BEEMKA - KLUB Strona Główna BEEMKA - KLUB

HomeHome  PortalPortal  KontaktKontakt  RegulaminRegulamin  Mapa GoogleMapa Google  AssistanceAssistance
KlubowiczeKlubowicze  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
SILNIKI HYBRYDOWE <eeehhhh :/>
Autor Wiadomość
Anonymous
Gość
Wysłany: 2005-01-13, 19:38   SILNIKI HYBRYDOWE <eeehhhh :/>

co wam powiem to wam powiem...ale zbliżają sie wielkimi krokami czasy , w ktorych bedziemy podlaczali swoje cudenka do kontaktu:/ niebedzie już tego cudnego gangu garów ....ani tej podniety że zapalił bez problemu i nietrzeba pchac:P Kto jest za mną i za pare lat bedzie opłakiwał ze mną przy wodzie ognistej kochane spaliniaki??<beczy>hehe ...to beda straszne czasy:]
 
 
Anonymous
Gość
Wysłany: 2005-01-13, 19:47   dobrze by było

oj niewiem niewiem....:/ wiekszosc producentów opiera się na ogniwach:/ na wodorze silniki strasznie szybko sie grzeja..mozliwe ze ogniwa wyprą tłokówki...oczywiscie jestem jak najbardziej przeciw!!i bede zasówał z transparentem!! ODDAJCIE NAM ROPE!!:)
 
 
kazik 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Wrz 2004
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-01-13, 20:27   

Cytat:
Nie bądźmy groteskowi

Ja lubie napęd elektryczny, fascynuje mnie on i wcale bym się nie obraził jakbym mił jeździć kiedys BMW na prund. W końcu RWD będzie zawsze i odpowiedni współczynnik kg/km też

A m20 ... tak jak wszystko ... muzeum ... a dźwięk będzie mozna znaleźć tylko w formie cyfrowej

Dlamnie natomiast to będą straszne czasy :cry: .Zamiast wyciągać z silnika tłoki,korbowody czy zawory w poszukiwaniu koników mechanicznych to z elektrycznego silniczka wykręce sobie co najwyżej szczotki :cry: :cry: :cry:
 
 
 
Anonymous
Gość
Wysłany: 2005-01-13, 20:52   ehhhh

no tak..bede mial zwolenikiow i wrogow:]ale jakos niewyobrazam sobie zycia bez mordowania sie przy benzyniakach...jednak to ma swoj urok..takie auta z silnikiem elektrycznym niemaja duszy...sa jak lodówka czy pralka..niewiem jak wy ale dzwiek pracujacujacych garow poprostu mnie uspokaja i jak je slysze to wiem po co zyje:]
 
 
mocry
[Usunięty]

Wysłany: 2005-01-13, 22:00   

Cytat:
...ani tej podniety że zapalił bez problemu i nietrzeba pchac:P


Hehe, ja tam za tym nie bede tesknil :D Nieznosze tego stresu rano :mrgreen:
 
 
Jacek E30 
em pała E30



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Lis 2004
Skąd: P O Z N A Ń
Wysłany: 2005-01-13, 22:16   

BUHAHAAAAAAAAAA . Skąd te wieści prosze powiedzcie mi skąd ?? ??????? Hybrydy to nie powiem co - kogo bedzie na to stac ... Jak narazie to silnik spalinowy ma jakąś przyszłość tylko oczywiście w innym wydaniu - EKOLOGIA , EKONOMIA I BIOPALIWA ITP -na to sie patrzy !! ! A gadanie ,że zaraz nam ropy zabraknie to tez nie powiem co !! ! Im dalej czas leci tym tą rope gdzies ktos jakies złoza odnajduje , starczy jej na naprawde długi okres . Tylko prosze mi tu nie mowic , że ja cos bredze !! ! Jestem studentem na Politechnice Poznańskiej na Wydziale Maszyn Roboczych i Transportu , kierunek Mechanika i Budowa Maszyn , specjalność Silniki Spalinowe - moimi wykładowacami są profesorowie liczący się w świecie jezeli chodzi o silniki spalinowe i właśnie stąd ta moja wiedza ( np Prof Jerzy Merkisz , Antoni Iskra , Wiesław Zwierzycki - zresztą za dużo tu pisac najlepiej wejdzcie sobie na strone Polibudy poznanskiej ) Mało tego Instytut Silników Spalinowych przy PP jest jednym z największych tego typu placówek na świecie !! !
P.S. Aha-jeżeli ktoś twierdzi , że silnik V8 jest generalnie lepszy w konstrukcji niz rzędowa szóstka to niech się puknie mocno młotkiem w łeb-to tak na marginesie .
_________________
Germany Style - tuning BMW czyli ciemno, nisko, szeroko, wystająco, zaskakująco i ze smaczkiem!!!
 
