Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/e30/public_html/forum/common.php on line 250

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/e30/public_html/forum/common.php on line 250

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/e30/public_html/forum/common.php on line 250
:: View topic - firma VEMO
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index

HomeHome  PortalPortal  KontaktKontakt    Mapa GoogleMapa Google  AssistanceAssistance
KlubowiczeKlubowicze  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  
RegisterRegister  Log inLog in

Warning: in_array() [function.in-array]: Wrong datatype for second argument in /home/e30/public_html/forum/viewtopic.php on line 2592

Warning: in_array() [function.in-array]: Wrong datatype for second argument in /home/e30/public_html/forum/viewtopic.php on line 2592

Previous topic «» Next topic
firma VEMO
Author Message
ahir
night driver

Posted:    firma VEMO [ !!! ]

witam szukam wentylatora do klimatyzacji i znalazlem cos takiego: (e34)

http://sklep.intercars.com.pl/result1.php?res=1&atg=314808&art=178593&gen=1254&gru=16110600&towkod=A027F4&zdj=1&km=0&typ=250&wsk=O&lang_id=PL

firma VEMO, czy ktos o niej cos slyszal? bo prawde mowiac to ja pierwszy raz slysze o tej firmie, niestety orginal duzo drozszy a w uzywane nie chce sie pakowac i nie znalazlem innych zamiennikow.. wogole trudno osiagalna czesc :/

Jakub316

Posted:     [ !!! ]

na alledogo masz nowy wentylator za połowę tej ceny

ahir
night driver

hehe wiem, myslisz ze nie dzwonilem.. za 2 tyg. to mnie nie interesuje :/

a co do samej firmy jakies opinie? szkoda by bylo wydac 550 (tyle zaplace w IC) i zeby za rok jak sie znowu sezon zacznie znowu wymieniac? :/
firma podobno niemiecka ale pewno i tak w chinach klepia :/

jaqub

a masz 100% pewnosci ze wiatrak jest padniety? moze bezpiecznik albo czujnik ten u gory w chlodnicy (wody)... czasem kabelek moze sie od czujnika oderwac i juz sie nie odpala wiatrak... ja mam jeszcze ORI wiatrak i wlasnie nie odpalal sie a okazalo sie wlasnie ze kabelek przy czujniku w chlodnicy sie oberwal i wywalilo bezpiecznik :spoko:

Jakub316

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1370724 spróbuj u tego gościa on ma wszystko na 2-gi dzień. Posprawdzaj także wszystkie kostki w pobliżu wiatraka, u mnie jedna zaśniedziała czego efektem był brak 1-go biegu wiatraka po włączeniu klimy

ahir
night driver

dzisiaj dostalem ten wiatrak z firmy VEMO jutro bedzie zakladany zobaczymy..

[size=9][ [i][b]Dodano[/b]: 2008-07-03, 13:26[/i] ][/size]
witam, jakosc z wygladu i dotyku wentylatora - wporzadku pracuje cicho, byl fabrycznie wywarzony, jak na jednyny dostepny zamiennik to nie ma zle :)

[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: