BEEMKA - KLUB Strona Główna BEEMKA - KLUB

HomeHome  PortalPortal  KontaktKontakt  RegulaminRegulamin  Mapa GoogleMapa Google  AssistanceAssistance
KlubowiczeKlubowicze  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gliny...
Autor Wiadomość
Zbychu 



Dołączył: 29 Sie 2004
Skąd: Białystok
Wysłany: 2004-12-14, 21:20   Gliny...

Co wy tam za wrednych ch..ów macie w tej warszawie.
Sprawa wygląda następująco. Koleś przycholował z gebelsowa E36, cieszył się jak dziecko jak ją zarejestrował i opłacił.
W zeszłym tygodniu pojechał do rodziny do Wawy. Jechał z kumplem i gdzieś na skrzyżowaniu przypadkiem zajechał komuś drogę. W sumie nikomu nic się nie stało, oba auta były całe. Były... Bo gość od razu wyskoczył z auta i.... z buta w drzwi. Był to 2-metrowy osiłek w czarnej skórze. Kumpel sie wystraszył... jedynka i w piz.... Zaczął spieprzać. Co się okazało ten typ to był tajniak, gliniarze zrobili na niego obławę i go dorwali. Wyrwali go zza kólka, grozili bronią, pomęczyli na komendzie, wlepili 500 mandatu i puscili do domu.
I za co? Za to że się wystraszył kolesia co wyglądał jak z mafii. Każdy by pomyślał ze auto chcą mu zwinać.
Nawet gość sie nie poczuł do wziecia winy na siebie za wgniecienie drzwi.
Żeby jeszcze coś się jemu stało...
Toż to rozbój w biały dzień, gliny ponad prawem??
Ten tajniak mógł to inaczej załatwić, podejść machnąć blachą i byłby spokój... Qrwa...
_________________
Raz się żyje, a co to za życie bez BEEMKI...
 
 
 
korzuch 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 29 Mar 2004
Skąd: z stąd
Wysłany: 2004-12-14, 21:40   

yo!
:shock: no comennts :shock:
pozdro
 
 
 
kazik 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Wrz 2004
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2004-12-14, 21:55   

HWDP
 
 
 
Anonymous
Gość
Wysłany: 2004-12-14, 22:04   

1) CHWDP
2) Niech kolega się cieszy że go nie ostrzelali jak w Poznaniu.
3) Ja bym go rozjechał i powiedział że próba rozboju była.Tylko świadków potrzeba.
 
 
Miki 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Kwi 2004
Skąd: z kreskówki ;)
Wysłany: 2004-12-14, 22:07   

wlasnie ja tez w kochanej stolicy dostalem swoj pierwszy i jak narazie jedyny (odpukac) mandat :evil: :evil: :evil:
_________________
www.bmw-e30.pl
 
 
e-30
[Usunięty]

Wysłany: 2004-12-14, 22:24   

kiedyś tajniak zrobil podobna jazde mojej mamie..tyle ze uderzył w maske (poloneza) i urwał lusterko


P.s zajechala mu droge...Szkoda ze mnie przy tym nie było...
mandat przyjela bo wiadomo kobieta spanikowana..
 
 
Marcin 
Nurburgring Fan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Sie 2004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2004-12-14, 23:09   

We lbach sie sq@#$%% poprzewracalo. Moze by tak sie za przestepcow wzieli. Ale tak jak wspominalem, jak moga oberwac to ich nie ma ale na kobiete naskoczyc to co innego..................Pierwszy raz w zyciu podpisuje sie pod CHWDP!!!!!!!!!!!
_________________
80' E21 323i
 
 
BADYL 


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Mar 2004
Skąd: *****
Wysłany: 2004-12-15, 06:37   

Niestety tu w stolicy to sam czysty sajgon - to sie nazywa brak dowartosciowania bo ich nie stac na takie bryki i zal im dupe sciska a po drugie ten słynny mit "czarna bawara".
 
 
PepiS 



Dołączył: 21 Mar 2004
Skąd: Ksiestwo Warszawskie
Wysłany: 2004-12-15, 13:06   

Tak wlasnie robia wieśki na wystepach w stolycy 8) HWDP :!: :!: :!:
_________________
life's battles don't always goes to the stronger of faster man, but soon or late the man who wins is the man who thinks he can
 
 
Łukasz 
Samotny Nawigator



Pomógł: 22 razy
Dołączył: 26 Sie 2004
Skąd: W-wa
Wysłany: 2004-12-15, 23:52   

Niestety większośc psów, to sfrustrowane złamasy....A jak byłem mały chciałem być gliną...O żesz ty w mordę.... :twisted:
 
 
 
center 



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 31 Lip 2004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2004-12-16, 00:15   

ale z tego co widze to tylko stolica tak szaleje, w reszcie miast jest looz...
takze jak bede mial jechac do warszawy to zostawie autko kilka km przed...:)
_________________
520 trumna sekwencja:

mgr inż. Jędrek ;)
 
 
 
Max 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Cze 2004
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2004-12-16, 14:39   

jarekson napisał/a:
[...]
3) Ja bym go rozjechał i powiedział że próba rozboju była.Tylko świadków potrzeba.