 
 
slawo 
Kierownik karuzeli



Pomógł: 46 razy
Dołączył: 03 Lip 2004
Skąd: Wałcz / Londyn
Wysłany: 2005-01-13, 22:18   

Oj nie nie,nie zamienie wystrzalow z wydechu i smrodu niespalonego do konca paliwka na jakies scierwo elektryczne....elektryczne to ja moge miec lusterka :)
_________________

Moja BMW e30 345i power'ed by KKK K27 turbo

- Klubowicz -

GG: 1041
e-mail: slawo@antserwis.pl

e-mail: slawo@beemka-klub.pl

Jest 328i e36 M-TECH, bardzo szybka eta
z 40% 2.93 sperre by Szeszkin Motorsport

oraz piekielnie szybkie e39 M5

 
 
 
Menel 



Pomógł: 10 razy
Dołączył: 23 Lis 2004
Skąd: Warszawa-praga
Wysłany: 2005-01-13, 22:20   

HEHEHEHEHE :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: DOBRE... (JACEK I SLAWO)
_________________
Fanatyków E30tek zapraszam :
Forum modelu E30
 
 
 
cinek_sw 
Dezerter



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Wrz 2004
Skąd: Leszno
Wysłany: 2005-01-13, 23:32   

LUKAS napisał/a:
Jacek K. E30 325i napisał/a:
P.S. Aha-jeżeli ktoś twierdzi , że silnik V8 jest generalnie lepszy w konstrukcji niz rzędowa szóstka to niech się puknie mocno młotkiem w łeb-to tak na marginesie .

To mi się podobało :D
Mi tez :D :D :D
_________________
Marcin
Klubowicz

GG 6271263

------------------------------------------------------
nawet Papież jeździ BMW -> > Bóg powiedział ludziom co dobre :) :)
 
 
 
Bruner 



Pomógł: 16 razy
Dołączył: 16 Lip 2004
Skąd: Tczew
Wysłany: 2005-01-14, 06:38   

Jacek K. E30 325i napisał/a:
Aha-jeżeli ktoś twierdzi , że silnik V8 jest generalnie lepszy w konstrukcji niz rzędowa szóstka to niech się puknie mocno młotkiem w łeb-to tak na marginesie .

Wiem ze to troche OT, ale mozesz to rozwinac? Zawsze mnie to interesowalo a nie mial mi kto wytlumaczyc co i dlaczego, a budowy maszyn niestety nie studiuje :(
 
 
 
Max 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Cze 2004
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2005-01-15, 16:52   

A ja tam uważam, że nie ma co się martwić, bo jak narazie, to jeszcze jesteśmy w szczerym polu w tematyce alternatywnych silników. :wink:
_________________
 
 
 
Bruner 



Pomógł: 16 razy
Dołączył: 16 Lip 2004
Skąd: Tczew
Wysłany: 2005-01-15, 17:35   

Do Jacka: PW chyba nie dziala, jak mozesz to wyslij mi to jeszcze raz na maila
 
 
 
Jacek E30 
em pała E30



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Lis 2004
Skąd: P O Z N A Ń
Wysłany: 2005-01-16, 21:42   

Wszystko w swoim czasie ! Narazie to przyszedł czas sesji no i związane z tym nauki . Ale mysle ze szybko to ogarne i przedstawie ten temat , chcialbym takze wyjasnić kwestie wyzszosci silnika R6 nad V8 ( oczywiscie w osobnym temacie ) !! ! Musicie byc cierpliwi . POZDRO .
_________________
Germany Style - tuning BMW czyli ciemno, nisko, szeroko, wystająco, zaskakująco i ze smaczkiem!!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Statystyki - Reklama - Test połączenia - Współpraca - Statut Klubu
Beemka Klub, Internetowy Portal Pasjonatów BMW
Copyright © 2004-2008
Stowarzyszenie Beemka Klub
Kontakt:
zarzad@beemka-klub.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16