BEEMKA - KLUB Strona Główna BEEMKA - KLUB

HomeHome  PortalPortal  KontaktKontakt  RegulaminRegulamin  Mapa GoogleMapa Google  AssistanceAssistance
KlubowiczeKlubowicze  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tak wszyscy psiocza na BMW a tu prosze ...........
Autor Wiadomość
BADYL 


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Mar 2004
Skąd: *****
Wysłany: 2005-03-19, 23:44   Tak wszyscy psiocza na BMW a tu prosze ...........

Cytat:
Światek motoryzacyjny już wie - pewne jest że niemiecki producent luksusowych aut sportowych wyda na świat coś co ma być kolejnym krokiem na drodze do przełamywania stereotypów i... walki o nowych klientów.



Porsche wchodzi na ring, który do tej pory jest - przynajmniej teoretycznie - zdominowany przez Maserati Quattroporte i sportowe odmiany niemieckich limuzyn. Producent z Zuffenhausen ma na tym polu wiele do zdziałania.
Są już dostępne zdjęcia komputerowe na których widać Panamerę w bardziej realnej formie (serwis AutoCar). Tak, auto nie tylko ma już swoją oficjalną nazwę (wcześniej po prostu GT), ale i zmienia się nieco stylistycznie. Czy na lepsze?

Dotychczasowe, krążące po sieci zdjęcia koputerowe sugerowały plany zastosowania niespotykanej koncepcji drzwi tylnych, które miałyby otwierać się "pod wiatr". Obecnie widać, że pomysł został chyba zarzucony - efekt interwencji finansisty, czy zamierzona zmiana planów stylistów?

Wiadomo natomiast, że drugie po Cayenne czterodrzwiowe auto w ofercie Porsche będzie mogło być wyposażone w V8-kę właśnie z terenówki lub silnik V10 dający do 600 KM. Konstrukcja oparta na elementach VW Phaetona - który w testach jazdy wypada lepiej od S-klasy - wróży świetne włąściwości jezdne dużej jak by nie było limuzyny. Będzie ona produkowanana w Lipsku i ma kosztować - tu też zmiana w stosunku do poprzednich doniesień o 220.000 euro - od 100 000 do 150 000 Euro (koszt nietypowych drzwi?).

Począwszy od 2009 roku, po oficjalnym debiucie na targach frankfurckich na jesieni 2008, Panamera będzie rywalem dla najmocniejszych Mercedesów S, BMW 7-ek i A8-ek Audi. Także CLS i Maserati Quattroporte mogą wtedy odczuś zagrożenie swoich pozycji. Porsche - powodzenia!




TEXT 4x4
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
 
 
SmasherE30 
Coś tam wiem



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Mar 2004
Skąd: Warszawa Skorosze
Wysłany: 2005-03-20, 02:16   

hahahaha ... ciekawe kto to kupi :lol:
Śmiesznie wygląda, jak zabawka, żaden prezes na to nie pójdzie, na 100% wzięliby quattroporte. No bo komu własciwe takie autka. Ani to luksusowe ani to sportowe ani z wyglądu ani z osiągów :? Ciekawe :wink:
_________________

This post was sponsored by letter ///M like Maciek ;)
 
 
 
loko



Dołączył: 19 Mar 2004
Skąd: Wawka
Wysłany: 2005-03-20, 11:51   

przyspieszenie do setki napewno będzie poniżej 6sekund... przy 600KM... tak, masz rację, kiepskie osiągi...
 
 
 
Anonymous
Gość
Wysłany: 2005-03-20, 14:42   

szczerze mowiac,,, przynajmniej wg mnie,,, te nowe autka nie maja "tego czego" :wink: a dokladniej charakteru,,, sa jakies takie,,, :? moze to glupie ale z autek (rocznik biezacy itp itd) najbardziej podoba mi sie Audi RSQ Concept,,, i tez ma ten typ drzwi,,,,

http://www.dieselstation....ept/index.shtml :twisted:
 
 
SmasherE30 
Coś tam wiem



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Mar 2004
Skąd: Warszawa Skorosze
Wysłany: 2005-03-20, 17:38   

Loko mój mistrzu :D ... osiągi to nie przyspieszenie ale ogólnie to jak szybko wóz porafi jechać lub POjechać, a jazda to nie tylko linia prosta :wink: :P

Mi sie to porsche wybitnie nie podoba, nawet jakby było czarne, szybkie i wygodne. 5 razy bardziej wole Maserati 8)

Jak Porsche to tylko Carrera GT :twisted:
_________________

This post was sponsored by letter ///M like Maciek ;)
 
 
 
Max 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Cze 2004
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2005-03-20, 20:40   

:!: :!: :!: JAK WOGÓLE MOŻNA ZROBIĆ PORSCHE 4 DRZWIOWE :!: :!: :!:

To woła o pomstę do nieba - przecież to ma być wybitnie firma produkująca samochody sportowe (coupe). Już tym całym swoim Cayenne zniszczyli sobie całkowicie to "coś".
_________________
 
 
 
loko



Dołączył: 19 Mar 2004
Skąd: Wawka
Wysłany: 2005-03-20, 23:26   

ależ oczywiście że ja też wolę maserati :-)
 
 
 
duchPW
[Usunięty]

Wysłany: 2005-03-21, 01:03   

a ja bmw....

a amatorzy na porsze się znajdą
 
 
cinek_sw 
Dezerter



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Wrz 2004
Skąd: Leszno
Wysłany: 2005-03-21, 08:57   

Pioter_W napisał/a:
a ja bmw....

a amatorzy na porsze się znajdą


ja też :wink: a nowy projekt Porsche mnie zaciekawił... zobaczymy co to będzie :shock:
_________________
Marcin
Klubowicz

GG 6271263

------------------------------------------------------
nawet Papież jeździ BMW -> > Bóg powiedział ludziom co dobre :) :)
 
 
 
center 



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 31 Lip 2004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2005-03-21, 09:16   

tak jak 4 drzwiowe coupe od mercedesa...
najnowszy cls, calkiem fajnie wyglada... :)
_________________
520 trumna sekwencja:

mgr inż. Jędrek ;)
 
 
 
SmasherE30 
Coś tam wiem



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Mar 2004
Skąd: Warszawa Skorosze
Wysłany: 2005-03-21, 13:54   

A CLS to owszem, i na zdjęciach i jako projekt wyglądał super i to do czego teraz moge wsiąść wyszło im wyśmienicie, ale to porsche to jakieś bezguście totalne jest :?
_________________

This post was sponsored by letter ///M like Maciek ;)
 
 
 
e30fan
[Usunięty]

Wysłany: 2005-03-25, 19:53   

A wg mnie e30 to niśmiertelne piękno i żaden latający parapet mnie nie zachwyci
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Statystyki - Reklama - Test połączenia - Współpraca - Statut Klubu
Beemka Klub, Internetowy Portal Pasjonatów BMW
Copyright © 2004-2008
Stowarzyszenie Beemka Klub
Kontakt:
zarzad@beemka-klub.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16