BEEMKA - KLUB Strona Główna BEEMKA - KLUB

HomeHome  PortalPortal  KontaktKontakt  RegulaminRegulamin  Mapa GoogleMapa Google  AssistanceAssistance
KlubowiczeKlubowicze  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gadu Gadu włamania
Autor Wiadomość
e-30
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-19, 00:25   Gadu Gadu włamania

Witam wiem ze to nie na temat ale sadze ze to nas wszystkich dotyczy...
mam pytanie czy ktos wie jak mozna sie zabezpieczyc przed wlamnaiem na gg?? jakis program zmiana pliku lub jakis specjalny firewall...

Pozdrawiam

p.s ktoś mi sie wlamuje IP juz namierzyłem.. 8)
 
 
duchPW
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-19, 01:04   

a na czym takie włamanie polega?
 
 
slawo 
Kierownik karuzeli



Pomógł: 46 razy
Dołączył: 03 Lip 2004
Skąd: Wałcz / Londyn
Wysłany: 2005-05-19, 09:27   

Mi kiedys dwa razy przejeli moj numer gg - odzyskalem legalnie - tzn napisalem do gg i zwrocili mi - posiadam go od 7 lat wiec wiedza juz kim jestem - kilka razy rozmawialem z zalozycielem gg.Zreszta jak masz magika dowie sie kto - ja sie dowoeidzialem kto mi sie ostsatnio wlamal,imie nazwisko adres tez dostalem ;) a ciezko raczej jakas zapore zapodac - pogadaj z korzuchem moze On cos podpowie
_________________

Moja BMW e30 345i power'ed by KKK K27 turbo

- Klubowicz -

GG: 1041
e-mail: slawo@antserwis.pl

e-mail: slawo@beemka-klub.pl

Jest 328i e36 M-TECH, bardzo szybka eta
z 40% 2.93 sperre by Szeszkin Motorsport

oraz piekielnie szybkie e39 M5

 
 
 
Firley 



Dołączył: 21 Mar 2005
Skąd: Wawa
Wysłany: 2005-05-19, 12:46   

Nie masz się co przejmować nikt ci się do gg nie włamie ! Najważniejsza sprawa to mieć dobre chasło !! Istnieją programy szpiegowskie które podglądają rozmowy ale to tylko w sieciach lokalnych jak masz neo albo łącze stałe nikt nie ma możliwości ci się włamać ! Uwierz mi znam ten temat :wink:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
 
 
 
slawo 
Kierownik karuzeli



Pomógł: 46 razy
Dołączył: 03 Lip 2004
Skąd: Wałcz / Londyn
Wysłany: 2005-05-19, 13:01   

Cos kolego malo znasz temat ;) mi sie jakos wlamali ;)
_________________

Moja BMW e30 345i power'ed by KKK K27 turbo

- Klubowicz -

GG: 1041
e-mail: slawo@antserwis.pl

e-mail: slawo@beemka-klub.pl

Jest 328i e36 M-TECH, bardzo szybka eta
z 40% 2.93 sperre by Szeszkin Motorsport

oraz piekielnie szybkie e39 M5

 
 
 
Firley 



Dołączył: 21 Mar 2005
Skąd: Wawa
Wysłany: 2005-05-19, 13:21   

Mwie o obecnym czasie a nie co kiedyś było Niekt ci się do gg nie włamie kiedyś w na serwarze gg wykradli rejest wykradli użytkowników a w tym i ich hasła ale to było dawno, teraz serwer jest bardziej chroniony i nie ma możliwości jego rozłamu slawo współczucia jak trafiłeś w tym okresie 8) Ale zwracam honor twój numer gg to już troche czasu ma ja sam niepamiętam kiedy 4 cyfrówki byly Ten numer to weteran mógł już dużo przejść :roll:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
 
 
 
slawo 
Kierownik karuzeli



Pomógł: 46 razy
Dołączył: 03 Lip 2004
Skąd: Wałcz / Londyn
Wysłany: 2005-05-19, 16:03   

No bylo to ostatnio jakies 7 miesiecy temu.Ale powiem szczerze ze obsluga gg (chodz po 3 miesiacach prawie) ale jednak zwrocila mi juz moj ukochany numerek.Mam go od 98 roku chyba - nie bylo wtedy gg tylko sms-express - poczatki dzialanosci Pana Lukasz Foltyna - z ktorym mialem kiedys okazje rozmawiac po pierwszym wlamaniu juz gg.
_________________

