BEEMKA - KLUB Strona Główna BEEMKA - KLUB

HomeHome  PortalPortal  KontaktKontakt  RegulaminRegulamin  Mapa GoogleMapa Google  AssistanceAssistance
KlubowiczeKlubowicze  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
WKU POMOCY !!!
Autor Wiadomość
Domel 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Sie 2004
Skąd: Manchester
Wysłany: 2005-04-21, 07:49   WKU POMOCY !!!

Witam,
Opisze jak to wygląda:
W kwietniu tego roku skończyłem Wyższą Szkołę i jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej. Chcę kontynuować naukę na AE w Poznaniu na studiach magisterskich uzupełniających. Jednak rekrutacja trwa tam do połowy sierpnia i nikt nie wystawi mi zaświadczenia, że jestem przyjęty przed terminem zakończenia rekrutacji.
Wczoraj przyszło do mnie wewanie z WKU. Mam czas do 28.04 aby coś wymysleć. czy wystarczy, że powiem im, że mam zamiar dalej się uczyć?? Macie jakieś pomysły?? Co mogę zrobić??
Jeśli wypowiedź łamała by regulamin forum proszę o odp na PW.
Nie chcę iśc do wojska, tym bardziej, zę mam pracę i nie chce jej stracić. Sami wiecie jak to wygląda w dzisiajszych czasach. 2 lata szukałem dobrej pracy. W końcu znalazłem, pracuje już ponad rok a tu nagle MON się odezwał.
Co za kraj.....
Proszę o jakieś sensowne wypowiedzi.
Dzięki
_________________
 
 
 
MARAS 
plecak doświadczeń



Pomógł: 45 razy
Dołączył: 02 Kwi 2004
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2005-04-21, 08:01   

Stary czego pękasz, skończyłeś 24 lata
więc WKU wzywa CIę aby .... PRZENIEŚĆ CIĘ DO REZERWY, ponieważ skończyłeś szkołe wyższą limit nie obejmuje ciebie tak jak pozostałych do 28 lat a jedynie do 24 tak jest od 1999roku
nie pamiętam jakie to rozporządzenie MON'u było... ztresztą to nie ważne

....lusss zajrzyj do dowodu czy napewno ukończyłeś 24 a jak nie to zachoruj na kilka miechów każdy lekarz wystawi zwolnienie że nie możesz chodzić a matka niech to wyśle do WKU....
_________________
Jest piękna, cudowna, wspaniała i szybka, lubi jak naciskasz przyśpieszając wtedy wie jak ciągnąć..............paliwo ze zbiornika...to twoja beemka.
 
 
 
Domel 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Sie 2004
Skąd: Manchester
Wysłany: 2005-04-21, 08:06   

Maras, 24 kończe w maju. Ale słyszałem, że WKU może brać do końca roku kalendrzowego w którym kończysz 24 lata. Czyli mnie do końca 2005.
Jak to wygląda??
_________________
 
 
 
artvi
[Usunięty]

Wysłany: 2005-04-21, 08:25   

ja jak licencajt skonczylem to mialem 22 lata .. zajezdzam do WKU ze swistkiem ze dalej sie ucze ... a ona mowi po co nam to jak pan juz jest w rezerwie .. :D
 
 
MARAS 
plecak doświadczeń



Pomógł: 45 razy
Dołączył: 02 Kwi 2004
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2005-04-21, 08:32   

Tak właśnie to zazwyczaj wyglada przeciez nie wezmą Ciebioe do woja bo nie możesz iść ze swykłymi szwejkami tylko ewentualnie na przeszkolenie do SPR podchoraży a na to nie mają kasy w tym roku... więc WITAJ REZERWO
_________________
Jest piękna, cudowna, wspaniała i szybka, lubi jak naciskasz przyśpieszając wtedy wie jak ciągnąć..............paliwo ze zbiornika...to twoja beemka.
 
