkie, e30-tki auta dresiarzy, 7-mki gangsterów, a najnowsze produkty BMW to chała...tylko że wszystkie wymienione auta maja swoich fanówi szczesliwych posiadaczy, a nowe beemkie znajduja nabywców a fabryka bmw sprzedaje wiecej nowych aut niz kiedyś....
Bruner - 2005-05-14, 13:04

BMW po prostu robi samochody na czasie, ich wyglad odzwierciedla panujaca w daym czasie mode i trendy. Za x lat roche nam sie opatrza i beda najpiekniejszymi samochi z epoki. Nasze E30, E28 i inne "starocie" kiedys tez byly modne, i pewnie wlasciciele np starego 2000 C patrzyli na nie z odraza. A my dzis uwazamy ze maja one dusze i tej duszy odmawiamy np nowej serii 7. Pozyjemy zobaczymy, ja jestem dobrej mysli. A wszystkim malkontentom proponuje zapoznac sie blizej z nowymi produktami Fiata, Opla, czy (tfu...) Chevroleta, a nastepnie przejsc sie do salonu BMW. I swiat znowu stanie sie piekny :wink:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group