BEEMKA - KLUB Strona Główna BEEMKA - KLUB

HomeHome  PortalPortal  KontaktKontakt  RegulaminRegulamin  Mapa GoogleMapa Google  AssistanceAssistance
KlubowiczeKlubowicze  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Palenie gumek - czyli zakopać się w asfalcie :)
Autor Wiadomość
Sosen 
BORN TO DRIVE



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 01 Kwi 2004
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2005-04-18, 22:07   Palenie gumek - czyli zakopać się w asfalcie :)

Tak sobie dzisiaj zdeczka przypaliłem i później oglądając krajobraz po bitwie zauważyłem całkiem wyraźne dołki w asfalcie i w związku z tym mam pytanko o wasze doświadczenia w tym temacie, czy mieliście już takie coś czy może ta nawierzchnia na której przypalałem była jakaś słaba? :wink: Mam to na kasecie także jak uda mi się to zrzucić na kompa to pokaże jak to wygląda.
_________________
Liczba dachowań - 2
Liczba zniszczonych opon - 464
Łukasz

e36 318ti compact szrotex
 
 
 
ChriS 
Miłośnik literki M



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 28 Cze 2004
Skąd: Chojnice
Wysłany: 2005-04-18, 22:33   

A nie przykleił Ci się asfalt do opony?Kiedyś stanąłem na 10min. na słońcu na miękkim asfalcie i dopiero po 100km zlazło to draństwo z opony.
_________________
Żonę możesz mieć tylko jedną,a beemek ile chcesz...
 
 
mira_croft
[Usunięty]

Wysłany: 2005-04-18, 23:55   

Chris ma racje...bo jak jest miekki sie pzrykleja...a jezeli tobie nie zrobilo sie w taki sposb to asfalt był stary i kruchy i przy takim tarciu zmęczłes go doszczetnie(tzn nawerzchnie asfaltowa)....heheh....o ile jestes pewein ze to asfalt, bo sa rózne nawierzchnie przypominajace asfalt...pozdraiwam
Miruś
 
 
SmasherE30 
Coś tam wiem



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Mar 2004
Skąd: Warszawa Skorosze
Wysłany: 2005-04-19, 01:29   

hehe ... prawidłowo
nawet dobry asfalt nie oprze sie minutowemu paleniu gumy

wystarczy zassać filmik z ostatniego spotu i przyjżec się nawierzchni po wybrykach Pawła :twisted:
_________________

This post was sponsored by letter ///M like Maciek ;)
 
 
 
Sosen 
BORN TO DRIVE



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 01 Kwi 2004
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2005-04-19, 06:19   

Hehehe, no spoko, wiem że asfalt pod wpływem temperatury nieraz zmienia stan skupienia ze stałego w ciekły :wink: ale szczerze mówiąc pomogłem mu w tym po raz pierwszy i postanowiłem troszeczkę się pochwalić, a swoją drogą Miruś słuszna uwaga z tym że to nie był asfalt tylko jakaś masa asfaltopodobna, nie pomyślałem o tym :idea: a swoją drogą nie wiedziałem że moja 20-letnia poczciwa i do tego zagazowana Eta potrafi tak palić i do tego równo na oba kółeczka, normalnie szokuje mnie mój sprzęcik.
_________________
Liczba dachowań - 2
Liczba zniszczonych opon - 464
Łukasz

e36 318ti compact szrotex
 
 
 
Pawel-e30 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2004
Skąd: Wawa-Grochów
Wysłany: 2005-04-19, 19:20   

SmasherE30 napisał/a:


wystarczy zassać filmik z ostatniego spotu i przyjżec się nawierzchni po wybrykach Pawła :twisted:


:lol: :lol: :lol:

Sosen a nie porzyklejał ci sie nigdzie asfalt??? Ciężko to badziewie puzniej zlikwidować :lol:
_________________
Pomoc Drogowa 24h.
665-29-29-01
 
 
 
mira_croft
[Usunięty]

Wysłany: 2005-04-19, 21:18   

dziekuje Sosenku za uznanie...ale na asfaltach to ja sie znam....karza mi sie tego uczyc!!!!!!!!!!!!!...blehhh.....no widzisz na cos sie przydało chociaz raz :wink: pozdraiwam...ale naprawde przyjzyj sie na filmie..jestem ciekawa co to za shito-asfalt był to ci jego strukture machne jak kawe na ławe.....buziaki :P
Miruś
 
 
Sosen 
BORN TO DRIVE



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 01 Kwi 2004
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2005-04-19, 22:14   

Jeśli coś przylgnęło do moich oponek to na napewno szybko zostało zmielone bo z bieżnika wiele nie zostało, no chyba że zachlapałem sobie tym shitem nadkola hehehe, ale jeśli tak to będą chociaż zakonserwowane :wink: Widzę Miruś że masz pojęcie o tych nawierzchniach, gratuluję technicznej wiedzy.
Jedno jest pewne: albo było to jakieś "hawno" skoro byle eta zrobiła z tego masło, albo po prostu nic nie oprze się beemce hehehe. Ja obstawiam tą drugą opcję 8)
_________________
Liczba dachowań - 2
Liczba zniszczonych opon - 464
Łukasz

e36 318ti compact szrotex
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Statystyki - Reklama - Test połączenia - Współpraca - Statut Klubu
Beemka Klub, Internetowy Portal Pasjonatów BMW
Copyright © 2004-2008
Stowarzyszenie Beemka Klub
Kontakt:
zarzad@beemka-klub.pl
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 16