BEEMKA - KLUB Strona Główna BEEMKA - KLUB

HomeHome  PortalPortal  KontaktKontakt  RegulaminRegulamin  Mapa GoogleMapa Google  AssistanceAssistance
KlubowiczeKlubowicze  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy musze zmienić tablice?
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 2005-04-25, 14:34   Czy musze zmienić tablice?

Witam.

Sprowadziłem autko, zrobiłem przegląd, zapłaciłem akcyzę i US i jutro bede płacił OC.. autko jest na neimieckich blachach (czerwonych) i mam pytanie, czy jest takiś określony termin kiedy musze mienić tablice na polskie, czy mogę jeździć na OC wykupionym w Polsce na niemieckich tablicach?
 
 
cinek_sw 
Dezerter



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Wrz 2004
Skąd: Leszno
Wysłany: 2005-04-25, 14:36   

chyba 2 tyg... ale nie jestem pewien....
_________________
Marcin
Klubowicz

GG 6271263

------------------------------------------------------
nawet Papież jeździ BMW -> > Bóg powiedział ludziom co dobre :) :)
 
 
 
Prezes_ 
BMW AutoKlub Polska



Dołączył: 26 Gru 2004
Skąd: WPR
Wysłany: 2005-04-25, 17:24   

terminu na zmiane blach nie ma...ale!!
nie możesz na nich jeździć po przekroczeniu 2 tygodni od daty wydania(data na czerwonym polu). :wink:
 
 
 
Gość

Wysłany: 2005-04-25, 17:37   

Ja wykupiłem ubezpieczenie na 2 tyg 6,04 i na tablicach miałem 20,04..
Data na czerwonym polu jest chyba datą skończenia sie ubezpieczenia kupionego w Niemczech a nie datą wydania tablic...
 
 
Prezes_ 
BMW AutoKlub Polska



Dołączył: 26 Gru 2004
Skąd: WPR
Wysłany: 2005-04-25, 17:44   

Pułkownik Zuber napisał/a:
Ja wykupiłem ubezpieczenie na 2 tyg 6,04 i na tablicach miałem 20,04..
Data na czerwonym polu jest chyba datą skończenia sie ubezpieczenia kupionego w Niemczech a nie datą wydania tablic...

tak, ale bardzo czesto auta przyjezdzaja na ubezpieczeniu coś w stylu przejazdowego... czyli to co miales. No i jest ok... ale dlaczego nie chcesz zmieniać tablic?? nie wliczyłeś tego w koszta?? :roll:
 
 
 
Gość

Wysłany: 2005-04-25, 17:58   

Chcę, chcę (tablice będą na WOT więc co mam nie chcieć 8) ) ale wypadły mi teraz inne wydatki i chciałem sie wstrzymać na miesiąc... a nie chciałbym żeby samochód stał przez ten miesiąc... stąd moje pytanie..
 
 
Prezes_ 
BMW AutoKlub Polska



Dołączył: 26 Gru 2004
Skąd: WPR
Wysłany: 2005-04-25, 21:12   

nie chcę tu osądzić jednoznacznie, ale wydaje mi się, że możesz kupić już nowe stałe OC (rok) na szwabskie blachy i umówić się z ubezpieczycielem, że jak przerejestrujesz to on zmieni na polisie nr rej i postawi podpis, ze zmiana na legalu... czyli tak jak się robi przy rejestracji auta używanego krajowego... :wink:
ale uzgodnij to z ubezpieczycielem...
 
 
 
Gość

Wysłany: 2005-04-25, 21:14   

prezes_ napisał/a:
nie chcę tu osądzić jednoznacznie, ale wydaje mi się, że możesz kupić już nowe stałe OC (rok) na szwabskie blachy i umówić się z ubezpieczycielem, że jak przerejestrujesz to on zmieni na polisie nr rej i postawi podpis, ze zmiana na legalu... czyli tak jak się robi przy rejestracji auta używanego krajowego... :wink:
ale uzgodnij to z ubezpieczycielem...


no, no on pisze szwabskie numery gdzieś tam na boku, a jak przerejestruje auto to wpisze się ten numery w polise :D
 
 
duchPW
[Usunięty]

Wysłany: 2005-04-25, 23:12   

... albo zrobi ci aneks - hehehe, ale nieźle kombinujesz :lol:
 
 
Gość

Wysłany: 2005-04-26, 07:22   

Pioter_W napisał/a:
... albo zrobi ci aneks - hehehe, ale nieźle kombinujesz :lol:


Na psiarnie dzwoniłem i się pytałem co będzie jak będę latał na niemieckich blachach i polskim ubezpieczeniu, to powiedzieli że "może pana nie zastrzelimy" :D :D :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Statystyki - Reklama - Test połączenia - Współpraca - Statut Klubu
Beemka Klub, Internetowy Portal Pasjonatów BMW
Copyright © 2004-2008
Stowarzyszenie Beemka Klub
Kontakt:
zarzad@beemka-klub.pl
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 15