BEEMKA - KLUB Strona Główna BEEMKA - KLUB

HomeHome  PortalPortal  KontaktKontakt  RegulaminRegulamin  Mapa GoogleMapa Google  AssistanceAssistance
KlubowiczeKlubowicze  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjeli mi prawko ..
Autor Wiadomość
LuKaSzQ18


Dołączył: 28 Cze 2004
Skąd: Tłuchowo
Wysłany: 2005-02-14, 21:50   Wyjeli mi prawko ..

Nic dodać nic ując:(
 
 
Marcin 
Nurburgring Fan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Sie 2004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2005-02-14, 22:07   

Punkty???
_________________
80' E21 323i
 
 
LuKaSzQ18


Dołączył: 28 Cze 2004
Skąd: Tłuchowo
Wysłany: 2005-02-14, 22:35   :((((((((((((((

:( kurde doslownie jestem zalamny ręce mi sie trzesa ale napisze...a wiec tak mialem 3 mandaty jeden na 10 punków drógie na 10 pónktów i trzeci na 6 pónktów..jak dostalem te 2 pierwsze to poszlem na kurs zeby mi skasowali 6...no i bylem pewien ze mam 14...ok potem 3 mandat wpakowali mi 6 ale po tym szkoleniu mi niezdjeli i zrobilo sie 26 puktów dzisa zatrzymuje policja do kontroli i wychodze ze prawko do zatrzymania......najgorze jest to ze na ten egzamin mozna isc po roku otrzymania prawa jazdy a ja poszlem wczesniej ale ta baba w wordzie powiedziala konkretnie ze moge przyjsc wplacilem uczestniczylem i niby powinno byc oki a oni mi niezdjeli tych ponktów..:(CO ja mam robic?gdzie sie udac?
 
 
center 



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 31 Lip 2004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2005-02-14, 23:21   

w 1 roku posiadania prawka nie moge Ci zdjac 6 punktow...
i masz tylko 21 pkt z tego co pamietam...
dopiero po 1 roku posiadania mozesz isc na kurs, ktory kasuje 6, a zdobyc mozesz 24...
a to ze babka Ci powiedziala ze mozesz isc to wiesz 8)
mozesz jakos powalczyc o odzyskanie kasy, ale to tez czarno widze, chciales wziasc udzial to wziales, chciales zaplacic, zaplaciles, wolna wola wiec...
nauczke dostales najmocniejsza, ale moze dzieki temu nastepnym razem nie nacisniesz tak mocno...
przykre to ale prawdziwe...
_________________
520 trumna sekwencja:

mgr inż. Jędrek ;)
 
 
 
Łukasz 
Samotny Nawigator



Pomógł: 22 razy
Dołączył: 26 Sie 2004
Skąd: W-wa
Wysłany: 2005-02-14, 23:55   

....jowo..Współczuję....Może nie błysnę humorem, ale BMW produkuje też rowery :wink: bez urazy, trzymaj się!
Jednemu zabrali za jazdę na drinku i 20 km do panny woził go betą kumpel i mieli przyzwoitkę :D :D :twisted: :!:
Pozdrawiam
 
 
 
slawo 
Kierownik karuzeli



Pomógł: 46 razy
Dołączył: 03 Lip 2004
Skąd: Wałcz / Londyn
Wysłany: 2005-02-15, 00:07   

Lukasz co Ty jeszcze wywiniesz kolego? :( bardzo zle BAAAARDZO zle
_________________

Moja BMW e30 345i power'ed by KKK K27 turbo

- Klubowicz -

GG: 1041
e-mail: slawo@antserwis.pl

e-mail: slawo@beemka-klub.pl

Jest 328i e36 M-TECH, bardzo szybka eta
z 40% 2.93 sperre by Szeszkin Motorsport

oraz piekielnie szybkie e39 M5

 
 
 
Marcin e30 
obibok :)



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Cze 2004
Skąd: Łowicz
Wysłany: 2005-02-15, 01:44   

człowiek uczy sie na błędach, szkoda tylko że nie na cudzych

musisz jakoś to wytrzymać, ale jest pewien plus - zaoszczędzisz troche kasy na benzynie
_________________
BMW e39 - arktissilber metalic
 
 
 
