BEEMKA - KLUB Strona Główna BEEMKA - KLUB

HomeHome  PortalPortal  KontaktKontakt  RegulaminRegulamin  Mapa GoogleMapa Google  AssistanceAssistance
KlubowiczeKlubowicze  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Prosze o pomoc - zakup e21
Autor Wiadomość
Peron
[Usunięty]

Wysłany: 2005-03-19, 05:10   Prosze o pomoc - zakup e21

Witam jako ze jestem juz nieuleczalnie chory na e21 a niestety moja pszczolka odeszla odemnie - prosze wszystkich ktorzy gdzies widzieli oferty sprzedazy e21 o kontakt do mnie - najlepiej z informacjami jakie autko,ktory rok, cena , jakies informacje o silniku itp. + gdzie auto jest do sprzedania.
Interesuje mnie r6 z ladna buda (niepognita) i raczej bez gazu i po 80 roku - silnik moze byc w nienajlepszym stanie ale buda musi byc prosta,podloga niepognita. Mimo to prosze wszystkich o maile, sms lub telefony z informacjami ze e21 jest gdzies do sprzedania - dzieki za pomoc wszystkim - ja po prostu bez e21 nie moge :(


peron@e21.pl lub gg:3901726 kom:60568696.
 
 
Jawor
[Usunięty]

Wysłany: 2005-03-19, 06:45   

Ja bym szukal na allegro...cieżko znaleść teraz E21 w Gazetach z ogloszeniami jak " Gielda samochodowa" czy inne takie, gdyz e21 są satosunkowo tanie, teraz jest chyba na allegro łodna e21 z silnikiem 2,0. Taka srebrna...wpisz e wyszukiwarce rekin lub e21 i wio. Przegladaj ogłoszenia na różnych stronkach z tematyką BMW...napewno coś znajdziesz...polecam stronke O.R.R, tam sie zajmuja rekinkami hurtowo.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Statystyki - Reklama - Test połączenia - Współpraca - Statut Klubu
Beemka Klub, Internetowy Portal Pasjonatów BMW
Copyright © 2004-2008
Stowarzyszenie Beemka Klub
Kontakt:
zarzad@beemka-klub.pl
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15