BEEMKA - KLUB Strona Główna BEEMKA - KLUB

HomeHome  PortalPortal  KontaktKontakt  RegulaminRegulamin  Mapa GoogleMapa Google  AssistanceAssistance
KlubowiczeKlubowicze  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
konkurencja nie spi...
Autor Wiadomość
bachus 
automotive designer



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Wrz 2004
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2005-01-16, 16:20   konkurencja nie spi...

dzieki niektórym "osobnikom" aktywnym na forum zacząłem powaznie interesowac sie projektowaniem aut (dziękuje tym którzy mi to radzili). zacząłem sie temu przyglądac. zapisalem sie w siecie nawet na strone gdzie jest szkoła projektowania itp itd. Nie mogłem skorzystac z pełnej aktywacji poniewaz jest bardzo droga... Jest kilka rodzajów zapisu - płatne okrutnie: 2700 Euro, 1400 Euro...nie do tego jednak zmierzam
Miałem przyjemnośc korespondowania z projektantem Volvo. Torbjörn Eriksson pokazał mi materialy dotyczące modelu Volvo Sport. Konceptu zaprojektowanego przez niego i zaprezentowanego w Genevie, na Florydzie i innych swiatowych ostojach motoryzacyjnych pasji. Jego koncept został uznany za auto pokroju BMW Z4. Jest podobnych gabarytów jednak stylistyka jest tak futurystyczna ze bije na głowę naszego "kochanego Chrisa". Co gorsza te auta na prawde sie ludziom podobają... Sądzę, podobnie jak Torbjörn Eriksson ze nie mamy juz szans powrotu do normalnosci i nie mamy co liczyc ze BMW powróci do starych modeli... Chyba ze zdazy sie cud !
http://www.industridesign...port_Report.pdf tutaj link do pracy dyplomowej Torbjörn'a Eriksson'a traktującej o nowych pomysłach, inspiracjach itd. Widziałem tez inne jego prace... I uwierzcie ze swiat zmierza ku jednemu ;/
_________________
Airbrush Studio
Łukasz Łukasik
ul. Witosa 18
76-251 Kobylnica k/Słupska
tel. 693 98 13 60

# lakiernictwo artystyczne (airbrushing)
# polerowanie, chromowanie etc...
# przeróbki mechaniczne (kolektory, wydech, dolot, inne...)
# przygotowanie aut do sportu: drift, street, 1/4mili, offroad w kategorii przeprawowow-turystycznej oraz sprawnościowej w klasie turystycznej i wyczynowej (doświadczenie poparte osiągnięciami w obu klasach)
# car-audio - pełna oferta na usługi montażowe i inne - przygotowanie aut do zawodów zgodnie z przepisami Emma i PASCA


Buduje FatRabita czyli Golf MK2: silnik po drobnym tuningu i remoncie dostał nowy dolot, pełen wydech przelotowy, zawieszenie Monroe + SPAX -60/60, felgi Rondell 225/16",wnętrze przygotowywane jest pod Mistrzostwa Polski CAR AUDIO i wiele innych - w ciągłej przebudowie... - zamienie na E30 325i
 
 
 
duchPW
[Usunięty]

Wysłany: 2005-01-16, 22:51   

Smasher napisał/a:
A o projekty retro się nie martw ... będa zawsze i radzę Ci się właśnie interesowac Tym jak trafnie włozyć stary obazek w nowe ramki. Mało jest osób co to potrafią gustownie zrobić


bahus - skoro Smash radzi - nie masz wyjścia - dobre rady zawsze w cenie :lol:
 
 
bachus 
automotive designer



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Wrz 2004
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2005-01-17, 00:43   

wiesz co Smash - jak zobaczyłem prace tych ludzi... podobnie pomyslałem ;/ W kompleksy wpędziły mnie prace Marleny Witek. Kobieta jest norlmalnie boginią rysunku dla mnie. Co ona zrobiła przyzadami do wizażu to poezja - E46 ///M3 massakra jak żywe, jak ze zdjęcia, jak we snie....

i do tego piękna pani :twisted:
www.marlena.witek.prv.pl
_________________
Airbrush Studio
Łukasz Łukasik
ul. Witosa 18
76-251 Kobylnica k/Słupska
tel. 693 98 13 60

# lakiernictwo artystyczne (airbrushing)
# polerowanie, chromowanie etc...
# przeróbki mechaniczne (kolektory, wydech, dolot, inne...)
# przygotowanie aut do sportu: drift, street, 1/4mili, offroad w kategorii przeprawowow-turystycznej oraz sprawnościowej w klasie turystycznej i wyczynowej (doświadczenie poparte osiągnięciami w obu klasach)
# car-audio - pełna oferta na usługi montażowe i inne - przygotowanie aut do zawodów zgodnie z przepisami Emma i PASCA


Buduje FatRabita czyli Golf MK2: silnik po drobnym tuningu i remoncie dostał nowy dolot, pełen wydech przelotowy, zawieszenie Monroe + SPAX -60/60, felgi Rondell 225/16",wnętrze przygotowywane jest pod Mistrzostwa Polski CAR AUDIO i wiele innych - w ciągłej przebudowie... - zamienie na E30 325i
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Statystyki - Reklama - Test połączenia - Współpraca - Statut Klubu
Beemka Klub, Internetowy Portal Pasjonatów BMW
Copyright © 2004-2008
Stowarzyszenie Beemka Klub
Kontakt:
zarzad@beemka-klub.pl
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15