HAMANN E30 
German-Style



Dołączył: 26 Sie 2004
Skąd: BYDGOSZCZ
Wysłany: 2005-02-15, 02:55   

no to masz pecha a sezon tuz,tuz no chyba,ze bedziesz jezdzil bez PJ ale musisz poszukac mniej rzucającego sie w oczy autka :wink:
_________________
BIAŁE MOGĄ WIĘCEJ
...tylko i wylacznie bety;)
 
 
 
nokerman 
ostatni mohikanin



Pomógł: 21 razy
Dołączył: 22 Mar 2004
Skąd: Puławy
Wysłany: 2005-02-15, 06:45   

HAMANN E30 napisał/a:
no to masz pecha a sezon tuz,tuz no chyba,ze bedziesz jezdzil bez PJ ale musisz poszukac mniej rzucającego sie w oczy autka :wink:


no niema co :!: :!: :!:

grunt to dobra rada :!: :!: :!: :!:

NO COMMENT'S :? :?
_________________

E30 325iA 1987r. Coupe :mrgreen: Spritmonitor.de
E39 528iA 1999r. Touring :mrgreen: Spritmonitor.de
E61 530dA 2005r. Touring :mrgreen: Spritmonitor.de
«Nigdy Nikogo O Nic nie Proś Sami Przyjdą Sami Dadzą»
 
 
 
korzuch 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 29 Mar 2004
Skąd: z stąd
Wysłany: 2005-02-15, 07:23   

yo!
Hm dostałaes 2 mandaty po 10 punktów i to nie dało ci nauczki ze cos nie tak z twoja sztuką prowadzenia ??Co to brawura czy popisy przed dupą??Chyba ze po kazdym mandacie miałes super orgazm :wink: musze sam sprubowac ale mnie z roboty wywalą :wink:
pozdrawiam
 
 
 
Marcin 
Nurburgring Fan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Sie 2004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2005-02-15, 09:45   

Łukasz biorac pod uwage twoj styl jazdy to byla tylko kwestia czasu. Ale z drugiej strony Policjanci, ktorzy cie skontrolowali i zabrali prawko byc moze uratowali ci zycie... Teraz bedziesz mial czas zeby sobie wszystko przemyslec i zastanowic sie, ze sa miejsca gdzie sie mozna poscigac i sa takie gdzie lepiej tego unikac. Domyslam sie, ze te dwa mandaty po 10 punktow dostales nie na autostradzie tylko na terenie zabudowanym.

Wspolczuje sytuacji.

PZDR
_________________
80' E21 323i
 
 
cinek_sw 
Dezerter



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Wrz 2004
Skąd: Leszno
Wysłany: 2005-02-15, 10:16   

ehhhh już wcześniej Wam mówiłem że to jest niezły Kamikadze z tego Łukaszka.... :cry: a i dziwi mnie to, że wplepiając Ci ten trzeci mandat gliniarze nie powiadomili Cię o stanie twojego konta z punktami... chyba powinni to zrobić??

Rozumiem że najwicześniej odzyskasz prawko za pół roku??

Pozdro i daj znać jak cała sytuacja się wyklaruje....
3maj się Łuki
_________________
Marcin
Klubowicz

GG 6271263

------------------------------------------------------
nawet Papież jeździ BMW -> > Bóg powiedział ludziom co dobre :) :)
 
 
 
sarna1 
hooligan rootz



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Mar 2004
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2005-02-15, 11:05   

shit happens ale to tylko twoja wina ;) do nikogo nie mozesz miec pretensji, teraz sam musisz odpokutowac....
 
 
 
LuKaSzQ18


Dołączył: 28 Cze 2004
Skąd: Tłuchowo
Wysłany: 2005-02-15, 17:04   A WIĘC NIEDA RADY..:(

