Wysany: 2007-12-13, 10:44 Radio w gornej konsoli E30
Widzialem na forum SR chyba uzytkownik "--orzech--" pokazal zdjecia czerwonej E30 z motorem M52B28 i o ile dobrze sobie przypominam w miejscu gdzie jest check mial to rozbudowane i wsadzone radio. Fajnie to wygladalo zawsze cos innego, czy ma ktos fotki gotowej przerobki?
Był kiedyś pdobny temat , tyle że radio w popielniczce lub osłonie przeciwsłonecznej, trzeba tak na chłopski rozum, trzeba schować gdzieś radio, przeciągnąć kable z radia do panelu który sobie wsadzimy w podsufitke, i zewrzeć "wykrywanie" panelu"
Trzeba rozdziewiczyć panel od radia i poprowadzić/przedłużyć kable prowadzące od panelu do "dupki" odtwarzacza. Żmudna robota i czasem nie warta świeczki, jeśli radio jest na gwarancji.
Samo radio nie zmieści się za nic w świecie w podsufitkę
_________________
duch_robi [Usunity]
Wysany: 2007-12-15, 09:13
No wlasnie chodzi o to zeby sie nie miesci, a treba przerobic wszystko tak zeby sie tam zmiescilo, cale radio siedzi w miejscu gdzie jest check. Najlepiej uderze do tego goscia i jak dostane fotki to pokaze o co mi chodzilo.
kiedys cos takiego kumpel zrobil
wazne zeby panel byl bez dziury na plyte tylko taki obracany
bo bedzie ladnij wygladalo
kumpel dokupil dodatkowa ramke trzymajaca panal
z panela wylutowal wtyczke i zastapil ja wielożylowa taśma
z tylu radia wyprowadzil wtyczke, na koncu przewodu do panela też
radio zamontowal w schowku polaczyl i bylo calkiem git