 
 
Domel 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Sie 2004
Skąd: Manchester
Wysłany: 2005-04-21, 11:25   

ok mam nadzieje, że tak będzie....
Gdzybym nie miał pracy to ok. na 3 miechy mogę iść. Ale nie chce stracić roboty.
Zobaczymy za tydzień co będzie.
_________________
 
 
 
Jawor
[Usunięty]

Wysłany: 2005-04-21, 12:12   

ze mna było troche inaczej...mam żone, a jak pasi w WKU to zobaczyła to juz nawet nie chciala kwitów ze sie uczę ( a je miałem przy sobie) i że pracuję...powiedziała że w lipcu przyjdzie mi dod dlomu decyzja o przeniesieniu do rezery..a ty nie pękaj bo studiach nie biora...
 
 
Domel 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Sie 2004
Skąd: Manchester
Wysłany: 2005-04-21, 12:24   

Tylko, że na wezwaniu jest napisane, że chcą ode mnie zaświadczenie z uczelni, a ja teraz takiego zaświadczenia nie dostane.
Rekrutacja na AE jest do połowy sierpnia a wyniki na początku września więc nikt mi wcześniej nie da zaświadczenia.
ehhh pojade tam i pogadam co oni chcą ode mnie.
_________________
 
 
 
mira_croft
[Usunięty]

Wysłany: 2005-04-21, 15:09   

oj Ty misiek chyba bajerowac kobiet w tej twojej szkole nie umiesz.....sie robi słodka minke idzie z dobrym winem czy kwiatkiem..bajer wpuszcza ..a one kochane i podjarane ci wystaiwa kotek!...ło mamooooo..z głowa miski z głowa....baby na to leca!!!!!!!!!!! :wink:
Miruś
 
 
sancho



Dołączył: 20 Mar 2004
Skąd: WZ wśćiekły zapierdalacz
Wysłany: 2005-04-21, 16:22   

jak to co pisali wyzej sie nie sprawdzi to nie wystarczy im to "żę ja sie bede jeszcze uczył " wiem to z doswiadzcenia
ich odpwiedz brzmi mniej wiecej tak ze na czas egzaminów mogą dać Ci "urlop" jak juz bedziesz w woju i jak sie dostaniesz to Cie zwolnia
wiec lepiej dowiedz sie czego chca albo cos kombinuj no chyba ze jest tak jak pisali wyzej ze poprostu przeniesienie do rezerwy
a wtedy to już "niech zyje nam rezerwa ..... " :wink:
_________________
E-36 325 TDS
beemka bawara nowa czy stara to jest wlaśnie to co chłopaków dziś jara !!
Ostatnio zmieniony przez sancho 2005-04-21, 16:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
MARE21 


Dołączył: 03 Lut 2005
Skąd: Sulejówek
Wysłany: 2005-04-21, 16:24   

hehe znam taką historie z autopsji. Przysłali świstek, pojechałem. Troszkę noga mi się podwinęła na 4tym semestrze. I wzieli, miałem być kierowcą to myśle sobie że przynajmiej prawko C zrobie i zostałem kierowcą ale czołgu T-72, na początku w Czarnym a potem w sławnym Orzyszu. Ale niema tego złego.... Za mundurm panny sznurem.
 
 
 
MARAS 
plecak doświadczeń



Pomógł: 45 razy
Dołączył: 02 Kwi 2004
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2005-04-22, 07:03   

MARE21 mylisz pojęcia przecież Domel napisał że ukończył studia licencjackie a ty mówisz o czym innym o przerwaniu studiów to zupełnie inna kwestia wiem bo w tem sam sposób trafiłem do armi... skreślili mnie z listy studentów i pół roku później byłem na WKU...
Jeżeli ukończysz jakąkolwiek uczelnię wyższa nie podlegasz zwykłym prawom poboru
wczoraj gadałem z sąsiadem jest szefem personalnym w jednej z jednostek roześmiał się i potwierdził moją wersję wzywają ciebie po to by sprawdzić czy się uczysz czy może przerwałęś studia robia to co roku a jeżeli im przyniesiesz dyplom ukończenia studiów to przeniosą cię do rezerwy
_________________
Jest piękna, cudowna, wspaniała i szybka, lubi jak naciskasz przyśpieszając wtedy wie jak ciągnąć..............paliwo ze zbiornika...to twoja beemka.
 