TAK WIEM MOJA WINA...ALE WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO BEZ PODSTAWNIE PRZYJOŁ MNIE NA 2 KURSY DOSZKALAJĄCE KTÓRE MIAŁY ZMIEJSZYĆ LICZBĘ PUNKTÓW. MAM W DOMU ZAŚWIADCZENIA NA KTORYM JEST DOKŁADNIE WYPISANY PARAGRAF Z KODEKSU KTORY MÓWI ŻE NIEMOGŁEM Z TEGO KORZYSTAĆ A PRZY PRZYJMOWANIU NA TEN KURS SPRAWDZALI ILE MAM PRAWO JAZDY PODAWALEM WSZYSKIE DANE SWOJE I KIEDY ZOSTAŁO WYDANE??WIĘC JAKIM CUDEM ONI MNIE NA TO PRZYJELI.DZIS JEŹDZILEM ŁATWILEM CALY DZIEN JUŻ BYŁA CHWILOWA DECYZJA ŻE MAJĄ MI ODDAĆ GDZIE PO 20 MINUTACH DZOWNI PANI Z BYDGOSZCZY ŻE JEDNAK ZATRZYMAĆ BO DOPIERO SAMI SIĘ DOPATRZYLI ŻE NIEMAM ROKU PRAWA JAZDY.POWIEM WAM ŻE W PEŁNI CZUJĘ SIĘ ODPOWIEDZIALMY ZA TO CO SIĘ STAŁO ALE CI PANOWIE Z WORDU MUSZĄ CHYBA PONIEŚĆ KONSEKWENSCJE JEST TAM PODPIS PIECZĄTKA I WSZYSTKO NAPISANE JAKI PARAGRAF Z KTÓREGO MI TO WYDALI A TAM DOKLADNIE PISZE ŻĘ NIEMOGE..WIĘC UWAŻAM ŻE ZOSTAŁEM OSZUKANY I TO 2 RAZY!!!! PRZECIEZ NIE KAŻDY CZŁOWIEK MUSI ZNAĆ PRZEPISY A KTO JE MA ZNAĆ JAK NIE WYDZIAŁ RUCHU DROGOWEGO PRZECIEŻ NIEPOSZEDŁEM DO PRZEDSZKOLA TYLKO DO KONKRETNEJ PLACÓWKI ..NIECH KTOŚ PODDPOWIE CO POWINIENEM ZROBIĆ I CHŁOPAKI PROSZĘ NIEMÓWCIE ZE URATOWALI MI ŻYCIE CZY COŚ BO TO GŁUPIE PORÓWNANIE...I DZIWIE SIĘ ŻE TAK PISZECIE ALE NIKOMU Z WAS NIEWIERZE ZE KTOS NA 40 NA GODZINE JEDZIE 40 GDZIE SA 2 DOMU NA KRZYSZ I NIKOGO NIEMA...WRĘCZ NIEMOŻLIWE A ŻE MAM TAKIEGO PECHA TO NIEMOJA WINA..:(
 
 
BM 6 



Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Paź 2004
Skąd: Radom
Wysłany: 2005-02-15, 17:19   

Nieznajomość prawa nie zwalnia od odpowiedzialności.
Jest to podstawowe prawo wszystkich praw!!!
Przykro mi, ale głowę trzeba mieć nie tylko na kapelusz, czy czapkę!
Współczuję, pozdrawiam i na pociechę przesyłam całusa - M. :wink:
_________________
Nothing else matters!
 
 
 
worek 



Dołączył: 10 Sty 2005
Skąd: Warszawa - Ząbki
Wysłany: 2005-02-15, 17:58   prawko

witaj w klubie ja mam to samo musisz isć do wydziału komunikacji i poprosić o powturny egzamin i go zaliczyć celująco oczwyiście praktyke i teorie
 
 
Marcin 
Nurburgring Fan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Sie 2004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2005-02-15, 18:41   

BM 6 napisał/a:
Nieznajomość prawa nie zwalnia od odpowiedzialności.
Jest to podstawowe prawo wszystkich praw!!!
Przykro mi, ale głowę trzeba mieć nie tylko na kapelusz, czy czapkę!
Współczuję, pozdrawiam i na pociechę przesyłam całusa - M. :wink:


Droga BM6 akurat tutaj sie mylisz. Zasada "Ignorantia iuris nocet" nie odnosi sie do Prawa Administracyjnego.
Lukasz podaj mi podstawe prawna tych wszystkich uregulowan (innymi slowy gdzie sa te przepisy) i byc moze uda sie cos wykombinowac. Na poczatku na twoim miejscu napisalbym pismo do tego osrodka i opisal cala sytuacje. Moim zdaniem nie ma szans na zwrot prawka natomiast jest szansa na odzyskanie pieniedzy za kurs, gdyz zostales wprowadzony w blad.

PZDR
_________________
80' E21 323i
 
 
center 



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 31 Lip 2004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2005-02-15, 18:50   

dokladnie jak napisal Mcinek, na prawko nie masz co liczyc, tylko na kase...
ja za pare chwil dopisze jak to wyglada z pkt widzenia wladzy 8)

ps. z tego co wyczytalem w ustawie prawo o ruchu drogowym mozesz przystapic po zgloszeniu sie do WORD'u w terminie wyznaczonym przez nich bo informacje o zatrzymaniu Ci za pkt prawa jazdy otrzyma wydzial komunikacji w miejscu gdzie mieszkasz od komendanta wojewodzkiego policji...
a co do kasy za kurs odejmujacy 6 pkt to jedyna opcja mysle byloby napisanie pisma do dyrektora WORD'u z opisem okolicznosci i opisaniem pomylki jaka zaszla ( ty nie wiedziales o braku mozliwosci usuniecia punktow, a kobieta Cie nie o tym nie poinformowala)
tak czy inaczej czeka Cie troche nie jezdzenia autkiem...
powodzonka na egzaminie :)
_________________
520 trumna sekwencja:

mgr inż. Jędrek ;)
Ostatnio zmieniony przez center 2005-02-15, 19:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
bachus 
automotive designer



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Wrz 2004
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2005-02-15, 19:35   

ja na 40 jade 20 na 50 - 30 LANS :) czasem depne. a powinienes chyba isc z tym do WORDu ale gdzies do kierownika. Ewentualnie do wydziału przestepstw gospodarczych złozyc skarge o oszustwo, gdzies za miecha,mo ze dłuzej dostaniesz kase ;]
_________________
Airbrush Studio
Łukasz Łukasik
ul. Witosa 18
76-251 Kobylnica k/Słupska
tel. 693 98 13 60

# lakiernictwo artystyczne (airbrushing)
# polerowanie, chromowanie etc...
# przeróbki mechaniczne (kolektory, wydech, dolot, inne...)
# przygotowanie aut do sportu: drift, street, 1/4mili, offroad w kategorii przeprawowow-turystycznej oraz sprawnościowej w klasie turystycznej i wyczynowej (doświadczenie poparte osiągnięciami w obu klasach)
# car-audio - pełna oferta na usługi montażowe i inne - przygotowanie aut do zawodów zgodnie z przepisami Emma i PASCA


Buduje FatRabita czyli Golf MK2: silnik po drobnym tuningu i remoncie dostał nowy dolot, pełen wydech przelotowy, zawieszenie Monroe + SPAX -60/60, felgi Rondell 225/16",wnętrze przygotowywane jest pod Mistrzostwa Polski CAR AUDIO i wiele innych - w ciągłej przebudowie... - zamienie na E30 325i
 
 
 
HAMANN E30 
German-Style



Dołączył: 26 Sie 2004
Skąd: BYDGOSZCZ
Wysłany: 2005-02-15, 23:28   

nokerman napisał/a:
HAMANN E30 napisał/a:
no to masz pecha a sezon tuz,tuz no chyba,ze bedziesz jezdzil bez PJ ale musisz poszukac mniej rzucającego sie w oczy autka :wink:


no niema co :!: :!: :!:

grunt to dobra rada :!: :!: :!: :!:

NO COMMENT'S :? :?


nie rozumiem zdziwienia! widze ze kolega nie mial nigdy zabranego prawka,poprostu trzeba spojrzec na to z innej strony i szukac innego rozwiązania!!!! a co do poczatku sezonu to kwestia dobrego miesiąca,także wybacz Nokerman ale naprawdwe nie rozumiem Twojego zdziwienia. Trzeba spojrzec prawdzie w oczy brak prawka = odstawienie fury! :roll:
_________________
BIAŁE MOGĄ WIĘCEJ
...tylko i wylacznie bety;)
 
 
 
LuKaSzQ18


Dołączył: 28 Cze 2004
Skąd: Tłuchowo
Wysłany: 2005-02-16, 22:18   O BOZE CO ZA KRAJ

