BEEMKA - KLUB Strona Główna BEEMKA - KLUB

HomeHome  PortalPortal  KontaktKontakt  RegulaminRegulamin  Mapa GoogleMapa Google  AssistanceAssistance
KlubowiczeKlubowicze  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
kopiują BMW ??
Autor Wiadomość
bachus 
automotive designer



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Wrz 2004
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2005-01-15, 20:46   kopiują BMW ??



o to nowy pontiak - a własciwie pierwszy SUV tej firmy - czy nie sądzicie ze przód jakby od BMW (nerki) i gdyby nie znaczek pontiaka na grillu ielu pomyslałoby ze to kolejna wersja X5 ?? swoja droga nawet ładne auto :P
_________________
Airbrush Studio
Łukasz Łukasik
ul. Witosa 18
76-251 Kobylnica k/Słupska
tel. 693 98 13 60

# lakiernictwo artystyczne (airbrushing)
# polerowanie, chromowanie etc...
# przeróbki mechaniczne (kolektory, wydech, dolot, inne...)
# przygotowanie aut do sportu: drift, street, 1/4mili, offroad w kategorii przeprawowow-turystycznej oraz sprawnościowej w klasie turystycznej i wyczynowej (doświadczenie poparte osiągnięciami w obu klasach)
# car-audio - pełna oferta na usługi montażowe i inne - przygotowanie aut do zawodów zgodnie z przepisami Emma i PASCA


Buduje FatRabita czyli Golf MK2: silnik po drobnym tuningu i remoncie dostał nowy dolot, pełen wydech przelotowy, zawieszenie Monroe + SPAX -60/60, felgi Rondell 225/16",wnętrze przygotowywane jest pod Mistrzostwa Polski CAR AUDIO i wiele innych - w ciągłej przebudowie... - zamienie na E30 325i
 
 
 
ChriS 
Miłośnik literki M



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 28 Cze 2004
Skąd: Chojnice
Wysłany: 2005-01-16, 09:11   

Pontiac to sportowa marka koncernu GM i tyle ma wspólnego z BMW.Jechałem kiedyś Firebyrdem 5.0 V8 poza dżwiękiem z pod maski żadna rewelacja.
_________________
Żonę możesz mieć tylko jedną,a beemek ile chcesz...
 
 
mocry
[Usunięty]

Wysłany: 2005-01-16, 09:48   

Ten na samej gorze faktycznie podobny do BMW. Nie dosc, ze ma nerki :wink: to jeszcze te zaciagniete lampy. Niech zostaiwa bmki w spokoju i sobie sami cos wymysla :P
 
 
bachus 
automotive designer



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Wrz 2004
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2005-01-16, 09:48   

te nerki to juz dawno widiziałem , przeprojektowywałem kiedys nawet piontiaca ale to co zobaczyłem w tym SUVie przeszło moje oczekiwania. Nie dosc ze to ato na prawde przypomina mi BMW (w przeciwienstwie do poprzednich ich produkcji) to jeszcze ten przód na prawde mi się podoba :shock: co więcej gdyby na masce widniał znak naszej marki nie wstydziłbym sie nim jezdzic, a przyjęcie nowego modelu serii X w tej formie nie byłoby trudne
_________________
Airbrush Studio
Łukasz Łukasik
ul. Witosa 18
76-251 Kobylnica k/Słupska
tel. 693 98 13 60

# lakiernictwo artystyczne (airbrushing)
# polerowanie, chromowanie etc...
# przeróbki mechaniczne (kolektory, wydech, dolot, inne...)
# przygotowanie aut do sportu: drift, street, 1/4mili, offroad w kategorii przeprawowow-turystycznej oraz sprawnościowej w klasie turystycznej i wyczynowej (doświadczenie poparte osiągnięciami w obu klasach)
# car-audio - pełna oferta na usługi montażowe i inne - przygotowanie aut do zawodów zgodnie z przepisami Emma i PASCA


Buduje FatRabita czyli Golf MK2: silnik po drobnym tuningu i remoncie dostał nowy dolot, pełen wydech przelotowy, zawieszenie Monroe + SPAX -60/60, felgi Rondell 225/16",wnętrze przygotowywane jest pod Mistrzostwa Polski CAR AUDIO i wiele innych - w ciągłej przebudowie... - zamienie na E30 325i
 
 
 
cinek_sw 
Dezerter



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Wrz 2004
Skąd: Leszno
Wysłany: 2005-01-16, 15:09   

noo w końcu uczą się od najlepszych... :mrgreen:
_________________
Marcin
Klubowicz

GG 6271263

------------------------------------------------------
nawet Papież jeździ BMW -> > Bóg powiedział ludziom co dobre :) :)
 
 
 
Anonymous
Gość
Wysłany: 2005-01-22, 10:08   

mhm
rzeczywiście strasznie podobny :/ dobrze czy źle? niby BMW wychodzi na jakiś wzór ale traci na oryginalnej stylistyce w ten sposób... tak mi się wydaje przynajmniej :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Statystyki - Reklama - Test połączenia - Współpraca - Statut Klubu
Beemka Klub, Internetowy Portal Pasjonatów BMW
Copyright © 2004-2008
Stowarzyszenie Beemka Klub
Kontakt:
zarzad@beemka-klub.pl
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15