BEEMKA - KLUB Strona Główna BEEMKA - KLUB

HomeHome  PortalPortal  KontaktKontakt  RegulaminRegulamin  Mapa GoogleMapa Google  AssistanceAssistance
KlubowiczeKlubowicze  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
SPALANKO
Autor Wiadomość
Anonymous
Gość
Wysłany: 2005-03-01, 21:04   SPALANKO

na początek poiwem tak szukalem Postu na ten temat :) znalazlem :) ale byl juz zamknięty :( a mianowicie sprawdzilem salanie mojej beemki (LPG) i jestem zaskoczony:) zrobilem to tak.. jade sobie jade i czuje ze autko sie dlawi (brak LPG) a do stacji jezcze ze 3 km dojechalem juz na oparach:P na gazownie:) zalalem za 10 PLN ( mocna waluta:) za litr bulilem 1.73 ( łatwo mozna obliczyć ze weszło ko 5.78 L ) dzis mi sie autko znowu zaczelo dlawic i znowu do stacji bylo ze 2 km ale dojechalem a na budziku pokazala mi sie piekna cyferka 42.4 KM:) z prostego tez rachunku wynika ze..... łyka nieco ponad 12 l na 100 po siti )a dotego w zime to co bedzie w lato ?? co Wy na to?? jak dla mnie to piekniusie spalanie oczywiście jezdzilem po miescie:) ( raz sobie przypierpapier do do dechy :twisted: jak odjezdzalem spod urzedu):) POZDRO
 
 
Anonymous
Gość
Wysłany: 2005-03-01, 22:59   

ja nie mam gazu, nie uznaje gazu w BMW sorka.
Zalalem za 50 zl, wyszlo 13 litrów.
Zrobilem 35km w trasie jadac ok 150km/h kolejne 80 w miescie depczac co chwile, wiadomo jak to jest jak sie ma nowe autko ;)
razme daje nam to 115 KM. czyli za 50zł zrobilem 115 km, wiec autko pali ok 12 litrów gdy mu depcze i to fest, w dodatku, zima czesto na sniegu. Dzis zalalem pelny bak czyli wyszlo 50 litrów bo troche juz mialem zalane.jestem ciekaw czy zrobie 400 Km na nim :)
Latem mysle jak nie bede deptal co ruszenie to zamkne sie w 10.
Motorek 1.8 m10-chyba m10 sam jeszcze nie wiem do konca.
 
 
Pawel-e30 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2004
Skąd: Wawa-Grochów
Wysłany: 2005-03-01, 23:25   

LukaszE30 napisał/a:

Motorek 1.8 m10-chyba m10 sam jeszcze nie wiem do konca.


w 88r byly juz m40

pozdro
 
 
 
Anonymous
Gość
Wysłany: 2005-03-02, 21:46   

no wlasnie chyba nie m40. ale wlasnie m10 z tego co wiem to mam lancuch nie widizalem ale od poprzedniego wlasciciela tak slyszalem. i chyba wlasnie mam m10...
 
 
Anonymous
Gość
Wysłany: 2005-03-03, 00:15   

na 100% M40 ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Statystyki - Reklama - Test połączenia - Współpraca - Statut Klubu
Beemka Klub, Internetowy Portal Pasjonatów BMW
Copyright © 2004-2008
Stowarzyszenie Beemka Klub
Kontakt:
zarzad@beemka-klub.pl
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16