BEEMKA - KLUB Strona Główna BEEMKA - KLUB

HomeHome  PortalPortal  KontaktKontakt  RegulaminRegulamin  Mapa GoogleMapa Google  AssistanceAssistance
KlubowiczeKlubowicze  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazdy i spotkania integracyjne właścicieli BMW
Autor Wiadomość
azielik 
Poszukaj zanim napiszesz !!!

Wysłany: 2018-03-06, 07:54   Wyjazdy i spotkania integracyjne właścicieli BMW

Dzień dobry,
Mam do czytelników forum prośbę o opinię. Otóż jestem marketingowcem w firmie prowadzącej w hotelach i ośrodkach konferencyjnych wszelakie szkolenia biznesowe, team building i inne dla działów sprzedaży. No i robimy również wyjazdy konferencyjne i gry strategiczne dla osób prywatnych - np polączone z pokazami pojazdów zabytkowych lub sportowych, lekcjami driftingu itp itd. Ponieważ prywatnie jestem milośniczką sportów moto i BMW, chcę namówić zarząd naszej firmy, że dałoby się przygotować tego typu symulacje szkoleniowe, gry integracyjne lub też wyjazdy konferencyjne dla podobnych do nas hobbystów. Wówczas pewnie dałabym radę pożenić zadania zawodowe z hobby. No i myślę o tym, w jakich tematach szkolenia, albo gry i symulacje lub też konferencje i wyjazdy bylyby dla Was ciekawe.
Gdyby jakimś trafem ktokolwiek chciał się podzielić swoją opinią, będę prawdziwie wdzięczna. To mogą być szkolenia w dowolnej formie – jestem otwarta na nawet dziwne propozycje – nasz dział sprzedaży to bardzo zmyślni handlowcy i chętnie zorganizują wykładowcę i hotel z zadbaną salą konferencyjną na każdą kieszeń.
A może braliście udzał w udanych szkoleniach albo wyjazdach z kręgu naszych zainteresowań – to polećcie coś . Chodzi mi o szkolenie, które faktycznie czegoś uczyło, ale także zakładało różne drużynowe zabawy, gry fabularne, albo symulacje. Świetnie jeśliby to był wyjazd na przykład do jakiegoś uzdrowiska i miły hotel. Rekomendujecie taką ofertę łączoną ”all inclusive” czyli hotel + szkolenie?
No i przydadzą się po godzinach jakieś eventy integracyjne czy sportowe.
Nie przesadzam z ilością oczekiwań?
A z drugiej strony medalu – może któreś szkolenia zakończyły się klapą – to również to będzie dla mnie ciekawe.
pozdrawiam serdecznie ;-)
Ostatnio zmieniony przez nokerman 2018-04-03, 09:34, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu