BEEMKA - KLUB Strona Główna BEEMKA - KLUB

HomeHome  PortalPortal  KontaktKontakt  RegulaminRegulamin  Mapa GoogleMapa Google  AssistanceAssistance
KlubowiczeKlubowicze  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Biznes, firma, zarządzanie własnym biznesem - sporty i hobby
Autor Wiadomość
azielik 
Poszukaj zanim napiszesz !!!

Wysłany: 2018-03-06, 07:50   Biznes, firma, zarządzanie własnym biznesem - sporty i hobby

Witam,
Chodzi mi po głowie taki pomysł Czy być może ktoś z forumowiczów ma większą wiedzę w uruchamianiu swojego biznesu na rynku driftingu albo tuningu - generalnie hobby samochodowe (tego typ tematy)? Czasem zadaję sobie pytanie, czy to jest ciekawa opcja na biznes? Jakiej liczby handlowców potrzebuje początkująca firma, jaką da radę uzyskać kwartalną sprzedaż? Nie czuję się menedżerem (ukończyłam jedynie podstawowe szkolenie z zarządzania biznesem przed laty), mam w zasadzie żadne doświadczenie w finansach (tu to już nawet szkolenie nic nie da - nie czuję się gryzipiórkiem i buchalterem ;-) . I ciekawa jestem co o tym myślicie? Czy gra ma sens? Czy to może być przygoda i zabawa? Nie robiłam nigdy w życiu tego typu symulacji.
Kręci mnie to, bo naprawdę lubię sporty i pasje motoryzacyjne, ale nie wyobrażam sobie jak taki biznes wystartować - od uruchomienia firmy do zarządzania sprzedażą i logistyką czy HR włącznie ;-)
Tak sobie też myślę, czy może miałoby to sens dokooptować do zespołu jako partnera dobrego menedżera z tej branży – do wymyślenia strategii i takiego bieżącego zarządzania firmą i pracownikami? Ale czy to ma ręce i nogi żeby z kimś z kim nie pracowałam wcześniej uruchamiać firmę… samo negocjowanie udziałów chyba mnie trochę przerasta.
Czasem kiedy się zastanawiam, że to ja mam być menedżerem to przypomina mi się pewna ze scen z filmu „Wyjazd integracyjny” – dyrektor, który się życiowo kompromituje przed zespołem – i nie wiem czy ja jednak nie mam za miękkie serce na tego typu zabawy.
Może jest na forum ktoś kto ma firmę i się wypowie – bo mam zamiar wreszcie zmienić pracę na fajniejszą.
Albo może ktoś na tym forum może zarekomendować jakieś sprawdzone szkolenie z zarządzania i kierowania biznesem w tej branży?
pozdrawiam wszystkich na forum ;-)
Ostatnio zmieniony przez nokerman 2018-04-03, 09:35, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu