BEEMKA - KLUB Strona Główna BEEMKA - KLUB

HomeHome  PortalPortal  KontaktKontakt  RegulaminRegulamin  Mapa GoogleMapa Google  AssistanceAssistance
KlubowiczeKlubowicze  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa "3" jak Dacia Logan
Autor Wiadomość
Łukasz 
Samotny Nawigator



Pomógł: 22 razy
Dołączył: 26 Sie 2004
Skąd: W-wa
Wysłany: 2005-05-11, 20:48   Nowa "3" jak Dacia Logan

Zobaczcie ostatni numer "Motoru", są zdjęcia nowej "3".....
Porażka, tablica rozdzielcza niby ergonomiczna itd, ale tak brzydka, że....Czarno, szaro i bez polotu, fotele wyglądają lepiej w Daci Logan , a cienki podłokietnik z tyłu, jakby go tuningowiec amator sobie przykręcił....
Kompletnie bez polotu i charyzmy....Dacia Logan i Lanos mają porównywalne wnętrza (tylko materiały ciut gorsze)
Co się kurka z tej firmy robi....
P.S widziałem ten samochód na żywo i ....nic w sobie nie ma, za grosz.....
 
 
 
duchPW
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-11, 21:22   

a ja Ci powiem, że ze wszystkich nieparzystych dokonań pana CB - to jest moim zdaniem najlepsze (... bo 6=>6 :wink: )

ale fakt faktem, że to już nie ma tego charakteru, który posiadają nasze staruszki
 
 
Rafał 



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 23 Lip 2004
Skąd: bardzo mobilnie
Wysłany: 2005-05-11, 21:40   

nowe betki wygladaja troche jak z by byly z kraju kwitnacej wisni
_________________
POL-ROW.PL
 
 
 
BADYL 


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Mar 2004
Skąd: *****
Wysłany: 2005-05-11, 21:43   

O nowych produktach firmy BMW powinni napisac ksiazke NAJWIEKSZA PORAŻKA FIRMY BMW - CB na drzewo.

Jedyne auto z nowej lini to 5 tego nic nie przebije jest piekna cudna az do zakochania,nie powiem ale 7 po face-liftingu tez mi sie podoba.

Niestety nowa 3 to tak jakby nissan almera po face-liftingu.
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
 
 
Marcin 
Nurburgring Fan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Sie 2004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2005-05-11, 22:41   

Owszem co do nowej serii 5 to po pol roku ogladania wreszcie mi sie zaczyna podobac (ale to chyba zasluga M5), oczywiscie tylko z zewnatrz bo w srodku nie mozna uznac za BMW samochod, ktorego tablica rozdz. nie jest "skrecona" w strone kierowcy.
Nowa 7 juz bardzo przypomina MB S klasse oraz Lexusa LS a to nie dobra wiadomosc dla fanow aut z Bawarii. Zreszta najlepsza 7 to byla chyba E32 oraz E38.

PZDR
_________________
80' E21 323i
 
 
Jawor
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-14, 11:49   

a ja myśle że jestesmy zabardzo przywiązani do rekinków, e30-tek, czy innych z lat 1980-1995....w niektorych środowiskach e36 to najwieksza porazka, w innych rekiny sa brzydkie, e30-tki auta dresiarzy, 7-mki gangsterów, a najnowsze produkty BMW to chała...tylko że wszystkie wymienione auta maja swoich fanówi szczesliwych posiadaczy, a nowe beemkie znajduja nabywców a fabryka bmw sprzedaje wiecej nowych aut niz kiedyś....
 
 
Bruner 



Pomógł: 16 razy
Dołączył: 16 Lip 2004
Skąd: Tczew
Wysłany: 2005-05-14, 13:04   

BMW po prostu robi samochody na czasie, ich wyglad odzwierciedla panujaca w daym czasie mode i trendy. Za x lat roche nam sie opatrza i beda najpiekniejszymi samochi z epoki. Nasze E30, E28 i inne "starocie" kiedys tez byly modne, i pewnie wlasciciele np starego 2000 C patrzyli na nie z odraza. A my dzis uwazamy ze maja one dusze i tej duszy odmawiamy np nowej serii 7. Pozyjemy zobaczymy, ja jestem dobrej mysli. A wszystkim malkontentom proponuje zapoznac sie blizej z nowymi produktami Fiata, Opla, czy (tfu...) Chevroleta, a nastepnie przejsc sie do salonu BMW. I swiat znowu stanie sie piekny :wink:
_________________
E30 318is '90
było:
E46 318i Touring '04
E30 318i Touring '92
E30 325e '86
E30 320i '90
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Statystyki - Reklama - Test połączenia - Współpraca - Statut Klubu
Beemka Klub, Internetowy Portal Pasjonatów BMW
Copyright © 2004-2008
Stowarzyszenie Beemka Klub
Kontakt:
zarzad@beemka-klub.pl
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15