 
 
Domel 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Sie 2004
Skąd: Manchester
Wysłany: 2005-04-22, 07:41   

Ok, wielkie dzięki za info. No to troszke się uspokoiłem.
28 okaże się jak sprawy stoją.
Pozdro
_________________
 
 
 
Anonymous
Gość
Wysłany: 2005-04-23, 01:28   

To że przenosza po studiach to nie jest o końca prawda.W zeszłym roku mnie też wzywali do WKU żeby mnie przenieść do rezerwy ale ja jeszcze nie miałem skończonych studiów(jakieś tam małe lagi :lol: )bo w 2004 roku obowiązywało rozporządzenie ministra obrony wlaśnie o przenoszeniu
do rezerwy.Ja teraz wlaśnie w kwietniu zostałem inżynierem ( :lol: ) i dzwoniłem do WKU żeby przyjechać i żeby mi wbili przeniesiony do rezerwy.A gościówka mi powiedziała że na ten rok takiego rozporządzenia jeszcze nie ma.Co prawda spodziewają się go gdzieś około lipca sierpnia,ale teraz 2005 jeszcze nie ma.No i ja w sumie też potzrebuje być przeniesiony do rezerwy(poszukiwanie pracy) ale boję sie tam pojechać,bo kto ich tam wie co zrobią.Wiecie że to badna buraków,i nigdy nic nie wiadomo.
 
 
MARAS 
plecak doświadczeń



Pomógł: 45 razy
Dołączył: 02 Kwi 2004
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2005-04-23, 07:06   

Ludziska... nie mąćmy w tym temacie może ktoś poszpera w rozporządzeniach MON i znajdzie, bo nie mam chwilowo czasu poszperać może po weekendzie.

Co do przenoszenia do rezerwy po ukończeniu studiów mam trzy przykłady jeden chociażby TOX'a jego przenieśli po licencjacie jakieś dwa lata temu a też trząsł dupą przed pójściem do WKU poszedł i wbili mu przeniesiony do rezerwy.

Kiedyś po ukończeniu studiów nie brali na 12 miechów do syfu tylko na przeszkolenie pół roczne jak ja jeszcze byłem w syfie 1998/1999 ten okres skrócono do 3 miechów a obecnie nie ma kasy na takie szkolenia więc przenoszą do rezerwy była jakiś czas temu (artykuł z gazety wyborczej) propozycja by robić przeszkolenie w trakcie studiów ale pomysł upadł brakowało rozwiazania kto miałby takie szkolenia prowadzić wojskowi czy nauczyciele akademiccy....
_________________
Jest piękna, cudowna, wspaniała i szybka, lubi jak naciskasz przyśpieszając wtedy wie jak ciągnąć..............paliwo ze zbiornika...to twoja beemka.
 
 
 
Domel 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Sie 2004
Skąd: Manchester
Wysłany: 2005-04-29, 09:20   

Witam,

Wczoraj byłem w WKU. Otrrzymali pismo z uczeli, że zakończyłem nauke i do 30 czerwca mam termin obrony.
A oni mnie się pytają, kiedy się bronie.
Mówie, że pod koniec czerwca.
A kobieta no to, że po obronie proszę przyjechać z dyplomem.
To po co mnie stresują :x
mogli mi to napisać w wezwaniu.
ehhhhh
Najważniejsze, że na razie jes ok :)

Pozdro
_________________
 
 
 
Anonymous
Gość
Wysłany: 2005-04-29, 15:26   

Kurna chata ja też jak dostane dyplom to tam jade.Powiem że w zeszłym roku kazali mi przyjechać z dyplomem żeby mnie przenieść do rezerwy.Stykło by mieć już to badziewie z głowy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Statystyki - Reklama - Test połączenia - Współpraca - Statut Klubu
Beemka Klub, Internetowy Portal Pasjonatów BMW
Copyright © 2004-2008
Stowarzyszenie Beemka Klub
Kontakt:
zarzad@beemka-klub.pl
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 17