Lepiej nie, bo jak by wyszło, że to tajniak, to choć byś nie wiem co mówił i jakich świadków miał, to w Polsce byś przegrał.

P.S.
Do sądu za takie zachowanie i pożadna kara np. grzywny dla takiego tajniaka.
_________________
 
 
 
Maciek e36 
Poszukaj zanim napiszesz !!!



Dołączył: 14 Wrz 2004
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-12-16, 23:05   

:evil: Dobry pies to martwy pies HWDP :evil:
 
 
 
duchPW
[Usunięty]

Wysłany: 2004-12-16, 23:26   

Coś się 'chmurzy' w tym topicu - prognozuję rychłe zamknięcie.... jak tak sie dalej potoczy.

Panowie (i Panie też) wśród policjantów, jak w każdym środowisku (patrz beemiarze i topic 'jak zeszpecić...' ) są ludzie i taborety - nie ma się co zastanawiać.... po prostu kolo trafił na syfiarza

mnie jeden BORowiec kiedyś wywalił z pociągu złamawszy wcześniej nochala za to, że chciałem mu podziękować, że wyciągnął moją rękę z drzwi (byłem nieco nietrzeźwy :wink: ) ale koleżanka która nie była, była bardzo zaskoczona całą akcją - ja mogę nie pamiętać, ale ona widziała, że nie zrobiłem nic, co mogło by gościa wkurzyć .... dodam, że był to ostatni pociąg w tym dniu i musiałem (...) przeczekać całą noc w Koninie (albo w Kutnie - nie pamiętam.... taaaaka była zabawa)

nad ranem wracałem w garniturze i białej koszuli całej zalanej krwią (ze złamanego nosa) - dobrze, że miałem jeszcze kurtkę, w której nie mogłem jednak przez cały czas siedzieć w pociągu - mówię Wam musiało to fajnie wyglądać....

... z resztą to o wiele dłuższa historia :twisted:

tym nie mniej jednak nie uważam, że każdy BORowiec to ch*j - ja po prostu nie miałem szczęścia i spotkałem tego, który nim był :evil:

Stąd hasła w stylu HWDP itp. mnie rozwalają - kojarzy mi się to z latami 60-tymi i hasłami w stylu 'syjoności do syjonu' propagującymi generalną nienawiść do...
 
 
korzuch 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 29 Mar 2004
Skąd: z stąd
Wysłany: 2004-12-16, 23:36   

yo!
Ks. Jankowski powinien wam(i mi) udzielic kilku lekcji jak życ w społeczeństwie :wink:
pozdro
Ostatnio zmieniony przez korzuch 2004-12-17, 07:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Marcin 
Nurburgring Fan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Sie 2004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2004-12-17, 00:54   

korzuch napisał/a:
yo!
Ks. Jankowski powinien wam udzielic kilku lekcji jak życ w społeczeństwie :wink:
pozdro


Buhahahhahahaha no to nam sie atmosferka rozluznila, hahaha
_________________
80' E21 323i
 
 
center 



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 31 Lip 2004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2004-12-17, 09:03   

hehehe....
moze ks. Rydzyk powinien nam dac pare rad w stylu 'jak zarobic 1 milion' 8)
_________________
520 trumna sekwencja:

mgr inż. Jędrek ;)
 
 
 
Max 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Cze 2004
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2004-12-17, 20:50   

...a raczej jak wydać ponad 1 500 000 zł :lol:
_________________
 
 
 
center 



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 31 Lip 2004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2004-12-18, 00:29   

z wydawaniem to podejrzewam ze nikt nie mialby problemu...
tylko jak zrobic zeby tyle wydac a na koncie wciaz bylo tyle samo...
chyba ze ma sie takie konto ze sie takiej 'drobnej' sumy nie zauwaza... :D
kosciol to najlepsza firma w Polsce 8)
_________________
520 trumna sekwencja:

mgr inż. Jędrek ;)
 
 
 
bachus 
automotive designer



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Wrz 2004
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2004-12-18, 10:13   

a ja mam pomysł jak zarobic te kase. W polsce praw jest takie ze go nie ma 8) koscciół mozna załozyc juz w klikanascie osób nas jest duzo wiecej. zakładamy organizacje koscielną i juz nie płacimy ceł i akcyz. :) bierzemy kredyt i budujemy se siedzibe. kupujemy po roku 5 nowych E65 z niemiec bez akcyzy i podatku, po kolejnych 3 miechach sprzedajemy z zyskiem... inwestjemy w wino mszalne - przywozimy jakies dobre - restauracje kupią od razu bo jest poowe taniej bez akcyzy ;] Czesc kasy inwestujemy w kampanię życia pomagając ludziom i inwestujemy w siedzibe by sie rozwijała. Ludzie zaczynaja widziec w nas pomoc a przyjaciele tych ludzi przychodzą na msze, przyprowadzają kolejnych przyjaciół. Organizujemy akcje pomocnicze. Ludzie juz nam wierzą.zaczynają dawac datki dla koscioła,i nwestując je w zagraniczne produkty podwajamy sumy. w koncu zaprzestajemy działalnosci humanitarnych. ludzie powoli przestają prychodzic, wierzyc... w koncu nie ma nikogo , koscioł sie rozpada z powodu braku wiernych. Kredyty bankowe zostaja umozone poniewaz społecznosc koscielna nie istnieje a kosciół to spolecznosc. on wział kredyt... jako organizacja. jako ze kosciół dochodów nie ma jako takich 8) obejdzie sie bez spłaty...