BOŻE NO POLSKA TO JEST glupi KRAJ....glupi TO MAŁO POWIEDZIANE!!!!NO CYRKI..CAŁY DZIEN NA TELEFONIE NAGLE FACETKA MÓWI ŻE KOMENTAND Z BYDGOSZCZY WYDAŁ POLECENIE ŻEBY ODDALI MI TO PRAWKO...IDE PO PRAWKO...NAGLE TEN Pan Z KOMISARIATU MÓWIE ZE DZOWNILI Z BYDGOSZCZY I JEDNAK NIE BO COS TAM...OK..NO TO MÓWIE PAN JE WYSYŁA SZYBKO DO WYDZIAŁU KOMUNIACJI BO MI ZALEŻY NA TYM.JADE DO WYDZIAŁU KOMUNIKACJI PYTAM...CO SIE DZEJE JAK NIEMAM ROKU A ZABIERAJA MI ZA PUNKTY CZY PRZEZ JAKIS CZAS ZAKAZ WOGULE ROBIENIA ONA MOWI "CHYBA TAK" ALE NIEFIE WOŁA KOLEŻANKE TAMTA TEŻ NIEWIE KAŻA ZADZWONIC ZA GODZINE NO TO ZAWIAM SIE NA CHATE DZOWNIE ONI MÓWIĄ ŻE NIE MUSZE ROBIC KURSU I NIEMAM ZADNEJ KARY NA CZAS BEDE MIAL TYLKO PRZYDZIELONY EGZAMIN PRAKTYCZNY I TEORETYCZNY..ALE WSZEDZIE W NECIE PISZE ZE MUSZE ROBIC KURS CAŁY JA JUŻ NIEWIEM KOGO MAM SŁUCHAĆ PRZECIEŻ WSZĘDZIE SĄ TAKIE TĘPAKI ŻE SZOK:( KURDE TAKI NASZ LOS MIESZKASZ W TAKIM PAŃSTWIE ...
Ostatnio zmieniony przez LuKaSzQ18 2005-02-22, 23:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
center 



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 31 Lip 2004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2005-02-16, 22:59   

po co masz robic caly kurs skoro juz miales prawko, tylko je straciles wiec nie masz umiejetnosci do prowadzenia autka...
wiec zeby zaczac znowu jezdzic musisz ponownie zdac egzamin tak teorie jak i praktyke...
i kropka...
_________________
520 trumna sekwencja:

mgr inż. Jędrek ;)
 
 
 
Marcin 
Nurburgring Fan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Sie 2004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2005-02-16, 23:17   

Lukasz za kazdym razem jak ci cos powiedza w urzedzie to spytaj o dokladna podstawe prawna, takie gadanie pan w okienku jest nic nie warte. Pytasz o podstawe prawna, zapisujesz sobie ten konkretny przepis i potem w domu wskakujesz do netu i sprawdzasz. Bedziesz wiedzial jak jest a jak ci powiedziano.
Juz sie chyba zdazyles nauczyc, ze te baby czasem pojecia nie maja.
_________________
80' E21 323i
 
 
HAMANN E30 
German-Style



Dołączył: 26 Sie 2004
Skąd: BYDGOSZCZ
Wysłany: 2005-02-17, 01:31   

Łukasz,zadzwon do Centrum egzaminacyjnegio i spytaj sie czy musisz robic kurs od nowa czy tylko wytarczy egzemin na nowo,bo jest cos w tym ze jak masz niecaly rok prawko to na nowo kurs trzeba robic,dlatego tam spytaj.Napewno sa na bieżąco.pozdro :wink:
_________________
BIAŁE MOGĄ WIĘCEJ
...tylko i wylacznie bety;)
 
 
 
WujekDobraRada 



Dołączył: 22 Mar 2004
Skąd: K-lin
Wysłany: 2005-02-17, 14:56   

LuKaSzQ18 - a możesz nam zdradzić za co dostałeś te punkty ?? Jakie wykroczenia popełniłeś ?? 8)
_________________
635 CSi/A 81'
525i 91'
525tds/a 93'
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Statystyki - Reklama - Test połączenia - Współpraca - Statut Klubu
Beemka Klub, Internetowy Portal Pasjonatów BMW
Copyright © 2004-2008
Stowarzyszenie Beemka Klub
Kontakt:
zarzad@beemka-klub.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 15