Moja BMW e30 345i power'ed by KKK K27 turbo

- Klubowicz -

GG: 1041
e-mail: slawo@antserwis.pl

e-mail: slawo@beemka-klub.pl

Jest 328i e36 M-TECH, bardzo szybka eta
z 40% 2.93 sperre by Szeszkin Motorsport

oraz piekielnie szybkie e39 M5

 
 
 
Firley 



Dołączył: 21 Mar 2005
Skąd: Wawa
Wysłany: 2005-05-19, 20:25   

W sumie jest o co walczyć taki numer to unikat :? Jezeli chodzi jeszcze o te włamania ...to najwazniejsze chyba jest to aby nikt ci sie nie dostał do kompa przez np jakiegoś trojana zresztą chyba nie muszę o tym mówić bo kazdy dobrze o tym wie ..jezeli juz to sie stanie to i gg jest też do kogoś dyspozycji w razie czego dobry link do programów od bezpieczeństwa i ne tylko www.instalki.pl Pozdro 8)
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
 
 
 
mira_croft
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-20, 13:54   

no dobra..a ja nie posiadam hasła a mam ten sam numer od 5 lat i co jakos mi sie tam nie włamali..ale tez nie korzystam z gg nigdzie niz tylko u siebie, czy osob mi bliskich, ktorym ufam...ale ostatnio zauwazylam, że albo ktos mnie nie widzi pomimo, ze ja jestem dostepna albo ja nie widze innych pomimo, ze maja opisy lub sa aktywni..i co Wy miski na to?
:cry:
Miruś
 
 
Firley 



Dołączył: 21 Mar 2005
Skąd: Wawa
Wysłany: 2005-05-20, 17:12   

truskawka napisał/a:
ktos mnie nie widzi pomimo, ze ja jestem dostepna albo ja nie widze innych pomimo, ze maja opisy lub sa aktywni..i co Wy miski na to?

Jeżeli ktoś nie ma cie na liście kontaktów i ma zaznaczoną funkcje "pokazuj status tylko znajomym" to ty nie będziesz widziec czy on jest i jaki ma opis :D Jeżeli masz power gg to tez mozesz ukryć swój status przed konkretnymi osobami (ale nie wiem czy ta wtyczka działa) pozdro 8)
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
 
 
 
mira_croft
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-20, 17:24   

misiek to to ja wiem.....ale to sa moi starzy z listy znajomi..i własnie tak jest..a nie osooby , które mnie nie maja na swojej liscie.....sami sie dziwia i pisza do mnie"..jestes Mira?"....oto biega, ze oni mnie nie widza, a czasami ja ich...reinstal gufienko dał! :cry:
Miruś
 
 
Firley 



Dołączył: 21 Mar 2005
Skąd: Wawa
Wysłany: 2005-05-21, 01:49   

Hmm to ciekawe powiem ci że jeszcze nigdy się z czymś takim nie spotkałem :? Jakaś dziwna sprawa z tym twoim gg skocze zaraz na KFD i jak zdobęde jakieś konkrety to dam ci znać :D :D

pozdro 8)

O już chyba mamy odpowiedź na twój problemik patrz: trzeci post(odpowiedź)
http://www.tlen4you.net/b...=15&#entry69306
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
 
 
 
mira_croft
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-21, 20:50   

oooooooooo i wszystko jasne......teraz to juz kumam...co z tym gadu nie tak......dziekuje bardzo za ten link.....bo juz sie martwiłam, ze znowu cos napsułam...co sie zdarza 1 w miesiacu :D ........hehhe..teraz tylko pytanie co z tym robic????....nowsze wersje beda mialy te same bledy, bo watpie ze je ulepsza.....i co teraz? :cry:
Miruś
 
 
Firley 



Dołączył: 21 Mar 2005
Skąd: Wawa
Wysłany: 2005-05-22, 00:02   

Na to pytanie już Ci nie odpowiem ... :D bo nie wiem :wink:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Statystyki - Reklama - Test połączenia - Współpraca - Statut Klubu
Beemka Klub, Internetowy Portal Pasjonatów BMW
Copyright © 2004-2008
Stowarzyszenie Beemka Klub
Kontakt:
zarzad@beemka-klub.pl
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15