TAK W SKRÓCIE :D

od 12 roku zycia wymyslam rózne wałki :) mam jeszcze pomysły z dyskotekami bankami, i wiele.... tylko najpierw mature napisze i studia skoncze :)
_________________
Airbrush Studio
Łukasz Łukasik
ul. Witosa 18
76-251 Kobylnica k/Słupska
tel. 693 98 13 60

# lakiernictwo artystyczne (airbrushing)
# polerowanie, chromowanie etc...
# przeróbki mechaniczne (kolektory, wydech, dolot, inne...)
# przygotowanie aut do sportu: drift, street, 1/4mili, offroad w kategorii przeprawowow-turystycznej oraz sprawnościowej w klasie turystycznej i wyczynowej (doświadczenie poparte osiągnięciami w obu klasach)
# car-audio - pełna oferta na usługi montażowe i inne - przygotowanie aut do zawodów zgodnie z przepisami Emma i PASCA


Buduje FatRabita czyli Golf MK2: silnik po drobnym tuningu i remoncie dostał nowy dolot, pełen wydech przelotowy, zawieszenie Monroe + SPAX -60/60, felgi Rondell 225/16",wnętrze przygotowywane jest pod Mistrzostwa Polski CAR AUDIO i wiele innych - w ciągłej przebudowie... - zamienie na E30 325i
 
 
 
urbi 
SilaDrzemieWBemie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Mar 2004
Skąd: Krakow/Tbg
Wysłany: 2004-12-18, 16:28   

łoł !! !!!!!! jestem w szoku :D
mi bym tam wystarczyl taki maly walek zeby na e36 bylo :D no jak juz sa mega walki to m3 e30 :twisted:
_________________
 
 
 
Marcin 
Nurburgring Fan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Sie 2004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2004-12-18, 17:09   

bachus napisał/a:
bierzemy kredyt i budujemy se siedzibe


Taa, wszystko pieknie tylko pod co wezmiemy ten kredyt. Chcesz pozastawiac nasze Beemki :D :D :D
_________________
80' E21 323i
 
 
bachus 
automotive designer



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Wrz 2004
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2004-12-18, 21:33   

Swoich maluśkich buni nie oddam :P Kredyty są dostępne bez poręczycieli dla kościołów :) trzeba tylko miec wiernych i to co sie zbuduje bedzie zabezpieczeniem ...
_________________
Airbrush Studio
Łukasz Łukasik
ul. Witosa 18
76-251 Kobylnica k/Słupska
tel. 693 98 13 60

# lakiernictwo artystyczne (airbrushing)
# polerowanie, chromowanie etc...
# przeróbki mechaniczne (kolektory, wydech, dolot, inne...)
# przygotowanie aut do sportu: drift, street, 1/4mili, offroad w kategorii przeprawowow-turystycznej oraz sprawnościowej w klasie turystycznej i wyczynowej (doświadczenie poparte osiągnięciami w obu klasach)
# car-audio - pełna oferta na usługi montażowe i inne - przygotowanie aut do zawodów zgodnie z przepisami Emma i PASCA


Buduje FatRabita czyli Golf MK2: silnik po drobnym tuningu i remoncie dostał nowy dolot, pełen wydech przelotowy, zawieszenie Monroe + SPAX -60/60, felgi Rondell 225/16",wnętrze przygotowywane jest pod Mistrzostwa Polski CAR AUDIO i wiele innych - w ciągłej przebudowie... - zamienie na E30 325i
 
 
 
center 



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 31 Lip 2004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2004-12-18, 22:51   

wy sie nie smiejcie, bo tu nie ma nic do smiania...
jak dorwe aparat to zrobie pare fotek jak sie rozbudowaly Kace jesli chodzi o koscioly, karitasy, wydzialy teologiczne i domy opiekuncze dla ksiezy...
taki hajs i takie budynki ze mozna oszalec...dla potrzeb wydzialu teologicznego zamkneli ulice i zrobili tam deptak, to mowi samo za siebie :lol:
_________________
520 trumna sekwencja:

mgr inż. Jędrek ;)
 
 
 
Max 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Cze 2004
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2004-12-23, 14:05   

bachus, Ty to masz łeb :wink:
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Statystyki - Reklama - Test połączenia - Współpraca - Statut Klubu
Beemka Klub, Internetowy Portal Pasjonatów BMW
Copyright © 2004-2008
Stowarzyszenie Beemka Klub
Kontakt:
zarzad@beemka-klub.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 17